Grafické studio

Jsme týmem špičkových grafiků specializovaných na DTP, grafiku pro internetové služby a interiérovou a exteriérovou reklamu. Vytvoříme Vám kompletní spektrum reklamních a marketingových prvků, od drobných symbolů pro potisk přes plakáty, polepy a webové šablony až po loga, logotypy, design manuály a firemní identitu.

Grafické studio
Webové stránky

Zaměřujeme se na tvorbu mikrostránek, osobních i firemních webových prezentací a jednoduchých katalogových řešení v responzivním designu. Zajistíme pro Vás redesign webových stránek, včetně grafické úpravy šablony krabicového řešení jak pro webové prezentace, tak pro e-shopy. V rámci návrhu a tvorby webu dbáme na individuální přístup, pochopení požadavků klienta a budování vzájemné spolupráce. Naše klienty od počátku zapojujeme do samotného vývoje a mají tak možnost ovlivnit jednotlivé fáze procesu tvorby webu. Pro správu a editaci obsahu webových stránek poskytujeme uživatelsky přívětivý a snadno ovladatelný redakční systém WEBmanager.

Webové stránky
Online marketing

Zaměřujeme se na výkonnostní marketing, což je skvělý způsob, jak oslovit potencionální zákazníky na internetu. Náš tým navrhne a vytvoří webové bannery v souladu s Vaší identitou, optimalizuje Vaše stránky tak, aby byly snadno nalezitelné (SEO), připraví PPC kampaně pro inzertní systémy, napíše přesvědčivé texty a pomůže oslovit Vaše zákazníky pomocí rozesílky newsletterů.

Online marketing
Reklamní předměty

Potěšte své zákazníky, obchodní partnery i zaměstnance reklamními dárky s logem či grafikou Vaší společnosti. Zajišťujeme kompletní služby od grafického návrhu přes potisk, gravírování či výšivku až po doručení na Vaši adresu.

Reklamní předměty
Reklamní textil

Dodáváme tisíce variant reklamního textilu. Zajistíme výšivku či špičkový potisk digitálními technologiemi a sítotiskem. V naší nabídce naleznete oblíbená reklamní trička, polokošile, pracovní oděvy a čepice, ale také mikiny, vesty, sportovní oblečení, kalhoty či ručníky. Nezapomínáme ani na reklamní textil pro děti. U nás si vybere každý.

Reklamní textil
Tiskoviny

Reklamní tiskoviny vytváříme od A do Z. Od perfektního grafického návrhu, připraveného v našem grafickém studiu, přes výrobu ve vlastním tiskovém centru vybaveném moderními technologiemi, a to zejména v oblasti digitálního tisku, až po doručení, distribuci či instalaci velkoformátových reklam.

Tiskoviny
Velkoplošný tisk

Zaměřujeme se na velkoformátový digitální tisk reklamních plachet, samolepek, billboardů, fotografií a dalších. S digitálním velkoplošným tiskem máme mnoho leté zkušenosti a to v širokém spektru různých zakázek od malých samolepek, plakátů, přes bannery, billboardy až po vývěsní štíty, prodejní plachty nebo velké prodejny.

Velkoplošný tisk
Polepy a celopolepy

Polepili jsme tisíce aut, stovky prodejen a jejich výloh, desítky autobusů a dalších dopravních prostředků. Nezastaví nás ani atypicky tvarované plochy, dokonale polepíme obliny, prolisy i drobné prvky. Naše polepy Vám zajistí efektivní reklamu na plochách, jež denně zhlédnou tisíce lidí.

Polepy a celopolepy
Venkovní reklama

Venkovní neboli outdoorová reklama je v dnešní době stále velmi účinný nástroj, jak zaujmout potencionální zákazníky. Specializujeme se na výrobu polepů prodejen a kanceláří, které je možno doplnit světelnou 3D reklamou či vlajkami a mušími křídly. Navrhneme a vyrobíme reklamní plachty a cedule, vytiskneme billboardy, které můžeme umístit i na naše vlastní reklamní plochy nebo vyrobit jejich mobilní konstrukce. V neposlední řadě zajistíme instalaci reklamy.

Venkovní reklama
Interiérová reklama

Chcete prezentovat svou značku, produkty či si zútulnit interiér kanceláře? Zvolte možnosti interiérové reklamy. Navrhneme a vyrobíme roll up bannery, orientační systémy budov a kanceláří, výstavní stránky a expozice. Interiér kanceláře můžete projasnit tapetami s vlastním motivem doplněné o plastická 3D loga.

Interiérová reklama

Newslettery - hromadné rozesílání emailů

Udržujte pozornost svých současných i potenciálních zákazníků pravidelně zasílaným newsletterem. Navrhneme atraktivní grafiku, vytvoříme obsah a zajistíme spolehlivé rozeslání e-mailů.

Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít

Oslovte své zákazníky efektivně

Získejte nové objednávky e-mailingem!

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.

Kontaktujte nás

Vyrobíme grafické návrhy a šablony newsletterů, podle Vašich představ zpracujeme obsah e-mailů a zajistíme jejich efektivní rozeslání.

 

Trvalý kontakt se zákazníky

  • Rozesílejte svým zákazníkům aktuální nabídky, informace o novinkách, pozvánky k novým službám.
  • Přizpůsobte newslettery jednotlivým zákaznickým skupinám, často jde o výhodnější řešení než rozeslat všem adresátům stejnou nabídku.
  • Reagujte na aktuální poptávku e-maily s nabídkou produktů a služeb, které Vaši zákazníci chtějí.
  • Udržujte svoji firmu či značku v povědomosti zákazníků pravidelně zasílanými newslettery s obsahem, jenž nelze snadno přehlédnout.

Email marketing

 

Rychlý, levný, efektivní

  • E-mailing přináší podstatně nižší náklady oproti klasickým kampaním. Platíte pouze vytvoření a rozeslání jednoho e-mailu, nikoli pronájem desítek či stovek reklamních ploch nebo vysílacích časů.
  • E-maily lze přesně zacílit na konkrétní skupiny adresátů, přizpůsobit jejich zvyklostem a potřebám. Na rozdíl od plošných reklamních kampaní u newsletterů přesně víte, koho oslovujete.
  • Efektivitu newsletterů lze přesně vyhodnotit, prověřit počty prokliků z odkazů ve zprávách, objemy nákupů provedených návštěvami z e-mailingu. Snadno zjistíte, zda Vaše investice mají smysl.

Tvoříme newslettery od A do Z

  • Připravíme šablony Vašich e-mailů, zpracujeme grafické návrhy respektující Váš design manuál, zpracujeme podklady do atraktivních a přesvědčivých textů, podle potřeby doplníme další prvky.
  • Zajistíme spolehlivé rozeslání Vašich newsletterů prostřednictvím nástrojů minimalizujících riziko zařazení Vašich zpráv do spamu. A také Vám vysvětlíme, proč není vhodné nakupovat databáze e-mailových adres.

 

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.

* povinné údaje
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace