Velkoplošný tisk

Zaměřujeme se na velkoformátový digitální tisk reklamních plachet, samolepek, billboardů, fotografií a dalších. S digitálním velkoplošným tiskem máme mnoho leté zkušenosti a to v širokém spektru různých zakázek od malých samolepek, plakátů, přes bannery, billboardy až po vývěsní štíty, prodejní plachty nebo velké prodejny.

Naše tiskárna je vybavena třemi produkčními velkoformátovými stroji o šířce tisku do 320 cm v libovolném návinu. Díky těmto strojům jsme schopni rychle tisknout a expedovat stovky metrů denně. UV tisk nabízí nové technologické možnosti. Technologie potisku materiálů pomocí UV tisku je založena na principu vytvrzování barev UV světlem. Z tiskového inkoustu se stane po vytvrzení UV lampou tvrdá odolná plastická hmota. Tato vlastnost zajišťuje výbornou odolnost pro další zpracování a životnost tisku v exterieru 5+ let.

Rádi pro vás vytiskneme

 

Tisk fotografií na plátno realizujeme jak klasickým solventním tiskem, tak na UV tiskárně. Fotografie lze tisknout i přímo na desku, síla potištěné desky není omezena.

Naše tiskárna v Pardubicích Vám nabídne kompletní služby včetně dokončovacích prací.

 

Zastavte se na úvodní konzultaci

Domluvte si s námi první schůzku. Představíme Vám aktuální trendy a optimální strategii pro nejvhodnější řešení Vašich potřeb.

Kontaktujte nás
Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje