Reklamní cedule, billboardy

Chcete, aby Vaše reklama byla zapamatovatelná a oslovila širokou veřejnost? Ideálním reklamním nosičem jsou cedule a billboardy, které mohou sloužit nejen pro umístění reklamního sdělení, ale obvykle jsou používány také k navigaci a usnadnění orientace v interiéru či exteriéru. Obraťte se na nás, pomůžeme Vám s výběrem vhodné technologie a materiálu, navrhneme atraktivní design, zajistíme kompletní výrobu a finální instalaci.

Reklamní cedule

Reklamní cedule jsou efektivní formou propagace vaší firmy, výrobků či služeb. Zaujměte a oslovte širokou veřejnost a získejte nové zákazníky za pomocí reklamni cedule. Nabízíme výrobu reklamních cedulí různých rozměrů.

Postaráme se o kompletní služby od kreativního grafického návrhu, přes výrobu reklamních cedulí až po samotnou instalaci. Reklamní cedule jsou vyrobeny ze speciálních kvalitních materiálů dobře odolávající vlivům počasí. Využijte našich dlouholetých zkušeností s výrobou reklamních cedulí a neváhejte nás kontaktovat.

Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít

Billboardy, tisk billboardů

Reklamní billboardy, ať euroformáty nebo jiné formáty, jsou jedním z nejčastěji realizovaných exteriérových polepů. Billboard představuje velkou plochu pro vaší propagaci s vysokou frekvencí shlédnutí. Zajistíme kompletní služby výroby billboardů - od grafického návrhu billboardů, přes tisk billboardů až po samotnou instalaci.

Venkovní billboardy nabízíme jako klasické ukotvené billboardy nebo mobilní billboardy s jednoduchou instalací. Realizujeme výrobu billboardů různých formátů a materiálů pro tisk billboardů. Obraťte se na nás, s výrobou reklamních billboardů, reklamních cedulí nebo plachet máme dlouholeté zkušenosti, a tak jsme vás schnopni nabídnout prvotřídní služby za ceny, které vás potěší. 

Nabízíme tisk billboardů jak pro krátkodobé kampaně (z blue back paper materiálu), tak tisk billboardů z PVC folií nebo stále oblíbenější formu PVC banneru, pro dlouhodobé kampaně  (aplikace 1 rok a více). Využijte našich dlouholetých zkušeností s výrobou billboardů a neváhejte nás kontaktovat.

Formáty billboardů

Materiály pro tisk billboardů

  • Blue back paper (krátkodobé instalace 1 - 3 měsíce)
  • PVC folie 5letá, UV laminace (dlouhodobé instalace - 1 a více let)
  • PVC banner (plachta, dlouhodobé instalace)
  • PVC mesh banner (děrovaná plachta pro mobilní billboardy či billboardy na fasádách domů s okny, dlouhodobé instalace)

Technologie tisku billboardů

  • velkoplošný digitální tisk, tiskárny: Mimaki JV5, Octopus II
  • šíře tisku 2m
  • papírové billboardy dodáváme rozřezané

Termín dodání hotových billboardů

Ceník tisku billboardů, euroformáty

  materiál počet cena 1 ks
5,1 x 2,4 m BB paper 1 ks 1 290,- Kč
5,1 x 2,4 m BB paper od 3 ks 1 100,- Kč
5,1 x 2,4 m BB paper od 5 ks 1 000,- Kč
5,1 x 2,4 m BB paper od 10 ks 930,- Kč

Ceník grafiky

Pokud nemáte vlastní data, rádi Vám připravíme grafiku přímo pro Vás. Ceny graficky se pohybují v rozmezí: 1000 - 2000 Kč (cena je klientovi vždy upřesněna na základě zadání a podkladů).

Tisková data

Data 1:1  / cca 70 dpi., nebo 1:10 v 300dpi. (je bráno v potaz, že pohledová vzdálenost na billboardy je cca 5 a více metrů). PDF soubor musí být v CMYK, veškeré texty převedeny na vektory. Objednávku zasílejte emailem, data přes úschovnu či jiné úložiště, nebo si vyžádejte přístup na naše FTP.

Expedice hotových zakázek

Osobní vyzvednutí v sídle firmy, nebo zaslání klasicky - tzn. přepravními službami (nejčastěji GEIS CZ, nebo PPL), samozřejmostí je zasílání přímo na výlepáře nebo pronajímatele ploch.

 

Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít

Zastavte se na úvodní konzultaci

Domluvte si s námi první schůzku. Představíme Vám aktuální trendy a optimální strategii pro nejvhodnější řešení Vašich potřeb.

Kontaktujte nás
Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje