Firemní identita

Pro naše klienty připravujeme kompletní firemní identitu, s kreativní grafikou a návazností na všechny typy marketingových aktivit. Vaší společnosti vytvoříme jedinečnou, nápaditou a nepřehlédnutelnou tvář.

Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít

S námi Vás nikdo nepřehlédne

Přijďte si pro novou firemní identitu!

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci. Představíme Vám naši práci a možnosti nového řešení Vaší firemní identity.

Kontaktujte nás

Kompletní reklamní servis

  • Od loga přes slogan, tiskové a elektronické materiály, interiérové i exteriérové reklamní prvky, polepy automobilů, šablony e-mailů, newsletterů a webových stránek až po celkovou koncepci image Vaší společnosti.
  • Zajistíme kompletní realizaci všech navržených prvků firemní identity, od přípravy reklamních ploch přes tisk, instalaci a správu.

Tvorba firemní identity


 

Na koho se obrátit?

Gábina Jiroutová
Gábina Jiroutová

Obchodní oddělení, klíčoví klienti

+420 773 987 727 jiroutova@jirout.com
Ing. Ivo Beneš
Ing. Ivo Beneš

Vedoucí grafického oddělení

benes@jirout.com
Gábina Jiroutová   Gábina Jiroutová
Obchodní oddělení, klíčoví klienti
+420 777 30 50 51  +420 773 987 727
mikan@jirout.com  jiroutova@jirout.com
 
Ing. Ivo Beneš   Ing. Ivo Beneš
Vedoucí grafického oddělení
mikan@jirout.com  benes@jirout.com
 
Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje