Tiskové služby

Naše ofsetová tiskárna nabízí levný ofsetový tisk letáků, katalogů, brožur, knih, pohlednic, plakátů, vizitek, nálepek, novin a kalendářů.

Tiskneme na moderních tiskových strojích Roland a Heidelberg. Díky desetibarevné technologii Vám můžeme nabídnout špičkovou kvalitu tisku na jeden průjezd stroje. Dokončovací práce zahrnují všechny druhy vazby, strojní lak, paprciální lak, výsekové formy, výrobu okének vč. lepení a další standardní služby.

Rádi pro vás vytiskneme

 

Nejlevnější tisk Vám můžeme nabídnout díky sdružování zakázek podobných parametrů. Díky velkému objemu tištěných materiálů můžeme nabídnout levný tisk výše uvedených tiskových produktů.

Formáty tisku jsou libovolné, nejste omezeni standardy tisku A4, A5, A6 nebo DL, můžete si navhnout jakýkoliv formát tisku

Díky technologii digitálního tisku s finišerem Vám vytiskneme na malonákladové laserové digitální tiskárně vzorový kus brožury nebo letáku před realizací celého objemu tisku.

Zastavte se na úvodní konzultaci

Domluvte si s námi první schůzku. Představíme Vám aktuální trendy a optimální strategii pro nejvhodnější řešení Vašich potřeb.

Kontaktujte nás

Výseky pro chlopňové desky ke stažení

Soubory ke stažení
  • chlopnove_desky_vysek_1.pdf [ PDF 27.44 kB ] Stáhnout
  • chlopnove_desky_vysek_2.pdf [ PDF 27.65 kB ] Stáhnout
  • chlopnove_desky_vysek_3.pdf [ PDF 28.49 kB ] Stáhnout
  • chlopnove_desky_vysek_4.pdf [ PDF 27.56 kB ] Stáhnout
Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje