SEO - optimalizace pro vyhledávače

Přivedeme na Váš web nové návštěvníky z výsledků přirozeného vyhledávání. Připravíme vstupní SEO analýzy, navrhneme a provedeme optimalizaci webu pro vyhledávače.

Dejte svému webu šanci vyniknout

Získejte pro svůj web ještě více návštěvníků!

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.

Kontaktujte nás

Uspějte na Googlu i Seznamu

  • V rámci SEO služeb upravíme Váš web tak, aby se ve výsledcích vyhledávání dostal na vyšší pozice a mohl na stránky přivést relevantní návštěvníky.
  • Zpracujeme Vám klasifikační analýzu klíčových slov, která Vám poskytne podklady pro úpravy klíčových SEO faktorů jednotlivých stránek.

SEO služby od A do Z

  • Zajišťujeme komplexní optimalizace webových stránek – od provedení detailní analýzy klíčových slov přes nastavení on-page faktorů až po návrhy na úpravu architektury webu.
  • Poskytujeme veškeré služby související s úpravami webu – změny a doplnění textů, úpravy kódu, nastavení on-page faktorů a další.
Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje