Grafické studio

Jsme týmem špičkových grafiků specializovaných na DTP, grafiku pro internetové služby a interiérovou a exteriérovou reklamu. Vytvoříme Vám kompletní spektrum reklamních a marketingových prvků, od drobných symbolů pro potisk přes plakáty, polepy a webové šablony až po loga, logotypy, design manuály a firemní identitu.

Grafické studio
Webové stránky

Zaměřujeme se na tvorbu mikrostránek, osobních i firemních webových prezentací a jednoduchých katalogových řešení v responzivním designu. Zajistíme pro Vás redesign webových stránek, včetně grafické úpravy šablony krabicového řešení jak pro webové prezentace, tak pro e-shopy. V rámci návrhu a tvorby webu dbáme na individuální přístup, pochopení požadavků klienta a budování vzájemné spolupráce. Naše klienty od počátku zapojujeme do samotného vývoje a mají tak možnost ovlivnit jednotlivé fáze procesu tvorby webu. Pro správu a editaci obsahu webových stránek poskytujeme uživatelsky přívětivý a snadno ovladatelný redakční systém WEBmanager.

Webové stránky
Online marketing

Zaměřujeme se na výkonnostní marketing, což je skvělý způsob, jak oslovit potencionální zákazníky na internetu. Náš tým navrhne a vytvoří webové bannery v souladu s Vaší identitou, optimalizuje Vaše stránky tak, aby byly snadno nalezitelné (SEO), připraví PPC kampaně pro inzertní systémy, napíše přesvědčivé texty a pomůže oslovit Vaše zákazníky pomocí rozesílky newsletterů.

Online marketing
Reklamní předměty

Potěšte své zákazníky, obchodní partnery i zaměstnance reklamními dárky s logem či grafikou Vaší společnosti. Zajišťujeme kompletní služby od grafického návrhu přes potisk, gravírování či výšivku až po doručení na Vaši adresu.

Reklamní předměty
Reklamní textil

Dodáváme tisíce variant reklamního textilu. Zajistíme výšivku či špičkový potisk digitálními technologiemi a sítotiskem. V naší nabídce naleznete oblíbená reklamní trička, polokošile, pracovní oděvy a čepice, ale také mikiny, vesty, sportovní oblečení, kalhoty či ručníky. Nezapomínáme ani na reklamní textil pro děti. U nás si vybere každý.

Reklamní textil
Tiskoviny

Reklamní tiskoviny vytváříme od A do Z. Od perfektního grafického návrhu, připraveného v našem grafickém studiu, přes výrobu ve vlastním tiskovém centru vybaveném moderními technologiemi, a to zejména v oblasti digitálního tisku, až po doručení, distribuci či instalaci velkoformátových reklam.

Tiskoviny
Velkoplošný tisk

Zaměřujeme se na velkoformátový digitální tisk reklamních plachet, samolepek, billboardů, fotografií a dalších. S digitálním velkoplošným tiskem máme mnoho leté zkušenosti a to v širokém spektru různých zakázek od malých samolepek, plakátů, přes bannery, billboardy až po vývěsní štíty, prodejní plachty nebo velké prodejny.

Velkoplošný tisk
Polepy a celopolepy

Polepili jsme tisíce aut, stovky prodejen a jejich výloh, desítky autobusů a dalších dopravních prostředků. Nezastaví nás ani atypicky tvarované plochy, dokonale polepíme obliny, prolisy i drobné prvky. Naše polepy Vám zajistí efektivní reklamu na plochách, jež denně zhlédnou tisíce lidí.

Polepy a celopolepy
Venkovní reklama

Venkovní neboli outdoorová reklama je v dnešní době stále velmi účinný nástroj, jak zaujmout potencionální zákazníky. Specializujeme se na výrobu polepů prodejen a kanceláří, které je možno doplnit světelnou 3D reklamou či vlajkami a mušími křídly. Navrhneme a vyrobíme reklamní plachty a cedule, vytiskneme billboardy, které můžeme umístit i na naše vlastní reklamní plochy nebo vyrobit jejich mobilní konstrukce. V neposlední řadě zajistíme instalaci reklamy.

Venkovní reklama
Interiérová reklama

Chcete prezentovat svou značku, produkty či si zútulnit interiér kanceláře? Zvolte možnosti interiérové reklamy. Navrhneme a vyrobíme roll up bannery, orientační systémy budov a kanceláří, výstavní stránky a expozice. Interiér kanceláře můžete projasnit tapetami s vlastním motivem doplněné o plastická 3D loga.

Interiérová reklama

Polepy aut

Zajistíme Vaší společnosti atraktivní a zároveň efektivní způsob zviditelnění. Navrhneme a vytvoříme částečné nebo kompletní polepy osobních a nákladních automobilů, autobusů a dalších dopravních prostředků.

Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít

Deso media

Polep pro firmu zabývající se pojízdnou reklamou

Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít

Milwaukee Topcentrum

Polep milwaukee Topcentrum

Nahoru
Zavřít

NEXT reality

Celopolep sportovního vozu BMW z4 pro realitní kancelář Next reality.

Nahoru
Zavřít

Maso Francouz

Reklamní celopolep pro řeznictví a uzenářství Francouz

Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít

Kdo od nás má polepená auta

 • Reality IQ
 • KetoDiet
 • LK BAITS
 • Top centrum

Výborná reklama za skvělou cenu

 

Pokud budeme poměřovat náklady na realizaci polepu (celopolepu vozu) a náklady na BB kampaně, rádiové kampaně apod., jednoduchým propočtem zjistíme, že pořízení celopolepu je nejvýhodnější reklamní investice.

Chcete od nás polepit auto?

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci. Ukážeme Vám všechny možnosti a varianty.

Kontaktujte nás

Flotila firemních automobilů není jen praktickým pomocníkem při přepravě osob a nákladů, ale rovněž výjimečným reklamním nosičem. Za pronájem ploch na automobilech neplatíte, a přitom je každý den vidí tisíce chodců, řidičů či cestujících. Obsah polepu můžete přizpůsobit nejčastějším trasám jednotlivých vozidel, každý z Vašich automobilů může nést individuální reklamní sdělení, nebo naopak být součástí rozsáhlejší marketingové kampaně.


 

Modelový příklad – celopolep Škody Octavia

 • materiál: 9letá folie 3M, UV laminace
 • cena grafického zpracování: cca 5 000 Kč bez DPH
 • cena realizace: cca 25 000 Kč bez DPH
 • životnost polepu: minimálně 5 let

Polep aut


Ukázka naší práce

Podívejte se, jak probíhá polep automobilu pro společnost Hynčica s. r. o.

 

https://www.youtube.com/watch?v=G-IhFQNf7Yo


 

Od návrhu po realizaci

 • Navrhujeme reklamní polepy na všechny typy automobilů, vždy s přihlédnutím ke konkrétnímu modelu vozu, tvarům karoserie, prolisům, problematicky polepitelným plochám apod.
 • Připravujeme atraktivní návrhy, naše grafické studio má zkušenosti z polepů tisíců osobních a nákladních automobilů a vozidel MHD.
 • Používáme špičkové fólie 3M a Arlon zaručující dlouhodobou životnost polepů a odolnost proti vyblednutí či poškození, např. vlivem zimních posypů vozovek.
 • Polepujeme vozidla v našem vlastním provozu, u osobních automobilů standardně nabízí kompletní polep do 24 hodin – jeden den vůz přistavíte, druhý den odjíždíte s Vaší novou reklamou.
 • Zajišťujeme servis a případné doplnění poškozených částí polepů, např. po výměně části karoserie nebo po drobnějších nehodách.

Excelentní kvalita

 • Moderní technologie UV tiskáren umožňují výrobu polepů oken bez nutnosti laminace, která by výrazně omezila průhlednost, zkrátila životnost (na cca 3 roky) fólie a přinesla zbytečné náklady při předčasné obnově reklamy.
 • Polepy v rozsahu podle Vašich přání a možností – od drobných logotypů a nápisů přes částečné polepy až po celopolepy osobních i nákladních vozidel.
 • Kompletní servis včetně zajištění pronájmu ploch na vozidlech MHD v celé ČR ve všech dostupných formátech podle dispozic jednotlivých dopravců.
 • Atraktivní reklamní polepy na velkých vozidlech – polepů rozsáhlých ploch nákladních automobilů, standardní formáty polepu autobusů – billboardy, cityboardy.
 • Přijatelné vstupní náklady na návrh a realizaci polepů, minimální průběžné náklady na reklamu po celou dobu její životnosti – fólie lze udržovat téměř identicky jako běžné povrchy vozidel bez polepu.

 

Kdo se o vás postará?

Ing. Jiří Mikan
Ing. Jiří Mikan

Venkovní reklama, polepy vozidel, velkoplošný tisk, světelná reklama

+420 777 30 50 51 mikan@jirout.com
Ing. Václav Zemek
Ing. Václav Zemek

venkovní reklama, polepy vozidel, velkoplošný tisk

+420 739 999 153 zemek@jirout.com
Ing. Sylvie Stefanovová
Ing. Sylvie Stefanovová

Venkovní reklama, polepy vozidel, velkoplošný tisk

+420 773 771 016 sylvie@jirout.com
Anežka Formánková
Anežka Formánková

venkovní reklama, polepy vozidel, velkoplošný tisk

+420 778 750 510 formankova@jirout.com
Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.

* povinné údaje
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace