• Reklamní sladkosti
  • Reklamní textil
  • Diáře, kalendáře
  • Reklamní šňůrky
  • Reklamní předměty

Rychlý kontaktRychlý kontakt

Otevírací doba:
Po - Pá 8,00 - 17,00 hod

Telefonní spojení:
mobil: +420 775 88 99 11
E-mail: obchod@jirout.com

 

Provozovna:

JIROUT REKLAMY s. r. o.
Průmyslová 495
533 01 Pardubice - Černá za Bory
Loc: 50°1'30.294"N, 15°49'23.102"E

 

Pobočka Hradec Králové:

JIROUT REKLAMY s. r. o.
Haškova 1714/35
500 03 Hradec Králové
Loc: 50.2146078N, 15.8143544E

Tel.: +420 778 40 42 40
E-mail: hradec@jirout.com
 

 

www.diar-kalendar.cz

www.reklamnimlsani.cz

www.darkyproreklamu.cz

www.trikaproreklamu.cz

www.reklamnisnurky.cz

www.papirovekapesnikyspotiskem.cz

http://www.hrnkyspotiskem.cz/

 

FacebookFacebook

 
JIROUT REKLAMY s.r.o. - netfirmy.czReklamní služby - netfirmy.cz

Kontakty JIROUT REKLAMY s.r.o.. Kontakty JIROUT REKLAMY s.r.o..

JIROUT REKLAMY s. r. o., reklamní agentura Pardubice

 

kancelář PARDUBICE
(sídlo společnosti)

 

 

kancelář HRADEC KRÁLOVÉ
(pobočka)

JIROUT REKLAMY s.r.o.    JIROUT REKLAMY s.r.o. 
Průmyslová 495   Haškova 1714/35
533 01 Pardubice   500 03 Hradec Králové
IČ: 27552632   IČ: 27552632
DIČ: CZ27552632   DIČ: CZ27552632

 

Tel.: +420 775 88 99 11

E-mail: obchod@jirout.com

 

kancelář Pardubice:

 

 

 

Tel.: +420 778 40 42 40

E-mail: hradec@jirout.com

 

kancelář Hradec Králové:

 

 

 


OBCHODNÍ ODDĚLENÍ - KONTAKTY

 

 

 

Martin Jirout

webové stránky, e-shopy, IT projekty, SEO
 

Tel.: +420 776 30 50 60
Email: jirout@jirout.com


 

Ing. Jiří Mikan

VÝROBA REKLAMY
venkovní reklama, polepy vozidel, velkoplošný tisk, světelná reklama

Tel.: +420 777 30 50 51
Email: mikan@jirout.com

 

 

Ing. Václav Zemek
venkovní reklama, polepy vozidel, velkoplošný tisk

 

Tel.: +420 739 999 153
Email: zemek@jirout.com

 

Ing. Sylvie Stefanovová
venkovní reklama, polepy vozidel, velkoplošný tisk

 

Tel.: +420 773 771 016
Email: sylvie@jirout.com

 


 

Tomáš Bárta
venkovní reklama, polepy vozidel, velkoplošný tisk

 

Tel.: +420 778 750 510
Email: barta@jirout.com

Gabriela Dončuková

vedoucí obchodního oddělení - reklamní textil, dárkové předměty, potisky, reklamní tiskoviny


Tel.: +420 776 30 40 50
Email:gabina@jirout.com

 

Sońa Jarolímková

Soňa Jarolímková
reklamní textil, dárkové předměty, potisky, reklamní tiskoviny

Tel.: +420 776 30 50 50
Email: sona@jirout.com

 

 

Jana Zdražilová
sladkosti s potiskem, reklamní šňůrky s potiskem


Tel.: +420 775 30 50 56
Email: jana@jirout.com


 

Iveta Kerclová
reklamní textil, dárkové předměty, sladkosti s potiskem

 

Tel.: +420 778 768 489
Email: iveta@jirout.com

 

Hanka Sirová
Vedoucí kanceláře Hradec Králové


Tel.: +420 774 042 373
Email: hanka@jirout.com

Aneta Plzová
klientský servis


Tel.: +420 776 413 911
Email: plzova@jirout.com

 

Lenka Skutilová

Lenka Skutilová
recepční


Tel.: +420 775 889 911
Email: lenka@jirout.com


 

Petr Nacházel

webové stránky, e-shopy, IT projekty, online marketing


Tel.: +420 608 044 100
Email: nachazel@jirout.com

 

Ing. Lucie Kovářová

online marketing


Tel.: +420 724 790 605
Email: kovarova@jirout.com

 

 

Ing. Ivo Beneš

vedoucí grafického týmu


Email: benes@jirout.com

   

Michal Slezák 
klientský servis


Tel.: +420 721 848 265
Emailslezak@jirout.com

Michala Matěnová
expedice, klientský servis

 


Tel.: +420 773 771 018
Email: matenova@jirout.com

Kateřina Tupcová
fakturace, administrativa


Tel.: +420 773 050 700
Emailfakturace@jirout.com

 

 

Martina Tupcová
fakturace, administrativa


Tel.: +420 773 050 700
Email: martina@jirout.com

 



 

Ing. Vítězslav Schmidt

mistr výroby, obsluha tiskových strojů


Email: vita@jirout.com

Gabriela Jiroutová

obchod, strategie, plánování

Tel.:  773 987 727
Email: jiroutova@jirout.com

 

 

Michaela Mikanová

Fakturace, administrativa


Email: mikanova@jirout.com

   

 


SÍDLO SPOLEČNOSTI
Průmyslová 495, 533 01 Pardubice 

 

 

 

MICROSITE s nabídkou dárkových předmětů
 

sladkosti s potiskem, energy drinky a nápoje s potiskem www.reklamnimlsani.cz
reklamní textil s potiskem, výšivka www.trikaproreklamu.cz
reklamní dárky, propagační předměty s potiskem www.darkyproreklamu.cz
šňůrky na krk s potiskem www.reklamnisnurky.cz
kalendáře, diáře  www.diar-kalendar.cz
reklamní hrnky s potiskem  http://www.hrnkyspotiskem.cz
papírové kapesníky s potiskem www.papirovekapesnikyspotiskem.cz

 

 

 

 

Rychlý kontaktRychlý kontakt