Grafické studio

Jsme týmem špičkových grafiků specializovaných na DTP, grafiku pro internetové služby a interiérovou a exteriérovou reklamu. Vytvoříme Vám kompletní spektrum reklamních a marketingových prvků, od drobných symbolů pro potisk přes plakáty, polepy a webové šablony až po loga, logotypy, design manuály a firemní identitu.

Grafické studio
Webové stránky

Zaměřujeme se na tvorbu mikrostránek, osobních i firemních webových prezentací a jednoduchých katalogových řešení v responzivním designu. Zajistíme pro Vás redesign webových stránek, včetně grafické úpravy šablony krabicového řešení jak pro webové prezentace, tak pro e-shopy. V rámci návrhu a tvorby webu dbáme na individuální přístup, pochopení požadavků klienta a budování vzájemné spolupráce. Naše klienty od počátku zapojujeme do samotného vývoje a mají tak možnost ovlivnit jednotlivé fáze procesu tvorby webu. Pro správu a editaci obsahu webových stránek poskytujeme uživatelsky přívětivý a snadno ovladatelný redakční systém WEBmanager.

Webové stránky
Online marketing

Zaměřujeme se na výkonnostní marketing, což je skvělý způsob, jak oslovit potencionální zákazníky na internetu. Náš tým navrhne a vytvoří webové bannery v souladu s Vaší identitou, optimalizuje Vaše stránky tak, aby byly snadno nalezitelné (SEO), připraví PPC kampaně pro inzertní systémy, napíše přesvědčivé texty a pomůže oslovit Vaše zákazníky pomocí rozesílky newsletterů.

Online marketing
Reklamní předměty

Potěšte své zákazníky, obchodní partnery i zaměstnance reklamními dárky s logem či grafikou Vaší společnosti. Zajišťujeme kompletní služby od grafického návrhu přes potisk, gravírování či výšivku až po doručení na Vaši adresu.

Reklamní předměty
Reklamní textil

Dodáváme tisíce variant reklamního textilu. Zajistíme výšivku či špičkový potisk digitálními technologiemi a sítotiskem. V naší nabídce naleznete oblíbená reklamní trička, polokošile, pracovní oděvy a čepice, ale také mikiny, vesty, sportovní oblečení, kalhoty či ručníky. Nezapomínáme ani na reklamní textil pro děti. U nás si vybere každý.

Reklamní textil
Tiskoviny

Reklamní tiskoviny vytváříme od A do Z. Od perfektního grafického návrhu, připraveného v našem grafickém studiu, přes výrobu ve vlastním tiskovém centru vybaveném moderními technologiemi, a to zejména v oblasti digitálního tisku, až po doručení, distribuci či instalaci velkoformátových reklam.

Tiskoviny
Velkoplošný tisk

Zaměřujeme se na velkoformátový digitální tisk reklamních plachet, samolepek, billboardů, fotografií a dalších. S digitálním velkoplošným tiskem máme mnoho leté zkušenosti a to v širokém spektru různých zakázek od malých samolepek, plakátů, přes bannery, billboardy až po vývěsní štíty, prodejní plachty nebo velké prodejny.

Velkoplošný tisk
Polepy a celopolepy

Polepili jsme tisíce aut, stovky prodejen a jejich výloh, desítky autobusů a dalších dopravních prostředků. Nezastaví nás ani atypicky tvarované plochy, dokonale polepíme obliny, prolisy i drobné prvky. Naše polepy Vám zajistí efektivní reklamu na plochách, jež denně zhlédnou tisíce lidí.

Polepy a celopolepy
Venkovní reklama

Venkovní neboli outdoorová reklama je v dnešní době stále velmi účinný nástroj, jak zaujmout potencionální zákazníky. Specializujeme se na výrobu polepů prodejen a kanceláří, které je možno doplnit světelnou 3D reklamou či vlajkami a mušími křídly. Navrhneme a vyrobíme reklamní plachty a cedule, vytiskneme billboardy, které můžeme umístit i na naše vlastní reklamní plochy nebo vyrobit jejich mobilní konstrukce. V neposlední řadě zajistíme instalaci reklamy.

Venkovní reklama
Interiérová reklama

Chcete prezentovat svou značku, produkty či si zútulnit interiér kanceláře? Zvolte možnosti interiérové reklamy. Navrhneme a vyrobíme roll up bannery, orientační systémy budov a kanceláří, výstavní stránky a expozice. Interiér kanceláře můžete projasnit tapetami s vlastním motivem doplněné o plastická 3D loga.

Interiérová reklama

Reality IQ

Nás tradiční a dlouhodobý klient. Realitní společnosti dodáváme široké spektrum reklamních prvků, od drobných reklamních dárků přes webové bannery a polepy automobilů až po velkoplošné reklamy a polepy prodejen. Výrazný firemní design nám umožňuje vytvářet atraktivní grafické kreace a nepřehlédnutelné reklamy.

Velkoplošná reklama a polepy

Na vysoce konkurenčním trhu realitních kanceláří je nutná nejen nabídka špičkových služeb, ale také rychlé získání pozitivního vjemu značky. Dobře zapamatovatelné barvy, výrazné logo a především jednotný grafický styl jsou základem úspěchu velkých reklamních prvků. Pro Reality IQ navrhujeme, vyrábíme a instalujeme velkoplošné bannery a celopolepy automobilů. Výrazný design zaujme i osoby, které aktuálně služby realitní kanceláře nepotřebují. Až nadejde čas, kdy budou hledat realitní služby, budou Reality IQ společností, kterou již podvědomě znají.

 

Reality IQ - roll upy

Reality IQ - polep automobilu

 

Tiskoviny a kancelářské potřeby

Drobné reklamní předměty, firemní bloky i tištěné katalogy – to vše je výsledkem práce našich tiskařů. Se špičkovým technickým vybavením dokážeme navrhnout a vyrobit nejen exkluzivní katalogy. Stejně úspěšně a kvalitně potiskneme i reklamní bloky, diáře, propisky, šňůrky na krk a další předměty. Náš katalog předmětů k potisku obsahuje tisíce položek v mnoha tematických kategoriích a širokém cenovém spektru. Desítky barevných odstínů reklamních předmětů umožní výběr i tak náročnému klientovi, jakým jsou Reality IQ.

 

Reality IQ - poznámkové bloky

Reality IQ - brožura

 

Doplňkové služby ke grafickým pracím

Součástí našich služeb jsou i činnosti, které na konečném produktu snadno přehlédnete. Pro Reality IQ jsme navrhli a vyrobili efektní reklamní desky, součástí naší práce ale byla také podrobná kontrola dodaných podkladů, a to včetně jazykové korektury. Jako naši klienti můžete udělat chybu, jako Vaši dodavatele ji nesmíme přehlédnout. Reklamní tiskoviny před finálním tiskem kontrolujeme, opravujeme drobné chyby a v případě obsahové nejasnosti jednáme o upřesnění nekonkrétních formulací.

 

Reality IQ - desky s chlopněmi

Od drobných reklamních předmětů k polepům kanceláří

Reality IQ plně využívají široké spektrum služeb agentury JIROUT REKLAMY. Umíme navrhnout, vyrobit a podle potřeby instalovat jak drobné reklamní prvky, tak velkoplošné reklamy a polepy. Moderní technické vybavení nám umožňuje pracovat se špičkovými materiály, které lze kvalitně potisknout a spolehlivě nalepit i na dříve problematické či porézní povrchy, např. omítky, dlaždice či luxfery. Desítky kanceláří Reality IQ jsou umístěny v budovách s různými vnějšími a vnitřními povrchy stěn, ani v jednom případě však naše polepové technologie neselhaly. Přesvědčte se sami na pobočkách Reality IQ.

 

Reality IQ - plakáty

Reality IQ - propisky

 

Reality IQ - reklamní předměty

Reality IQ - polep prodejny

 

Přejít na další referenci

 

 

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.

* povinné údaje
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace