Grafické studio

Jsme týmem špičkových grafiků specializovaných na DTP, grafiku pro internetové služby a interiérovou a exteriérovou reklamu. Vytvoříme Vám kompletní spektrum reklamních a marketingových prvků, od drobných symbolů pro potisk přes plakáty, polepy a webové šablony až po loga, logotypy, design manuály a firemní identitu.

Grafické studio
Webové stránky

Zaměřujeme se na tvorbu mikrostránek, osobních i firemních webových prezentací a jednoduchých katalogových řešení v responzivním designu. Zajistíme pro Vás redesign webových stránek, včetně grafické úpravy šablony krabicového řešení jak pro webové prezentace, tak pro e-shopy. V rámci návrhu a tvorby webu dbáme na individuální přístup, pochopení požadavků klienta a budování vzájemné spolupráce. Naše klienty od počátku zapojujeme do samotného vývoje a mají tak možnost ovlivnit jednotlivé fáze procesu tvorby webu. Pro správu a editaci obsahu webových stránek poskytujeme uživatelsky přívětivý a snadno ovladatelný redakční systém WEBmanager.

Webové stránky
Online marketing

Zaměřujeme se na výkonnostní marketing, což je skvělý způsob, jak oslovit potencionální zákazníky na internetu. Náš tým navrhne a vytvoří webové bannery v souladu s Vaší identitou, optimalizuje Vaše stránky tak, aby byly snadno nalezitelné (SEO), připraví PPC kampaně pro inzertní systémy, napíše přesvědčivé texty a pomůže oslovit Vaše zákazníky pomocí rozesílky newsletterů.

Online marketing
Reklamní předměty

Potěšte své zákazníky, obchodní partnery i zaměstnance reklamními dárky s logem či grafikou Vaší společnosti. Zajišťujeme kompletní služby od grafického návrhu přes potisk, gravírování či výšivku až po doručení na Vaši adresu.

Reklamní předměty
Reklamní textil

Dodáváme tisíce variant reklamního textilu. Zajistíme výšivku či špičkový potisk digitálními technologiemi a sítotiskem. V naší nabídce naleznete oblíbená reklamní trička, polokošile, pracovní oděvy a čepice, ale také mikiny, vesty, sportovní oblečení, kalhoty či ručníky. Nezapomínáme ani na reklamní textil pro děti. U nás si vybere každý.

Reklamní textil
Tiskoviny

Reklamní tiskoviny vytváříme od A do Z. Od perfektního grafického návrhu, připraveného v našem grafickém studiu, přes výrobu ve vlastním tiskovém centru vybaveném moderními technologiemi, a to zejména v oblasti digitálního tisku, až po doručení, distribuci či instalaci velkoformátových reklam.

Tiskoviny
Velkoplošný tisk

Zaměřujeme se na velkoformátový digitální tisk reklamních plachet, samolepek, billboardů, fotografií a dalších. S digitálním velkoplošným tiskem máme mnoho leté zkušenosti a to v širokém spektru různých zakázek od malých samolepek, plakátů, přes bannery, billboardy až po vývěsní štíty, prodejní plachty nebo velké prodejny.

Velkoplošný tisk
Polepy a celopolepy

Polepili jsme tisíce aut, stovky prodejen a jejich výloh, desítky autobusů a dalších dopravních prostředků. Nezastaví nás ani atypicky tvarované plochy, dokonale polepíme obliny, prolisy i drobné prvky. Naše polepy Vám zajistí efektivní reklamu na plochách, jež denně zhlédnou tisíce lidí.

Polepy a celopolepy
Venkovní reklama

Venkovní neboli outdoorová reklama je v dnešní době stále velmi účinný nástroj, jak zaujmout potencionální zákazníky. Specializujeme se na výrobu polepů prodejen a kanceláří, které je možno doplnit světelnou 3D reklamou či vlajkami a mušími křídly. Navrhneme a vyrobíme reklamní plachty a cedule, vytiskneme billboardy, které můžeme umístit i na naše vlastní reklamní plochy nebo vyrobit jejich mobilní konstrukce. V neposlední řadě zajistíme instalaci reklamy.

Venkovní reklama
Interiérová reklama

Chcete prezentovat svou značku, produkty či si zútulnit interiér kanceláře? Zvolte možnosti interiérové reklamy. Navrhneme a vyrobíme roll up bannery, orientační systémy budov a kanceláří, výstavní stránky a expozice. Interiér kanceláře můžete projasnit tapetami s vlastním motivem doplněné o plastická 3D loga.

Interiérová reklama

Reklamní cedule, billboardy

Chcete, aby Vaše reklama byla zapamatovatelná a oslovila širokou veřejnost? Ideálním reklamním nosičem jsou cedule a billboardy, které mohou sloužit nejen pro umístění reklamního sdělení, ale obvykle jsou používány také k navigaci a usnadnění orientace v interiéru či exteriéru. Obraťte se na nás, pomůžeme Vám s výběrem vhodné technologie a materiálu, navrhneme atraktivní design, zajistíme kompletní výrobu a finální instalaci.

Reklamní cedule

Reklamní cedule jsou efektivní formou propagace vaší firmy, výrobků či služeb. Zaujměte a oslovte širokou veřejnost a získejte nové zákazníky za pomocí reklamni cedule. Nabízíme výrobu reklamních cedulí různých rozměrů.

Postaráme se o kompletní služby od kreativního grafického návrhu, přes výrobu reklamních cedulí až po samotnou instalaci. Reklamní cedule jsou vyrobeny ze speciálních kvalitních materiálů dobře odolávající vlivům počasí. Využijte našich dlouholetých zkušeností s výrobou reklamních cedulí a neváhejte nás kontaktovat.

Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít

Billboardy, tisk billboardů

Reklamní billboardy, ať euroformáty nebo jiné formáty, jsou jedním z nejčastěji realizovaných exteriérových polepů. Billboard představuje velkou plochu pro vaší propagaci s vysokou frekvencí shlédnutí. Zajistíme kompletní služby výroby billboardů - od grafického návrhu billboardů, přes tisk billboardů až po samotnou instalaci.

Venkovní billboardy nabízíme jako klasické ukotvené billboardy nebo mobilní billboardy s jednoduchou instalací. Realizujeme výrobu billboardů různých formátů a materiálů pro tisk billboardů. Obraťte se na nás, s výrobou reklamních billboardů, reklamních cedulí nebo plachet máme dlouholeté zkušenosti, a tak jsme vás schnopni nabídnout prvotřídní služby za ceny, které vás potěší. 

Nabízíme tisk billboardů jak pro krátkodobé kampaně (z blue back paper materiálu), tak tisk billboardů z PVC folií nebo stále oblíbenější formu PVC banneru, pro dlouhodobé kampaně  (aplikace 1 rok a více). Využijte našich dlouholetých zkušeností s výrobou billboardů a neváhejte nás kontaktovat.

Formáty billboardů

Materiály pro tisk billboardů

  • Blue back paper (krátkodobé instalace 1 - 3 měsíce)
  • PVC folie 5letá, UV laminace (dlouhodobé instalace - 1 a více let)
  • PVC banner (plachta, dlouhodobé instalace)
  • PVC mesh banner (děrovaná plachta pro mobilní billboardy či billboardy na fasádách domů s okny, dlouhodobé instalace)

Technologie tisku billboardů

  • velkoplošný digitální tisk, tiskárny: Mimaki JV5, Octopus II
  • šíře tisku 2m
  • papírové billboardy dodáváme rozřezané

Termín dodání hotových billboardů

Ceník tisku billboardů, euroformáty

  materiál počet cena 1 ks
5,1 x 2,4 m BB paper 1 ks 1000,- Kč
5,1 x 2,4 m BB paper od 3 ks 830,- Kč
5,1 x 2,4 m BB paper od 5 ks 750,- Kč
5,1 x 2,4 m BB paper od 10 ks 700,- Kč
5,1 x 2,4 m BB paper od 20 ks

650,- Kč

Ceník grafiky

Pokud nemáte vlastní data, rádi Vám připravíme grafiku přímo pro Vás. Ceny graficky se pohybují v rozmezí: 1000 - 2000 Kč (cena je klientovi vždy upřesněna na základě zadání a podkladů).

Tisková data

Data 1:1  / cca 70 dpi., nebo 1:10 v 300dpi. (je bráno v potaz, že pohledová vzdálenost na billboardy je cca 5 a více metrů). PDF soubor musí být v CMYK, veškeré texty převedeny na vektory. Objednávku zasílejte emailem, data přes úschovnu či jiné úložiště, nebo si vyžádejte přístup na naše FTP.

Expedice hotových zakázek

Osobní vyzvednutí v sídle firmy, nebo zaslání klasicky - tzn. přepravními službami (nejčastěji GEIS CZ, nebo PPL), samozřejmostí je zasílání přímo na výlepáře nebo pronajímatele ploch.

 

Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít

Zastavte se na úvodní konzultaci

Domluvte si s námi první schůzku. Představíme Vám aktuální trendy a optimální strategii pro nejvhodnější řešení Vašich potřeb.

Kontaktujte nás
Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.

* povinné údaje
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace