Reality IQ

Nás tradiční a dlouhodobý klient. Realitní společnosti dodáváme široké spektrum reklamních prvků, od drobných reklamních dárků přes webové bannery a polepy automobilů až po velkoplošné reklamy a polepy prodejen. Výrazný firemní design nám umožňuje vytvářet atraktivní grafické kreace a nepřehlédnutelné reklamy.

Velkoplošná reklama a polepy

Na vysoce konkurenčním trhu realitních kanceláří je nutná nejen nabídka špičkových služeb, ale také rychlé získání pozitivního vjemu značky. Dobře zapamatovatelné barvy, výrazné logo a především jednotný grafický styl jsou základem úspěchu velkých reklamních prvků. Pro Reality IQ navrhujeme, vyrábíme a instalujeme velkoplošné bannery a celopolepy automobilů. Výrazný design zaujme i osoby, které aktuálně služby realitní kanceláře nepotřebují. Až nadejde čas, kdy budou hledat realitní služby, budou Reality IQ společností, kterou již podvědomě znají.

 

Reality IQ - roll upy

Reality IQ - polep automobilu

 

Tiskoviny a kancelářské potřeby

Drobné reklamní předměty, firemní bloky i tištěné katalogy – to vše je výsledkem práce našich tiskařů. Se špičkovým technickým vybavením dokážeme navrhnout a vyrobit nejen exkluzivní katalogy. Stejně úspěšně a kvalitně potiskneme i reklamní bloky, diáře, propisky, šňůrky na krk a další předměty. Náš katalog předmětů k potisku obsahuje tisíce položek v mnoha tematických kategoriích a širokém cenovém spektru. Desítky barevných odstínů reklamních předmětů umožní výběr i tak náročnému klientovi, jakým jsou Reality IQ.

 

Reality IQ - poznámkové bloky

Reality IQ - brožura

 

Doplňkové služby ke grafickým pracím

Součástí našich služeb jsou i činnosti, které na konečném produktu snadno přehlédnete. Pro Reality IQ jsme navrhli a vyrobili efektní reklamní desky, součástí naší práce ale byla také podrobná kontrola dodaných podkladů, a to včetně jazykové korektury. Jako naši klienti můžete udělat chybu, jako Vaši dodavatele ji nesmíme přehlédnout. Reklamní tiskoviny před finálním tiskem kontrolujeme, opravujeme drobné chyby a v případě obsahové nejasnosti jednáme o upřesnění nekonkrétních formulací.

 

Reality IQ - desky s chlopněmi

Od drobných reklamních předmětů k polepům kanceláří

Reality IQ plně využívají široké spektrum služeb agentury JIROUT REKLAMY. Umíme navrhnout, vyrobit a podle potřeby instalovat jak drobné reklamní prvky, tak velkoplošné reklamy a polepy. Moderní technické vybavení nám umožňuje pracovat se špičkovými materiály, které lze kvalitně potisknout a spolehlivě nalepit i na dříve problematické či porézní povrchy, např. omítky, dlaždice či luxfery. Desítky kanceláří Reality IQ jsou umístěny v budovách s různými vnějšími a vnitřními povrchy stěn, ani v jednom případě však naše polepové technologie neselhaly. Přesvědčte se sami na pobočkách Reality IQ.

 

Reality IQ - plakáty

Reality IQ - propisky

 

Reality IQ - reklamní předměty

Reality IQ - polep prodejny

 

 

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje