25 zajímavostí o reklamních předmětech

19. 10. 2018

Různé statistické informace o reklamních předmětech jsou perfektní vodítka při vytváření vlastní reklamní kampaně. Proto jsme pro vás vytvořili šikovnou infografiku a v ní hned 25 zajímavých faktů!

Už jste někdy slyšeli statistiky typu 8 z 10 lidí rádo dostává reklamní předměty, 74 % zákazníků má alespoň jeden reklamní dárek na svém pracovišti atd.? Jedná se o velmi šikovné informace při tvorbě vlastní kampaně. Proto jsme těchto zajímavých faktů pro vás shromáždili hned 25 a roztřídili je do této přehledné infografiky!

Infografika reklamní předměty

Dozvěděli jste se z této infografiky něco, co vás zaujalo? Neváhejte ji sdílet dále!

Reklamní předměty jsou velmi cenným a účinným propagačním nástrojem. Je zde ale jeden podstatný otazník a to ten, jestli si pro vaši cílovou skupinu dokážete zvolit takové, které ji nadchnou a které budou tito lidé používat. Doufáme, že vám v tom tato infografika trochu pomohla. Pokud chcete více informací, rozhodně navštivte podrobnější článek na toto téma na našem webu s reklamními dárky.

Bonusový tip: Spousta reklamních dárků je omezená na některou cílovou skupinu. Chcete zasáhnout co největší masu, ale přesto chcete, aby byl daný dáreček pro každého stále působivý a co nejužitečnější? Zkuste reklamní hrnečky s potiskem. Pěkný hrnek je jedním z reklamních předmětů, který neurazí vůbec nikoho. Jakýkoliv věk, pohlaví, zájmy, styl atd. Reklamní hrnečky potěší až na opravdu vzácné výjimky úplně všechny.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje