Potisk textilu

Ne každá technologie potisku je vhodná pro všechny typy zakázek. U textilu velice záleží na materiálu, velikosti potisku a účelu použití oblečení z důvodu jeho budoucí odolnosti. Při sestavování objednávky Vám rádi poradíme a doporučíme vhodnou technologii.

 

Transfer

Technologie funguje na principu sítotisku, netiskne se přímo na látku, ale na speciální papír, pomocí kterého se pak motiv na textil nažehlí, tisk dobře drží a nemění barvu.

Sítotisk

Nebo také „průtisk“ funguje tak, že se na látku protlačuje barva přes šablonu (síta), textil zůstává barevně stálý a odolný.

Digitální tisk

Technologie digitálního tisku umožňuje vytvořit tiskovinu bez jakéhokoliv mezikroku přímo z počítače, tvoří se na bázi laserového tisku nebo inkoustu.

Výšivka

Jde o jeden z nejtrvanlivějších a designově nejzajímavějších způsobů reklamy na textilu, strojní výšivky pracují rychle a spolehlivě.

Vetkávání ručníků

Vetkáváním do bordury ručníků tvoříme exkluzivní reklamní dárky, příjemné na pohled i na dotek.

 

 

Zastavte se na úvodní konzultaci

Domluvte si s námi první schůzku. Představíme Vám aktuální trendy a optimální strategii pro nejvhodnější řešení Vašich potřeb.

Kontaktujte nás
Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje