Newslettery - hromadné rozesílání emailů

Udržujte pozornost svých současných i potenciálních zákazníků pravidelně zasílaným newsletterem. Navrhneme atraktivní grafiku, vytvoříme obsah a zajistíme spolehlivé rozeslání e-mailů.

Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít

Oslovte své zákazníky efektivně

Získejte nové objednávky e-mailingem!

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.

Kontaktujte nás

Vyrobíme grafické návrhy a šablony newsletterů, podle Vašich představ zpracujeme obsah e-mailů a zajistíme jejich efektivní rozeslání.

 

Trvalý kontakt se zákazníky

  • Rozesílejte svým zákazníkům aktuální nabídky, informace o novinkách, pozvánky k novým službám.
  • Přizpůsobte newslettery jednotlivým zákaznickým skupinám, často jde o výhodnější řešení než rozeslat všem adresátům stejnou nabídku.
  • Reagujte na aktuální poptávku e-maily s nabídkou produktů a služeb, které Vaši zákazníci chtějí.
  • Udržujte svoji firmu či značku v povědomosti zákazníků pravidelně zasílanými newslettery s obsahem, jenž nelze snadno přehlédnout.

Email marketing

 

Rychlý, levný, efektivní

  • E-mailing přináší podstatně nižší náklady oproti klasickým kampaním. Platíte pouze vytvoření a rozeslání jednoho e-mailu, nikoli pronájem desítek či stovek reklamních ploch nebo vysílacích časů.
  • E-maily lze přesně zacílit na konkrétní skupiny adresátů, přizpůsobit jejich zvyklostem a potřebám. Na rozdíl od plošných reklamních kampaní u newsletterů přesně víte, koho oslovujete.
  • Efektivitu newsletterů lze přesně vyhodnotit, prověřit počty prokliků z odkazů ve zprávách, objemy nákupů provedených návštěvami z e-mailingu. Snadno zjistíte, zda Vaše investice mají smysl.

Tvoříme newslettery od A do Z

  • Připravíme šablony Vašich e-mailů, zpracujeme grafické návrhy respektující Váš design manuál, zpracujeme podklady do atraktivních a přesvědčivých textů, podle potřeby doplníme další prvky.
  • Zajistíme spolehlivé rozeslání Vašich newsletterů prostřednictvím nástrojů minimalizujících riziko zařazení Vašich zpráv do spamu. A také Vám vysvětlíme, proč není vhodné nakupovat databáze e-mailových adres.

 

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje