• Eshop reklamních dárků
  • Diáře, kalendáře

Rychlý kontaktRychlý kontakt

Otevírací doba:
Po - Pá 8,00 - 17,00 hod

Telefonní spojení:
mobil: +420 775 88 99 11
E-mail: obchod@jirout.com

Provozovna:

JIROUT REKLAMY s. r. o.
Průmyslová 495
533 01 Pardubice - Černá za Bory
Loc: 50°1'30.294"N, 15°49'23.102"E

Pobočka Hradec Králové:

Haškova 1714/35
500 03 Hradec Králové
Loc: 50.2146078N, 15.8143544E

Tel.: +420 778 40 42 40
E-mail: hradec@jirout.com

www.diar-kalendar.cz

www.reklamnimlsani.cz

www.darkyproreklamu.cz

www.trikaproreklamu.cz

www.reklamnisnurky.cz

www.papirovekapesnikyspotiskem.cz

FacebookFacebook

JIROUT REKLAMY s.r.o. - netfirmy.czReklamní služby - netfirmy.cz

Práce v Pardubicích Práce v Pardubicích

Naše reklamní agentura hledá do svého týmu nové posily na tyto pozice:

Recepční

Lepič polepů vozidel

Tiskař / operátor výroby

PHP programátor

RECEPČNÍ

Nemáš problém jednat s lidmi, vyřídit za den desítky telefonátů, odpovědět na desítky mailů, přivítat návštěvy a mezi tím ještě pomoct kolegům s jejich projekty? Pak hledáme právě tebe!

Co od tebe očekáváme:

  • min. středoškolské vzdělání,
  • rutinní ovládání MS Office,
  • bystrou mysl, samostatnost, INICIATIVU, touhu zlepšovat se a posouvat se na firemním žebříčku výš,
  • příjemné a přátelské vystupování,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • anglický jazyk (lehce pokročilá uživatelská znalost vítána),
  • dobrou náladu a úsměv na tváři - budeš první, koho návštěva potká.

Co budeš dělat:

  • tvým úkolem bude komunikace s klienty ve vztahu předávání hotových zakázek,
  • interní komunikace s kolegy z výrobního oddělení ve vztahu k hotovým zakázkám,
  • vítání návštěv, zajištění jejich pohoštění a uvedení ke kolegům,
  • kontrola zasedaček,
  • interní úkoly.

Nabízíme:

  • přátelský kolektiv,
  • zásobu kafe,
  • zásobu ovoce a zeleniny pro lepší den,
  • a zcela otevřeně... hodně práce.

Místo pracoviště: Pardubice, Černá za Bory.

Nástup možný ihned.

Svoje CV prosím zašli na kariera@jirout.com.

LEPIČ POLEPŮ VOZIDEL

Co byste měl(a) umět a znát:

  • zkušenosti s lepením samolepících fólií,
  • praxe s výrobou reklam a polepů,
  • zodpovědnost,
  • spolehlivost,
  • řidičský průkaz skupiny B.

Co budete dělat:

  • příprava a výroba reklam (převážně polepů vozidel).

Nabízíme:

  • práci v úspěšné agentuře s dlouholetou tradicí,
  • dobré platové ohodnocení,
  • moderně vybavené pracoviště.

Svoje CV prosím zasílejte na kariera@jirout.com.

TISKAŘ / OPERÁTOR VÝROBY

Nemusíte všechno ovládat dokonale, očekáváme ale dostatečnou praxi a zkušenosti, a především ochotu se naučit vše, co z práce s moderními tiskřskými stroji zatím neznáte.

  • zkušenosti s obsluhou PC a digitálních tiskových strojů,
  • vedení lidí,

  • obsluha tiskových a řezacích plotrů,
  • příprava a výroba reklam a celopolepů vozidel.

Nabízíme:

  • nejmodernější technické vybavení,
  • dobré platové ohodnocení.

PHP PROGRAMÁTOR

Pokud splňujete níže uvedené podmínky, hledáme právě vás. Nemusíte všechno znát perfektně, očekáváme ale dobré teoretické i praktické základy a ochotu doučit se vše, co u nás budete potřebovat k práci.

Požadujeme:

  • znalost PHP, ideálně Nette Framework a šablonovací systém Latte
  • znalost psaní stylů v CSS3 a LESS
  • znalost jQuery
  • schopnost pracovat v týmu

Náplň práce:

  • vývoj, implementace a správa webových projektů
  • analýzy a návrhy řešení klientských požadavků
  • spolupráce s týmem na realizaci interních a externích zakázek

Nabízíme:

  • práci v perspektivní agentuře s dlouholetou tradicí
  • velmi dobré platové ohodnocení
  • moderně vybavenou kancelář
  • minimum zbytečné administrativy a interních směrnic

Svoje CV a reference prosím zasílejte na kariera@jirout.com.

DŮLEŽITÉ:

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů po zaslání Vašeho životopisu, je velmi pravděpodobné, že Váš profil neodpovídá našim požadavkům a nepostoupili jste do dalších kol výběrového řízení na uvedenou pozici. Nejsme však administrativně schopni reagovat na všechna zaslaná CV. Děkujeme za pochopení.

OCHRANA OSOBNÍCH DAT:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti JIROUT REKLAMY s.r.o,  dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.