Grafické studio

Jsme týmem špičkových grafiků specializovaných na DTP, grafiku pro internetové služby a interiérovou a exteriérovou reklamu. Vytvoříme Vám kompletní spektrum reklamních a marketingových prvků, od drobných symbolů pro potisk přes plakáty, polepy a webové šablony až po loga, logotypy, design manuály a firemní identitu.

Grafické studio
Webové stránky

Zaměřujeme se na tvorbu mikrostránek, osobních i firemních webových prezentací a jednoduchých katalogových řešení v responzivním designu. Zajistíme pro Vás redesign webových stránek, včetně grafické úpravy šablony krabicového řešení jak pro webové prezentace, tak pro e-shopy. V rámci návrhu a tvorby webu dbáme na individuální přístup, pochopení požadavků klienta a budování vzájemné spolupráce. Naše klienty od počátku zapojujeme do samotného vývoje a mají tak možnost ovlivnit jednotlivé fáze procesu tvorby webu. Pro správu a editaci obsahu webových stránek poskytujeme uživatelsky přívětivý a snadno ovladatelný redakční systém WEBmanager.

Webové stránky
Online marketing

Zaměřujeme se na výkonnostní marketing, což je skvělý způsob, jak oslovit potencionální zákazníky na internetu. Náš tým navrhne a vytvoří webové bannery v souladu s Vaší identitou, optimalizuje Vaše stránky tak, aby byly snadno nalezitelné (SEO), připraví PPC kampaně pro inzertní systémy, napíše přesvědčivé texty a pomůže oslovit Vaše zákazníky pomocí rozesílky newsletterů.

Online marketing
Reklamní předměty

Potěšte své zákazníky, obchodní partnery i zaměstnance reklamními dárky s logem či grafikou Vaší společnosti. Zajišťujeme kompletní služby od grafického návrhu přes potisk, gravírování či výšivku až po doručení na Vaši adresu.

Reklamní předměty
Reklamní textil

Dodáváme tisíce variant reklamního textilu. Zajistíme výšivku či špičkový potisk digitálními technologiemi a sítotiskem. V naší nabídce naleznete oblíbená reklamní trička, polokošile, pracovní oděvy a čepice, ale také mikiny, vesty, sportovní oblečení, kalhoty či ručníky. Nezapomínáme ani na reklamní textil pro děti. U nás si vybere každý.

Reklamní textil
Tiskoviny

Reklamní tiskoviny vytváříme od A do Z. Od perfektního grafického návrhu, připraveného v našem grafickém studiu, přes výrobu ve vlastním tiskovém centru vybaveném moderními technologiemi, a to zejména v oblasti digitálního tisku, až po doručení, distribuci či instalaci velkoformátových reklam.

Tiskoviny
Velkoplošný tisk

Zaměřujeme se na velkoformátový digitální tisk reklamních plachet, samolepek, billboardů, fotografií a dalších. S digitálním velkoplošným tiskem máme mnoho leté zkušenosti a to v širokém spektru různých zakázek od malých samolepek, plakátů, přes bannery, billboardy až po vývěsní štíty, prodejní plachty nebo velké prodejny.

Velkoplošný tisk
Polepy a celopolepy

Polepili jsme tisíce aut, stovky prodejen a jejich výloh, desítky autobusů a dalších dopravních prostředků. Nezastaví nás ani atypicky tvarované plochy, dokonale polepíme obliny, prolisy i drobné prvky. Naše polepy Vám zajistí efektivní reklamu na plochách, jež denně zhlédnou tisíce lidí.

Polepy a celopolepy
Venkovní reklama

Venkovní neboli outdoorová reklama je v dnešní době stále velmi účinný nástroj, jak zaujmout potencionální zákazníky. Specializujeme se na výrobu polepů prodejen a kanceláří, které je možno doplnit světelnou 3D reklamou či vlajkami a mušími křídly. Navrhneme a vyrobíme reklamní plachty a cedule, vytiskneme billboardy, které můžeme umístit i na naše vlastní reklamní plochy nebo vyrobit jejich mobilní konstrukce. V neposlední řadě zajistíme instalaci reklamy.

Venkovní reklama
Interiérová reklama

Chcete prezentovat svou značku, produkty či si zútulnit interiér kanceláře? Zvolte možnosti interiérové reklamy. Navrhneme a vyrobíme roll up bannery, orientační systémy budov a kanceláří, výstavní stránky a expozice. Interiér kanceláře můžete projasnit tapetami s vlastním motivem doplněné o plastická 3D loga.

Interiérová reklama

Značky

Představujeme Vám přední značky reklamního textilu, které máme v nabídce. 

James and Nicholson

Značka James and Nicholson produkuje velmi kvalitní textil za příjemné ceny. Jde o německou značku, která šije oblečení jak pro sportovce, tak pro byznysmeny. Společnost si zakládá na kvalitě materiálu i důkladnosti střihu. 

Logo James & Nicholson

JN nabízí široký sortiment oblečení pro různorodé využití: 

 

Fruit of the loom

Prověřená a oblíbená značka kvalitního textilu za zajímavé ceny. Fruit of the loom je známá svým ekologickým zaměřením, které se promítá jak v barvách textilu, tak v užitých materiálech. Na celkovou výrobu jsou kladeny vysoké nároky s ohledem na životní prostředí.

Logo Fruit of the Loom

Adler

Značka Adler si v rámci svého sortimentu zakládá na jednoduchém a pohodlném střihu. Oblečení je v základních barvách a působí lehce nadčasovým dojmem. Šijí vše od triček až po bundy, od kraťas až po tepláky. Oblečení značky Adler využijete do práce i ve volném čase.

Logo Adler


 

Elevate

Kanadská značka Elevate se zaměřuje na luxusní outdoorový a volnočasový textil. Pyšní se jako partnerská značka olympijských her ve Vancouveru. Své outdoorové zaměření ladně propojuje s městským stylem. Je certifikovaná jako výrobce zdravotně nezávadných materiálů.

Logo Elevate

Myrtle Beach

Značka Myrtle Beach je proslulá jako výrobce módních pokrývek hlavy, sportovních čepic i šál s přívětivými cenami. V jejich sortimentu však najdete i župany. Myrtle Beach bedlivě sleduje nejnovější módní trendy, které zapracovává do svých produktů.

Logo Myrtle beach


 

Slazenger

Britská značka Slazenger patří mezi nejznámější a nejstarší svého druhu. Byla založena v roce 1881. Zaměřuje se na sportovní oblečení a potřeby především v oblasti tenisu a kriketu. Pyšně ji nosívali nejznámější sportovci těchto odvětví.

Logo Slazenger

Flex Fit

Jde o moderní značku čepic, kšiltovek a jiných pokrývek hlavy. Vyrábí čepice pro některé z nejuznávanějších značek v oblasti sportu i městské módy. Do svého sortimentu vrhají produkty, které mají stejného ducha jako jejich první navržená čepice, a vyznávají neochvějnou oddanost kvalitě.

Logo Flexfit


 

Tee Jays

Tee Jays patří mužům i ženám, kteří dbají na originální styl. Značka si potrpí na luxusní materiály a zakládá si i na sebemenších detailech. Oblečení je zároveň pohodlné a ideální do města. Tee Jays chytá inspirace ve všech koutech světa.

Logo Tee Jays

Payper

Italská značka pracovních i volnočasových oděvů Payper vyznává moderní design i vysokou kvalitu použitých materiálů. Myslí i na nadměrné velikosti typu 4XL a 5XL, přičemž cena není úměrná velikosti. Vybírejte ze slušivých triček, kalhot, bund i spolehlivých pracovních vest nebo mikin. 

Logo Payper

Zastavte se na úvodní konzultaci

Domluvte si s námi první schůzku. Představíme Vám aktuální trendy a optimální strategii pro nejvhodnější řešení Vašich potřeb.

Kontaktujte nás
Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.

* povinné údaje
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace