• Eshop reklamních dárků
  • Reklamní textil

Rychlý kontaktRychlý kontakt

Otevírací doba:
Po - Pá 8,00 - 17,00 hod

Telefonní spojení:
mobil: +420 775 88 99 11
E-mail: obchod@jirout.com

Provozovna:

JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA s.r.o.
Průmyslová 495
533 01 Pardubice - Černá za Bory
Loc: 50°1'30.294"N, 15°49'23.102"E

Pobočka Hradec Králové:

Haškova 1714/35
500 03 Hradec Králové
Loc: 50.2146078N, 15.8143544E

Tel.: +420 778 40 42 40
E-mail: hradec@jirout.com

www.diar-kalendar.cz

www.reklamnimlsani.cz

www.darkyproreklamu.cz

www.trikaproreklamu.cz

www.reklamnisnurky.cz

www.papirovekapesnikyspotiskem.cz

FacebookFacebook

JIROUT REKLAMY s.r.o. - netfirmy.czReklamní služby - netfirmy.cz

Práce v Pardubicích Práce v Pardubicích

Naše reklamní agentura hledá do svého týmu nové posily na tyto pozice:

Account manager

Kreativní grafik - senior

Junior grafik

Lepič polepů vozidel

Tiskař / operátor výroby

ACCOUNT MANAGER

Zajímá tě tvorba webových stránek? Chceš se přímo podílet na realizaci webových projektů?
Pokud pro tebe není problém jednat s klienty i kolegy, vymyslet a také si obhájit vlastní postup, tak hledáme právě tebe!

Náplň práce
Vyřizování poptávek klientů, vedení obchodních schůzek, příprava cenových nabídek a komunikace s klienty. Koordinace výrobního týmu v rámci tvorby webů, vedení jednorázových i dlouhodobých zakázek. V budoucnu oslovení klientů z naší databáze s nabídkou dalších služeb.

Co budeš dělat

  • Řídit vývojový tým.
  • Získávat, analyzovat, vyhodnocovat a zpracovávat požadavky ze strany klienta.
  • Testovat a kontrolovat průběžné a finální práce na jednotlivých zakázkách.
  • Řešit změnové požadavky jak ze strany klienta, tak ze strany vývojového týmu.
  • Dohlížet na to, aby byly úkoly a projekty doručeny včas, za domluvenou cenu a v požadované kvalitě.
  • Pracovat v našem vlastním CMS pro správu a editaci webových projektů.

Od nového člověka požadujeme

  • Velmi dobré komunikační schopnosti a zkušenosti s jednáním s klienty,
  • praxi ze společnosti nebo pozice zaměřené na tvorbu webových stránek, webdesign, internetový marketing apod.,
  • vysoké pracovní nasazení, flexibilitu a odolnost vůči stresu,
  • zájem rozvíjet sebe sama, svěřené projekty i vztah s klienty,
  • samostatnost, precizní přístup a ochotu vzít na sebe zodpovědnost,
  • přehled v oblasti tvorby webů, internetového marketingu a dalších souvisejících témat (SEO, PPC, Copywriting, UX, Analytika, Emailing apod.).

Naoplátku nabízíme

  • Po dohodě možnost pružné pracovní doby,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • zaměstnanecké výhody (mobil, příspěvek na sport, firemní akce, káva, čaj, sladkosti, ovoce,...),
  • možnosti sebevzdělávání (školení, konference, kurzy, semináře, workshopy apod.),
  • prostor pro seberealizaci - nové nápady a vlastní iniciativa jsou u nás vítány,
  • přátelskou atmosféru v menším neformálním kolektivu (jsme rodinná firma),
  • v budoucnu možnost podílet se na rozvoji interních projektů.

Místo pracoviště: Pardubice, Černá za Bory.

Nástup možný ihned.

CV + průvodní dopis zasílejte na kariera@jirout.com.

KREATIVNÍ GRAFIK - senior

Jsme jednou z největších reklamních agentur ve východních Čechách. Ročně vypouštíme do světa tisíce stran katalogů a letáků, v naší dílně polepíme stovky aut a v regálech obchodů najdeš na spoustě zboží naše obaly. To všechno se samo neudělá, takže je jasné, proč našich 9 grafiků potřebuje tvoji pomoc. Zkrátka hledáme přesně tebe!

Pokud perfektně zvládáš Photoshop a InDesign, pošli nám svůj životopis spolu s grafickým portfoliem na e-mail kariera@jirout.com.

Co bys měl(a) umět a znát:

  • rutinní znalost Adobe InDesign a Photoshop,
  • znalost Corel Draw výhodou,
  • znalost předtiskové přípravy,
  • cit pro grafický design, kreativní myšlení, pečlivost.

Co budeš dělat:

  • zpracování zejména tištěné reklamy - katalogy, letáky, inzerce,
  • návrhy polepů prodejen, vozidel, velkoformátová reklama,
  • spolupráce na dalších firemních projektech.

Nabízíme:

  • nadprůměrné platové ohodnocení,
  • přátelský kolektiv v rodinné firmě,
  • příjemné pracovní prostředí v nových moderních prostorách,
  • práci na plný úvazek,
  • benefity: příspěvek na sport (chceme, abyste byli zdraví a happy),
  • benefity: po celý týden neomezený přísun ovoce, kávy, čaje a sladkostí.
  • Chceš na školení? Stačí říct!

CV + portfolio zasílejte na kariera@jirout.com.

JUNIOR GRAFIK

Zvládáš dobře Photoshop, InDesign, případně Corel? Pošli nám životopis s grafickým portfoliem na: kariera@jirout.com.

  • znalost Adobe InDesign a Photoshop,

  • příprava potisku reklamních předmětů a textilu,
  • návrhy tiskovin, jako jsou vizitky, pozvánky, letáčky a inzerce,
  • DTP sazba,
  • ořezy a retuše fotografií,

Nabízíme:

LEPIČ POLEPŮ VOZIDEL

Co byste měl(a) umět a znát:

  • zkušenosti s lepením samolepících fólií,
  • praxe s výrobou reklam a polepů,
  • zodpovědnost,
  • spolehlivost,
  • řidičský průkaz skupiny B.

Co budete dělat:

  • příprava a výroba reklam (převážně polepů vozidel).

Nabízíme:

  • práci v úspěšné agentuře s dlouholetou tradicí,
  • dobré platové ohodnocení,
  • moderně vybavené pracoviště.

CV prosím zasílejte na kariera@jirout.com.

TISKAŘ / OPERÁTOR VÝROBY

Nemusíte všechno ovládat dokonale, očekáváme ale dostatečnou praxi a zkušenosti, a především ochotu se naučit vše, co z práce s moderními tiskřskými stroji zatím neznáte.

  • zkušenosti s obsluhou PC a digitálních tiskových strojů,
  • vedení lidí,

  • obsluha tiskových a řezacích plotrů,
  • příprava a výroba reklam a celopolepů vozidel.

Nabízíme:

  • nejmodernější technické vybavení,
  • dobré platové ohodnocení.

DŮLEŽITÉ:

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů po zaslání Vašeho životopisu, je velmi pravděpodobné, že Váš profil neodpovídá našim požadavkům a nepostoupili jste do dalších kol výběrového řízení na uvedenou pozici. Nejsme však administrativně schopni reagovat na všechna zaslaná CV. Děkujeme za pochopení.

OCHRANA OSOBNÍCH DAT:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti JIROUT REKLAMY s.r.o,  dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.