• Reklamní sladkosti
  • Reklamní předměty

Rychlý kontaktRychlý kontakt

Otevírací doba:
Po - Pá 8,00 - 17,00 hod

Telefonní spojení:
mobil: +420 775 88 99 11
E-mail: obchod@jirout.com

Provozovna:

JIROUT REKLAMY s. r. o.
Průmyslová 495
533 01 Pardubice - Černá za Bory
Loc: 50°1'30.294"N, 15°49'23.102"E

Pobočka Hradec Králové:

Haškova 1714/35
500 03 Hradec Králové
Loc: 50.2146078N, 15.8143544E

Tel.: +420 778 40 42 40
E-mail: hradec@jirout.com

www.diar-kalendar.cz

www.reklamnimlsani.cz

www.darkyproreklamu.cz

www.trikaproreklamu.cz

www.reklamnisnurky.cz

www.papirovekapesnikyspotiskem.cz

FacebookFacebook

JIROUT REKLAMY s.r.o. - netfirmy.czReklamní služby - netfirmy.cz

Práce v Pardubicích Práce v Pardubicích

Naše reklamní studio v současné době hledá nové posily do týmu na tyto pozice:

Hledáme PHP programátora

Pokud splňujete níže uvedené podmínky, hledáme právě vás. Nemusíte všechno znát perfektně, očekáváme ale dobré teoretické i praktické základy a ochotu doučit se vše, co u nás budete potřebovat k práci.

Požadujeme:

  • znalost PHP, ideálně Nette Framework a šablonovací systém Latte
  • znalost psaní stylů v CSS3 a LESS
  • znalost jQuery
  • schopnost pracovat v týmu

Náplň práce:

  • vývoj, implementace a správa webových projektů
  • analýzy a návrhy řešení klientských požadavků
  • spolupráce s týmem na realizaci interních a externích zakázek

Nabízíme:

  • práci v perspektivní agentuře s dlouholetou tradicí
  • velmi dobré platové ohodnocení
  • moderně vybavenou kancelář
  • minimum zbytečné administrativy a interních směrnic

Místo pracoviště: Pardubice, Černá za Bory.

Nástup možný ihned.

Svoje CV a reference prosím zasílejte na kariera@jirout.com.

Jsme jedna z největších reklamních agentur ve Východních Čechách …ročně vypouštíme do světa tisíce stran katalogů a letáků, v naší dílně polepíme stovky aut a v regálech obchodů najdete spousty našich obalů… a to všechno se samo neudělá a je jasný, že našich 9 grafiků potřebuje tvou pomoc.

Hledáme přesně tebe – KREATIVNÍHO GRAFIKA!

Pokud perfektně zvládáš Photoshop a InDesign, pošli nám životopis s grafickým portfoliem na: obchod@jirout.com

POŽADUJEME:

  • Rutinní znalost Adobe InDesign a Photoshop.
  • Znalost Corel Draw výhodou.
  • Znalost předtiskové přípravy.
  • Cit pro grafický design, kreativní myšlení, pečlivost.
  • Zaslání vlastního grafického portfolia.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zpracování zejména tištěné reklamy - inzerce, letáky, katalogy.
  • Návrhy polepů prodejen, vozidel, velkoformátová reklama.
  • Spolupráce na dalších firemních projektech.

NABÍZÍME:

  • Kreativní práci v perspektivní a stabilní společnosti.
  • Dobré platové ohodnocení.
  • Možnosti školení.
  • Práci v mladém přátelském kolektivu.
  • Příjemné pracovní prostředí v nových moderních prostorách.

Nástup možný ihned. Svoje CV + portfolio prosím zasílejte na kariera@jirout.com.

DŮLEŽITÉ:

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů po zaslání Vašeho životopisu, je velmi pravděpodobné, že Váš profil neodpovídá našim požadavkům a nepostoupili jste do dalších kol výběrového řízení na uvedenou pozici. Nejsme však administrativně schopni reagovat na všechna zaslaná CV. Děkujeme za pochopení.

OCHRANA OSOBNÍCH DAT:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti JIROUT REKLAMY s.r.o,  dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.