Polepy a celopolepy aut - reklama, která přitáhne pozornost

Polepy aut a polepy autobusů jsou naše specialita. Můžete nás kdykoliv navštívit v našem sídle v Pardubicích a rádi vám navrhneme nejvhodnější způsob polepu vašeho vozu od grafických návrhů, až po realizaci.

 

Hledáte efektivní způsob zviditelnění?

Chtěli byste rozšířit povědomí o vaší firmě, nových výrobcích či službách? 

Využijte polepů vozidel!

Jejich předností je velká reklamní plocha s neomezenou působností na spotřebitele. Díky tomu, že je reklama na auto mobilní, oslovíte širokou veřejnost, která se může stát Vaší potenciální klientelou.

Provádíme kompletní služby polepů a celopolepů vozidel. Na vozy používáme kvalitní folie od renomovaných výrobců 3M a Arlon. Díky naším dlouholetým zkušenostem a více než 3000 polepenými vozy Vám můžeme nabídnout špičkové služby. Neváhejte a propagujte vaši firmu účinně pomocí firemních polepů.
 

Zajistíme kompletní služby polepů aut, autobusů, nákladních vozů či jiných dopravních prostředků 

 

Polepy aut a polepy autobusů jsou naše specialita. Můžete nás kdykoliv navštívit v našem sídle v Pardubicích a rádi vám navrhneme nejvhodnější způsob polepu vašeho vozu od grafických návrhů, až po realizaci. Polepili jsme tisíce aut, stovky prodejen a jejich výloh, desítky autobusů a dalších dopravních prostředků. Nezastaví nás ani atypicky tvarované plochy, dokonale polepíme obliny, prolisy i drobné prvky. Naše polepy Vám zajistí efektivní reklamu na plochách, jež denně zhlédnou tisíce lidí.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje