Polepy vozidel integrovaného záchranného systému

Sammi - polep škoda Octavia combi

Označení inspekčního vozidla škoda Octavia zvýrazňujícími prvky. Polep šrafováním ve tvaru převráceného „V“ na zadní části vozu byl vytvořen speciálními reflexními samolepkami.

Nahoru
Zavřít

Global Assitance - odtahový vůz Iveco

Celopolep odtahového vozu Iveco. Kabina vozu byla nejprve célá polepena stříbrnou samolepkou a následně byly dolepeny prvky z flourescentní oranžové samolepky. Ve finále byly nalepeny loga a texty z řezaných samolepek.

Nahoru
Zavřít

Policie - polep Scania

Označení policejního přepravníku pro koně na podvozku Scania se speciální nástavbou pro přepravu až 6-ti policejních koňů.

Polep je  vytvořen ze speciální reflexní samolepky modré a fluorescentní žluté barvy s certifikací pro použití na vozidla Policie ČR. Pro splnění zákonných předpisů pro nákladní vozidla bylo vozidlo polepeno po obvodu bílou reflexní páskou a vzadu červenou reflexní samolepkou po celém obvodu nástavby.

Nahoru
Zavřít

Hasiči Žleby - polep Mercedes Atego

Označení zvýrazňujícími prvky vozidla Mercedes Benz Atego s hasičskou nástavbou pro Jednotku sboru dobrovolných hasičů obce Žleby. Na bocích vozu byly prvky šachovnicové žluto červené a vzadu šrafováním ve tvaru převráceného „V“ .Polep byl vytvořen ze Fluorescentní žluté reflexní samolepky a červené Fluorescentní samolepky v barvě RAL 3024. Na bocích nástavby nalepen bílý pruh a nápisy pro označení Hasičského vozu, v dolní části nástavby nalepen pruh ze žluté reflexní samolepky.

Nahoru
Zavřít

Hasiči - polep Scania

Celopolep kabiny tahače Scania do červené barvy RAL 3000 litou wrapovou samolepkou. Původní barva kabiny byla bílá barva. Polep doplněn o bílé nápisy a pruhy pro označení hasičských vozidel vč. bílého reflexního pruhu z reflexní samolepky s certifikací.

Nahoru
Zavřít

Hasiči – celopolep Mercedes Vito

Celopolep hasičského vozu Mercedes Vito pro přepravu osádky k zásahu do Fluorescentní červené barvy RAL 3024. Původní barva vozu byla bílá.

Nahoru
Zavřít
Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje