Tisk letáků

Potřebujete tisk letáků neodkladně již dnes, protože zítra jedete na výstavu nebo jinou reklamní akci? Připravíme pro Vás grafický návrh, zajistíme výrobu letáku ve špičkové kvalitě a následně jej vytiskneme na vlastním stroji. Tiskneme letáky formátů A4, A5, A6, DL a dalších standardních formátů.

Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít

Tiskneme na profesionálních tiskárnách Xerox. Naše profesionální průmyslová tiskárna Xerox Docuseal 560 s finišerem na brožury zvládne vytisknout jakýkoliv tiskový materiál ve špičkové kvalitě.

Rychlost tiskárny plně vystačí pro expresní tisk - např. 1000 ks letáků A4 na papír 135g Vám dokážeme vytisknout ještě dnes během 2 hodin.

Finišer na brožury nám umožňuje automaticky zpracovat brožury do 100 listů. Celý výrobní proces probíhá v jednom stroji bez manipulace s tiskem. To nám umožňuje minimalizovat náklady na práci a snížit cenu výsledné tiskoviny.


 

Standardní formáty tisku

A6

105 x 148 mm
DL 90 x 210 mm
A5 148 x 210 mm
A4 210 x 297 mm
A3 297 x 420 mm
A2 420 x 594 mm
A1 594 x 840 mm
vizitka CZ 90 x 50 mm
vizitka DE 85 x 55 mm

Materiály pro tisk letáků

Nejčastěji tiskneme letáky na křídové papíry v matném a lesklém provedení. Z dalších materiiálů to jsou např. pohlednicový karton, samolepicí papír apod. 

Skladem držíme gramáže: 115g / 135g / 150g / 170g / 200g / 250g a 300g papíru křída lesk a křída mat.

 

Zastavte se na úvodní konzultaci

Domluvte si s námi první schůzku. Představíme Vám aktuální trendy a optimální strategii pro nejvhodnější řešení Vašich potřeb.

Kontaktujte nás
Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje