Grafické studio

Jsme týmem špičkových grafiků specializovaných na DTP, grafiku pro internetové služby a interiérovou a exteriérovou reklamu. Vytvoříme Vám kompletní spektrum reklamních a marketingových prvků, od drobných symbolů pro potisk přes plakáty, polepy a webové šablony až po loga, logotypy, design manuály a firemní identitu.

Grafické studio
Webové stránky

Zaměřujeme se na tvorbu mikrostránek, osobních i firemních webových prezentací a jednoduchých katalogových řešení v responzivním designu. Zajistíme pro Vás redesign webových stránek, včetně grafické úpravy šablony krabicového řešení jak pro webové prezentace, tak pro e-shopy. V rámci návrhu a tvorby webu dbáme na individuální přístup, pochopení požadavků klienta a budování vzájemné spolupráce. Naše klienty od počátku zapojujeme do samotného vývoje a mají tak možnost ovlivnit jednotlivé fáze procesu tvorby webu. Pro správu a editaci obsahu webových stránek poskytujeme uživatelsky přívětivý a snadno ovladatelný redakční systém WEBmanager.

Webové stránky
Online marketing

Zaměřujeme se na výkonnostní marketing, což je skvělý způsob, jak oslovit potencionální zákazníky na internetu. Náš tým navrhne a vytvoří webové bannery v souladu s Vaší identitou, optimalizuje Vaše stránky tak, aby byly snadno nalezitelné (SEO), připraví PPC kampaně pro inzertní systémy, napíše přesvědčivé texty a pomůže oslovit Vaše zákazníky pomocí rozesílky newsletterů.

Online marketing
Reklamní předměty

Potěšte své zákazníky, obchodní partnery i zaměstnance reklamními dárky s logem či grafikou Vaší společnosti. Zajišťujeme kompletní služby od grafického návrhu přes potisk, gravírování či výšivku až po doručení na Vaši adresu.

Reklamní předměty
Reklamní textil

Dodáváme tisíce variant reklamního textilu. Zajistíme výšivku či špičkový potisk digitálními technologiemi a sítotiskem. V naší nabídce naleznete oblíbená reklamní trička, polokošile, pracovní oděvy a čepice, ale také mikiny, vesty, sportovní oblečení, kalhoty či ručníky. Nezapomínáme ani na reklamní textil pro děti. U nás si vybere každý.

Reklamní textil
Tiskoviny

Reklamní tiskoviny vytváříme od A do Z. Od perfektního grafického návrhu, připraveného v našem grafickém studiu, přes výrobu ve vlastním tiskovém centru vybaveném moderními technologiemi, a to zejména v oblasti digitálního tisku, až po doručení, distribuci či instalaci velkoformátových reklam.

Tiskoviny
Velkoplošný tisk

Zaměřujeme se na velkoformátový digitální tisk reklamních plachet, samolepek, billboardů, fotografií a dalších. S digitálním velkoplošným tiskem máme mnoho leté zkušenosti a to v širokém spektru různých zakázek od malých samolepek, plakátů, přes bannery, billboardy až po vývěsní štíty, prodejní plachty nebo velké prodejny.

Velkoplošný tisk
Polepy a celopolepy

Polepili jsme tisíce aut, stovky prodejen a jejich výloh, desítky autobusů a dalších dopravních prostředků. Nezastaví nás ani atypicky tvarované plochy, dokonale polepíme obliny, prolisy i drobné prvky. Naše polepy Vám zajistí efektivní reklamu na plochách, jež denně zhlédnou tisíce lidí.

Polepy a celopolepy
Venkovní reklama

Venkovní neboli outdoorová reklama je v dnešní době stále velmi účinný nástroj, jak zaujmout potencionální zákazníky. Specializujeme se na výrobu polepů prodejen a kanceláří, které je možno doplnit světelnou 3D reklamou či vlajkami a mušími křídly. Navrhneme a vyrobíme reklamní plachty a cedule, vytiskneme billboardy, které můžeme umístit i na naše vlastní reklamní plochy nebo vyrobit jejich mobilní konstrukce. V neposlední řadě zajistíme instalaci reklamy.

Venkovní reklama
Interiérová reklama

Chcete prezentovat svou značku, produkty či si zútulnit interiér kanceláře? Zvolte možnosti interiérové reklamy. Navrhneme a vyrobíme roll up bannery, orientační systémy budov a kanceláří, výstavní stránky a expozice. Interiér kanceláře můžete projasnit tapetami s vlastním motivem doplněné o plastická 3D loga.

Interiérová reklama

Copywriting

Dejte své nabídce důraz excelentními texty od profesionálního copywritera. I v době designových webů je kvalitní, přesvědčivý a bezchybný popis Vašich produktů a služeb nutnou podmínkou úspěchu. Čeština není jednoduchým jazykem, nechte ji na starost našim specialistům.

Copywriting

To si pište? Není třeba, napíšeme to za Vás

Získejte pozornost excelentními texty!

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.

Kontaktujte nás

Dokonalý text Vašeho webu není pouhým shrnutím všech potřebných informací. Aby byl návštěvník vůbec ochoten číst, musí jej text okamžitě zaujmout a vzbudit zájem o obsah dalších řádek. Práce copywritera tak spočívá v bezchybné znalosti pravopisu, gramatiky a stylistiky, ale také ve schopnosti napsat text atraktivní pro živé návštěvníky a plně vyhovující potřebám vyhledávačů.

 

Texty, jimž můžete věřit

 • Předkládejte svým návštěvníkům a zákazníkům přesvědčivé a bezchybné texty webových stránek a dalších materiálů.
 • Využijte možnost provedení korektury Vašich současných i nových textů před jejich publikací. Každá chyba zbytečně snižuje Vaši důvěryhodnost.
 • Spolehněte se na naše specialisty a jejich schopnosti vytvořit texty čtivé pro živé návštěvníky a zároveň vhodně optimalizované pro vyhledávače.

copywriting

 

Stručně, jasně, výstižně

 • Připravíme texty pro všechny Vaše materiály – od webových stránek přes dokumenty, newslettery a bannery až po reklamní slogany a texty logotypů.
 • Provedeme korektury Vašich podkladů. Máte připraveny vlastní texty, ale nejste si jisti jejich bezchybností? Svěřte nám je ke korektuře!
 • Upravujeme texty webů tak, aby plnily požadavky vyhledávačů (SEO) a pomáhaly Vašim stránkám získat vyšší pozice ve výsledcích hledání.
 • Přizpůsobujeme texty Vašich webů a dalších materiálů jazyku cílových skupin. Naše texty rozlišují, zda je web určen dětem, jejich matkám nebo třeba odborné veřejnosti.

S češtinou si rozumíme

 • Tvoříme texty bez chyb a překlepů. Ani my nejsme neomylní, ale pokud si nejsme jisti, konzultujeme svoji práci s jazykovými specialisty.
 • Odmítáme psaní textů „pro vyplnění volného místa“. Naše texty buď mají jasný a přínosný obsah, nebo je vůbec netvoříme a obsah stránky řešíme jinak.
 • Dodržujeme konvence a ustálené zvyky uživatelů. Nesnažíme se zavádět formulace a termíny, jimž návštěvníci nerozumí, a proto stránky raději opustí.
 • Přizpůsobujeme se stylu současných textů. Bez problémů navážeme na styl a formát Vašich současných textů, pokud si přejete, aby Vaši návštěvníci nepoznali rozdíl.

 

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.

* povinné údaje
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace