Reklama na autobusech MHD

Reklama na autobusech MHD díky své velikosti vždy budí velkou pozornost. Chcete rozšířít povědomí o Vaší firmě, nových službách či výrobcích? Propagace pomocí reklamního polepu autobusu či trolejbusu je velmi efektivním prostředkem, jak toho docílit. Díky tomu, že se jedná o reklamu mobilní, oslovíte a zaujmete širokou veřejnost, která se může stát Vaší potenciální klientelou. Velká spousta lidí bude navíc každý den v kontaktu s vaším logem a bude tak pro ně mnohem snazší si vaši společnost při jiných příležitostech vybavit.

Prohlédněte si některé z polepů autobusů, které jsme provedli. Na další autobus můžeme navrhovat vaši reklamu. Můžete se těšit na kompletní servis od zhotovení prvních náhledů grafiky, až po předání dokončeného projektu. Používáme jen ty nejkvalitnější polepové fólie M3 a Arlon a náš tým má mnohaleté zkušenosti s polepy desítek autobusů. Stačí nás kontaktovat a rádi se s vámi domluvíme na podrobnostech.

 

Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít

Polep autobusu Aquacentrum Pardubice

Celopolep autobusu pro Aquacentrum Pardubice. Na oknech byla použita one-vision folie s přímým digitálním tiskem a UV laminací. Na plechové části 9 litá folie od 3M.

Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít

Proč využít služby polepů autobusů?

 

Reklamní formáty polepů autobusů

  • celopolep autobusu
  • částečný polep autobusu
  • pásová reklama - polep autobusu ve formátu billobardu, umístění po levé nebo právé straně autobusu
  • cityboard
  • menší formáty polepu vozidel MHD - účinná forma vaší reklamy za výhodné ceny

Kompletní dodávka celopolepu vozidel MHD

  • databáze DP v celé ČR
  • pronájem vozidel
  • grafické návrhy - celopolepy, částečné polepy, polepy krátkodobých reklamních kampaní
  • instalace - lepení po celé ČR, SR

Zastavte se na úvodní konzultaci

Domluvte si s námi první schůzku. Představíme Vám aktuální trendy a optimální strategii pro nejvhodnější řešení Vašich potřeb.

Kontaktujte nás
Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje