Grafické studio

Jsme týmem špičkových grafiků specializovaných na DTP, grafiku pro internetové služby a interiérovou a exteriérovou reklamu. Vytvoříme Vám kompletní spektrum reklamních a marketingových prvků, od drobných symbolů pro potisk přes plakáty, polepy a webové šablony až po loga, logotypy, design manuály a firemní identitu.

Grafické studio
Webové stránky

Zaměřujeme se na tvorbu mikrostránek, osobních i firemních webových prezentací a jednoduchých katalogových řešení v responzivním designu. Zajistíme pro Vás redesign webových stránek, včetně grafické úpravy šablony krabicového řešení jak pro webové prezentace, tak pro e-shopy. V rámci návrhu a tvorby webu dbáme na individuální přístup, pochopení požadavků klienta a budování vzájemné spolupráce. Naše klienty od počátku zapojujeme do samotného vývoje a mají tak možnost ovlivnit jednotlivé fáze procesu tvorby webu. Pro správu a editaci obsahu webových stránek poskytujeme uživatelsky přívětivý a snadno ovladatelný redakční systém WEBmanager.

Webové stránky
Online marketing

Zaměřujeme se na výkonnostní marketing, což je skvělý způsob, jak oslovit potencionální zákazníky na internetu. Náš tým navrhne a vytvoří webové bannery v souladu s Vaší identitou, optimalizuje Vaše stránky tak, aby byly snadno nalezitelné (SEO), připraví PPC kampaně pro inzertní systémy, napíše přesvědčivé texty a pomůže oslovit Vaše zákazníky pomocí rozesílky newsletterů.

Online marketing
Reklamní předměty

Potěšte své zákazníky, obchodní partnery i zaměstnance reklamními dárky s logem či grafikou Vaší společnosti. Zajišťujeme kompletní služby od grafického návrhu přes potisk, gravírování či výšivku až po doručení na Vaši adresu.

Reklamní předměty
Reklamní textil

Dodáváme tisíce variant reklamního textilu. Zajistíme výšivku či špičkový potisk digitálními technologiemi a sítotiskem. V naší nabídce naleznete oblíbená reklamní trička, polokošile, pracovní oděvy a čepice, ale také mikiny, vesty, sportovní oblečení, kalhoty či ručníky. Nezapomínáme ani na reklamní textil pro děti. U nás si vybere každý.

Reklamní textil
Tiskoviny

Reklamní tiskoviny vytváříme od A do Z. Od perfektního grafického návrhu, připraveného v našem grafickém studiu, přes výrobu ve vlastním tiskovém centru vybaveném moderními technologiemi, a to zejména v oblasti digitálního tisku, až po doručení, distribuci či instalaci velkoformátových reklam.

Tiskoviny
Velkoplošný tisk

Zaměřujeme se na velkoformátový digitální tisk reklamních plachet, samolepek, billboardů, fotografií a dalších. S digitálním velkoplošným tiskem máme mnoho leté zkušenosti a to v širokém spektru různých zakázek od malých samolepek, plakátů, přes bannery, billboardy až po vývěsní štíty, prodejní plachty nebo velké prodejny.

Velkoplošný tisk
Polepy a celopolepy

Polepili jsme tisíce aut, stovky prodejen a jejich výloh, desítky autobusů a dalších dopravních prostředků. Nezastaví nás ani atypicky tvarované plochy, dokonale polepíme obliny, prolisy i drobné prvky. Naše polepy Vám zajistí efektivní reklamu na plochách, jež denně zhlédnou tisíce lidí.

Polepy a celopolepy
Venkovní reklama

Venkovní neboli outdoorová reklama je v dnešní době stále velmi účinný nástroj, jak zaujmout potencionální zákazníky. Specializujeme se na výrobu polepů prodejen a kanceláří, které je možno doplnit světelnou 3D reklamou či vlajkami a mušími křídly. Navrhneme a vyrobíme reklamní plachty a cedule, vytiskneme billboardy, které můžeme umístit i na naše vlastní reklamní plochy nebo vyrobit jejich mobilní konstrukce. V neposlední řadě zajistíme instalaci reklamy.

Venkovní reklama
Interiérová reklama

Chcete prezentovat svou značku, produkty či si zútulnit interiér kanceláře? Zvolte možnosti interiérové reklamy. Navrhneme a vyrobíme roll up bannery, orientační systémy budov a kanceláří, výstavní stránky a expozice. Interiér kanceláře můžete projasnit tapetami s vlastním motivem doplněné o plastická 3D loga.

Interiérová reklama

Polepy aut

Zajistíme Vaší společnosti atraktivní a zároveň efektivní způsob zviditelnění. Navrhneme a vytvoříme částečné nebo kompletní polepy osobních a nákladních automobilů, autobusů a dalších dopravních prostředků.

KOTLÁŘ – celopolep Peugeot boxer

Celopolep vozu Peugeot boxer kvalitní folií určenou k celopolepům vozidel. Kreativní grafický návrh a realizaci zajistila Jirout reklamní agentura. 

Nahoru
Zavřít

GO AGENCY – polep nákladního vozu DAF

Polep nákladního prostoru vozu DAF kvalitní víceletou potištěnou polymerní folií. Grafický návrh a realizace Jirout reklamní agentura. 

Nahoru
Zavřít

HOBE MUSIC HALL – celopolep Škoda Roomster

Celopolep vozu Škoda Roomster. Polep nejkvalitnější polymerní folií s potiskem. Na okna byl použit polep certifikovanou onevision folií. Kreativní grafický návrh a realizaci zajistila Jirout reklamní agentura. 

Nahoru
Zavřít

IP STAV – celopolep Škoda Yetti

Celopolep vozu Škoda Yeti. Polep nejkvalitnější polymerní folií s potiskem. Na okna byl použit polep certifikovanou onevision folií. Grafický návrh dodán klientem.

Nahoru
Zavřít

KNEDLÍKY KADAVÝ – polep nákladního prostoru vozu Renault

Polep nákladního prostoru vozu Renault kvalitní víceletou polymerní folií. Kreativní grafický návrh a realizaci zajistila Jirout reklamní agentura. 

Nahoru
Zavřít

NAPA TRUCK – polep odtahového vozu DAF

Polep odtahového vozu DAF řezanou reflexní folií.

Nahoru
Zavřít

KETODIET – celopolep Mini

Celopolep vozu Mini. Polep nejkvalitnější polymerní folií s potiskem. Na okna byl použit polep certifikovanou onevision folií. Kreativní grafický návrh a realizace Jirout reklamní agentura. 

Nahoru
Zavřít

CVOK – celopolep Renault Master

Celopolep vozu Renault Master. Polep nejkvalitnější potištěnou polymerní folií. Na okna byl použit polep certifikovanou onevision folií. Kreativní grafický návrh a realizaci zajistila Jirout reklamní agentura. 

Nahoru
Zavřít

GO AGENCY – polep nákladního prostoru vozu Mitsubishi Fuso

Polep nákladního prostoru vozu Mitsubishi Fuso kvalitní víceletou polymerní folií. Grafický návrh a realizace Jirout reklamní agentura. 

Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít

BRUNO PAUL – částečný polep Toyota Corola.

Částečný polep vozu Toyota Corola. Na okna byl použit polep certifikovanou onevision folií. Kreativní grafický návrh a realizace Jirout reklamní agentura. 

Nahoru
Zavřít

Hasičský záchranný sbor – celopolep Ford Transit

Celopolep dodávky Ford Transit Custom speciální fluorescentní folií určenou pro vozidla záchranných sborů. Polep realizován pro lokálního dealera Ford.

Nahoru
Zavřít

Stavby Brych – částečný polep dodávky Ford Transit

Polep nákladního prostoru dodávky Ford Transit nejkvalitnější folií určenou k celopolepům vozidel. Grafický návrh polepu dodán klientem.

Nahoru
Zavřít

Arkov – částečný polep VW Caddy

Částečný polep skříňového vozu Volkswagen Caddy. Na okna byl použit polep certifikovanou onevision folií. Grafický návrh a realizaci zajistilo naše studio Jirout reklamní agentura. 

Nahoru
Zavřít

ALIN – celopolep dodávky Citröen Berlingo

 Celopolep dodávky Citröen Berlingo je tištěný na nejkvalitnější polymerní folii renomovaného amerického výrobce Arlon. Na okna byl použit polep certifikovanou onevision folií. Grafický návrh a realizaci zajistilo naše studio Jirout reklamní agentura. 

Nahoru
Zavřít

CBL – částečný polep Škoda Karoq

Částečný polep vozu transparentní folií s potiskem. Ideální řešení polepu kde nelze částečný polep realizovat řezanými foliemi. 

Nahoru
Zavřít

AV ENGENEERING – částečný polep VW Caddy.

Částečný polep vozu Volkswagen Caddy. Na okna byl použit polep certifikovanou onevision folií. Grafika polepu byla dodána klientem

Nahoru
Zavřít

Eurona by Cerny – celopolep dodávky Peugeot Boxer

Celopolep dodávky Peugeot Boxer s chladírenskou úpravou. Polep nejkvalitnější polymerní folií renomovaného amerického výrobce Arlon doplněný o loga a texty z potisknuté a do tvaru vyřezané reflexní folie. Grafický návrh a realizaci zajistilo naše studio Jirout reklamní agentura. 

Nahoru
Zavřít

Benefity – částečný polep Hyundai Tucson

Částečný polep vozu Hyundai Tucson nejkvalitnější polymerní folii výrobce Arlon. Grafický návrh a realizaci zajistilo naše studio Jirout reklamní agentura. 

Nahoru
Zavřít

PELIKAN DANIEL – celopolep dodávky Mercedes-Benz Sprinter

Celopolep skříňové dodávky Mercedes Benz Sprinter. Polep nejkvalitnější polymerní folií pro celopolepy vozidel. Grafický návrh polepu dodán klientem.

Nahoru
Zavřít

Pohner – celopolep dodávky Peugeot Boxer

Celopolep dodávky Peugeot Boxer. Polep nejkvalitnější polymerní folií renomovaného amerického výrobce Arlon. Grafický návrh a realizaci zajistila  Jirout reklamní agentura. 

Nahoru
Zavřít

Nemovitosti sever – celopolep Chevrolet Trax

Celopolep vozu Chevrolet Trax. Polep nejkvalitnější polymerní folií pro celopolepy vozidel.  Kreativní grafický návrh a realizaci zajistilo naše studio Jirout reklamní agentura. 

Nahoru
Zavřít

Ketodiet – celopolep Mercedes-Benz CLA Shooting Brake

Celopolep vozu Mercedes Benz CLA Shooting Brake.  Polep nejkvalitnější polymerní folií renomovaného amerického výrobce Arlon. Kreativní grafický návrh a realizaci zajistila Jirout reklamní agentura. 

Nahoru
Zavřít

MARO – celopolep VW Crafter

Celopolep užitkového vozu VW Crafter kvalitní folií určenou k celopolepům vozidel. Kreativní grafický návrh a realizaci zajistila Jirout reklamní agentura. 

Nahoru
Zavřít

Alukov – částečný polep dodávky Ford Transit

Polep nákladního prostoru dodávky Ford Transit kvalitní folií určenou k celopolepům vozidel. Grafický návrh polepu dodán klientem.

Nahoru
Zavřít

Včelařství Babákov – částečný polep dodávky Ford Transit

Polep nákladního prostoru dodávky Ford Transit kvalitní folií určenou k celopolepům vozidel. Kreativní grafický návrh a realizaci zajistilo naše studio Jirout reklamní agentura. 

Nahoru
Zavřít

ČSOB – částečný polep Škoda Fabia II Combi

Částečný polep vozu Škoda Fabia II Combi stříbnou metalickou folií s potiskem. Kreativní grafický návrh a realizaci zajistilo naše studio Jirout reklamní agentura. 

Nahoru
Zavřít

DAFIT – celopolep dodávky Ford Transit

Celopolep skříňové dodávky Ford Trasit. Polep nejkvalitnější polymerní folií renomovaného amerického výrobce Arlon. Grafický návrh Lucie Slížová – DAFIT, realizace Jirout reklamní agentura. 

Nahoru
Zavřít

Duka assit – celopolep dodávky Renault Master

Celopolep skříňové dodávky Renault Master. Polep nejkvalitnější polymerní folií renomovaného amerického výrobce Arlon. Nárazníky a prahy jsou polepeny potištěnou reflexní folií. Kreativní grafický návrh a realizace Jirout reklamní agentura. 

Nahoru
Zavřít

Fajn rádio – celopolep dodávky Mercedes-Benz Vito

Celopolep dodávky Mercedes-Benz Vito. Polep speciálními probarvenými foliemi určenými k polepu vozů. Grafický návrh a realizace Jirout reklamní agentura. 

Nahoru
Zavřít

The Fish Company – celopolep dodávky VW Transporter

Celopolep dodávky Volkswagen Transporter. Polep nejkvalitnější polymerní folií renomovaného amerického výrobce Arlon. Kreativní grafický návrh a realizace Jirout reklamní agentura. 

Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít

Held Staviva – celopolep Volkswagen Passat Variant B7

Celopolep vozu Volkswagen Passat Variant B7. Polep nejkvalitnější polymerní folií pro celopolepy vozidel.  Kreativní grafický návrh a realizace Jirout reklamní agentura. 

Nahoru
Zavřít

JIROUT REKLAMY – částečný polep Volkswagen Passat Variant B8

Částečný polep vozu transparentní folií s potiskem. Ideální řešení polepu kde nelze částečný polep realizovat řezanými foliemi.

Nahoru
Zavřít

KAMELOT – celopolep vozidel

 Polep nejkvalitnější polymerní folií renomovanému vinařství Kamelot. Na okna byl použit polep certifikovanou onevision folií. Kreativní grafický návrh a realizaci zajistila Jirout reklamní agentura.

Nahoru
Zavřít

MARILAN – částečný polep Opel Meriva

Částečný polep vozu Opel Meriva. Na okna byl použit polep certifikovanou onevision folií. Kreativní grafický návrh a realizace Jirout reklamní agentura.

Nahoru
Zavřít

MK výšivky – celopolep Škoda Fabia II

Celopolep vozu Škoda Fabia II. Polep nejkvalitnější polymerní folií renomovaného amerického výrobce Arlon. Na okna byl použit polep certifikovanou onevision folií. Kreativní grafický návrh a realizace Jirout reklamní agentura.

Nahoru
Zavřít

NOPEK – celopolep Fiat Doblo

Celopolep skříňového vozu Fiat Doblo. Grafický návrh polepu dodán klientem.

Nahoru
Zavřít

NOPEK – polep nákladního prostoru vozu Iveco

Polep nákladního prostoru vozu Iveco kvalitní víceletou polymerní folií. Grafický návrh polepu dodán klientem.

Nahoru
Zavřít

VELOSERVIS PEŠEK & SYN – celopolep VW Multivan

Celopolep vozu VW Multivan. Polep nejkvalitnější polymerní folií určenou pro celopolepy vozů. Na okna byl použit polep certifikovanou onevision folií. Kreativní grafický návrh a realizaci zajistila Jirout reklamní agentura.

Nahoru
Zavřít

Renovátor – částečný polep Peugeot Boxer

Polep nákladního prostoru dodávky Peugeot Boxer kvalitní folií určenou k celopolepům vozidel. Kreativní grafický návrh a realizaci zajistilo naše studio Jirout reklamní agentura.

Nahoru
Zavřít

PORSCHE HK – částečný polep Škoda Octavia III

Částečný polep vozu Škoda Octavia potištěnou stříbrnou folií určenou k celopolepům vozidel. Kreativní grafický návrh a realizace Jirout reklamní agentura. 

Nahoru
Zavřít

ROVEX – částečný polep Renault Master

Částečný polep skříňového vozu Renault Master. Polep kvalitní potištěnou folií a probarvenými foliemi pro celopolepy vozidel. Na okna byl použit polep certifikovanou onevision folií. Grafický návrh polepu dodán klientem.

Nahoru
Zavřít

ROYALTY CONSULTING – částečný polep Audi A6

Částečný polep vozu Audi A6. Polep kvalitní potištěnou folií s ořezem dle motivu a stříbrnou samolepkou na logo společnosti. Kreativní grafický návrh a realizace Jirout reklamní agentura.

Nahoru
Zavřít

VESNA – polep nákladního prostoru vozu Renault

Polep nákladního prostoru vozu Renault kvalitní víceletou polymerní folií. Grafický návrh polepu dodán klientem.

Nahoru
Zavřít

Výtahy Pardubice – částečný polep Fiat Doblo

Částečný polep vozu Fiat Doblo kvalitní folií určenou k celopolepům vozidel. Kreativní grafický návrh a realizace Jirout reklamní agentura.

Nahoru
Zavřít

Zlatá štika – částečný polep Fiat Ducato

Částečný polep vozu Fiat Ducato kvalitní folií určenou k celopolepům vozidel. Kreativní grafický návrh a realizace Jirout reklamní agentura.

Nahoru
Zavřít

DK OPEN – celopolep Fiat Fiorino

Celopolep užitkového vozu Fiat Fiorino nejkvalitnější potištěnou polymerní folií. Grafický návrh polepu dodán klientem.

Nahoru
Zavřít

Europe Installation – celopolep VW Crafter

Celopolep užitkového vozu VW Crafter kvalitní potištěnou folií určenou k celopolepům vozidel. Kreativní grafický návrh a realizaci zajistila Jirout reklamní agentura.

Nahoru
Zavřít

MACEK A SYN – částečný polep Ford Transit

Částečný polep skříňového vozu Fort Transit. Polep kvalitní potištěnou folií určenou pro celopolepy vozidel. Kreativní grafický návrh a realizaci zajistila Jirout reklamní agentura.

Nahoru
Zavřít

DESO Kunčí – celopolep Ford Transit s nástavbou

Celopolep speciálně upraveného vozu Ford Transit. Polep nejkvalitnější potištěnou polymerní folií. Kreativní grafický návrh a realizaci zajistila Jirout reklamní agentura.

Nahoru
Zavřít

MARO – celopolep VW Caddy

Celopolep vozu VW Caddy. Polep nejkvalitnější polymerní folií s potiskem. Na okna byl použit polep certifikovanou onevision folií. Kreativní grafický návrh a realizaci zajistila Jirout reklamní agentura.

Nahoru
Zavřít

MAHRINA – celopolep VW Caddy

Celopolep vozu VW Caddy. Polep nejkvalitnější polymerní folií s potiskem. Na okna byl použit polep certifikovanou onevision folií. Kreativní grafický návrh a realizace Jirout reklamní agentura.

Nahoru
Zavřít

LAWI AUTHOR TEAM – celopolep Peugeot 508

Celopolep vozu týmového vozu Peugeot 508. Polep nejkvalitnější polymerní folií renomovaného amerického výrobce Arlon. Kreativní grafický návrh a realizace Jirout reklamní agentura.

Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít

JATKA LANŠKROUN – polep nákladního prostoru vozu AVIA

Polep nákladního prostoru vozu AVIA kvalitní víceletou polymerní folií. Kreativní grafický návrh a realizace Jirout reklamní agentura.

Nahoru
Zavřít

HLÍNA 73 INTERIÉRY – celopolep KIA Carens

Celopolep vozu Kia Carens. Polep nejkvalitnější polymerní folií s potiskem. Na okna byl použit polep certifikovanou onevision folií. Kreativní grafický návrh a realizace Jirout reklamní agentura.

Nahoru
Zavřít

GO AGENCY – celopolep BMW X6

Celopolep vozu BMW X6. Polep nejkvalitnější polymerní folií renomovaného amerického výrobce Arlon. Kreativní grafický návrh a realizace Jirout reklamní agentura.

Nahoru
Zavřít

GIMLET – celopolep vozu Mitshubishi L200

Celopolep vozu Mitshubishi L200. Polep nejkvalitnější polymerní folií s potiskem. Kreativní grafický návrh a realizace Jirout reklamní agentura.

Nahoru
Zavřít

GHOST MITAS TEAM – celopolep Peugeot 5008

Celopolep vozu týmového vozu Peugeot 5008. Polep nejkvalitnější polymerní folií renomovaného amerického výrobce Arlon. Kreativní grafický návrh a realizace Jirout reklamní agentura.

Nahoru
Zavřít

Duka assit – celopolep dodávky Renault Master

Celopolep skříňové dodávky Renault Master. Polep nejkvalitnější polymerní folií renomovaného amerického výrobce Arlon. Nárazníky a prahy jsou polepeny potištěnou reflexní folií. Kreativní grafický návrh a realizace Jirout reklamní agentura.

Nahoru
Zavřít

AW DOMY – částečný polep Škoda Superb

Částečný polep vozu Škoda Superb kvalitní folií určenou k celopolepům vozidel. Kreativní grafický návrh a realizace Jirout reklamní agentura.

Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít

TOP CENTRUM – celopolep VW Caddy

Celopolep vozu VW Caddy. Polep nejkvalitnější polymerní folií s potiskem. Na okna byl použit polep certifikovanou onevision folií. Kreativní grafický návrh a realizaci zajistila Jirout reklamní agentura.

Nahoru
Zavřít

NEXT reality

Celopolep sportovního vozu BMW z4 pro realitní kancelář Next reality.

Nahoru
Zavřít

FRANCOUZ ŘEZNICTVÍ – částečný polep Citroën Berlingo

Částečný polep vozu Citroën Berlingo kvalitní potištěnou folií určenou k celopolepům vozidel. Kreativní grafický návrh a realizace Jirout reklamní agentura.

Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít

Kdo od nás má polepená auta

 • Reality IQ
 • KetoDiet
 • LK BAITS
 • Top centrum

Výborná reklama za skvělou cenu

 

Pokud budeme poměřovat náklady na realizaci polepu (celopolepu vozu) a náklady na BB kampaně, rádiové kampaně apod., jednoduchým propočtem zjistíme, že pořízení celopolepu je nejvýhodnější reklamní investice.

Chcete od nás polepit auto?

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci. Ukážeme Vám všechny možnosti a varianty.

Kontaktujte nás

Flotila firemních automobilů není jen praktickým pomocníkem při přepravě osob a nákladů, ale rovněž výjimečným reklamním nosičem. Za pronájem ploch na automobilech neplatíte, a přitom je každý den vidí tisíce chodců, řidičů či cestujících. Obsah polepu můžete přizpůsobit nejčastějším trasám jednotlivých vozidel, každý z Vašich automobilů může nést individuální reklamní sdělení, nebo naopak být součástí rozsáhlejší marketingové kampaně.


 

Modelový příklad – celopolep Škody Fabia

 • materiál: 9letá folie 3M, UV laminace
 • cena grafického zpracování: cca 5 000 Kč bez DPH
 • cena realizace: cca 25 000 Kč bez DPH
 • životnost polepu: minimálně 5 let


Ukázka naší práce

Podívejte se, jak probíhá polep automobilu pro společnost Hynčica s. r. o.

 

https://www.youtube.com/watch?v=G-IhFQNf7Yo


 

Od návrhu po realizaci

 • Navrhujeme reklamní polepy na všechny typy automobilů, vždy s přihlédnutím ke konkrétnímu modelu vozu, tvarům karoserie, prolisům, problematicky polepitelným plochám apod.
 • Připravujeme atraktivní návrhy, naše grafické studio má zkušenosti z polepů tisíců osobních a nákladních automobilů a vozidel MHD.
 • Používáme špičkové fólie 3M a Arlon zaručující dlouhodobou životnost polepů a odolnost proti vyblednutí či poškození, např. vlivem zimních posypů vozovek.
 • Polepujeme vozidla v našem vlastním provozu, u osobních automobilů standardně nabízí kompletní polep do 24 hodin – jeden den vůz přistavíte, druhý den odjíždíte s Vaší novou reklamou.
 • Zajišťujeme servis a případné doplnění poškozených částí polepů, např. po výměně části karoserie nebo po drobnějších nehodách.

Excelentní kvalita

 • Moderní technologie UV tiskáren umožňují výrobu polepů oken bez nutnosti laminace, která by výrazně omezila průhlednost, zkrátila životnost (na cca 3 roky) fólie a přinesla zbytečné náklady při předčasné obnově reklamy.
 • Polepy v rozsahu podle Vašich přání a možností – od drobných logotypů a nápisů přes částečné polepy až po celopolepy osobních i nákladních vozidel.
 • Kompletní servis včetně zajištění pronájmu ploch na vozidlech MHD v celé ČR ve všech dostupných formátech podle dispozic jednotlivých dopravců.
 • Atraktivní reklamní polepy na velkých vozidlech – polepů rozsáhlých ploch nákladních automobilů, standardní formáty polepu autobusů – billboardy, cityboardy.
 • Přijatelné vstupní náklady na návrh a realizaci polepů, minimální průběžné náklady na reklamu po celou dobu její životnosti – fólie lze udržovat téměř identicky jako běžné povrchy vozidel bez polepu.

 

Kdo se o vás postará?

Ing. Jiří Mikan
Ing. Jiří Mikan

Venkovní reklama, polepy vozidel, velkoplošný tisk, světelná reklama

+420 777 30 50 51 mikan@jirout.com
Ing. Václav Zemek
Ing. Václav Zemek

venkovní reklama, polepy vozidel, velkoplošný tisk

+420 739 999 153 zemek@jirout.com
Ing. Sylvie Stefanovová
Ing. Sylvie Stefanovová

Venkovní reklama, polepy vozidel, velkoplošný tisk

+420 773 771 016 sylvie@jirout.com
Anežka Formánková
Anežka Formánková

venkovní reklama, polepy vozidel, velkoplošný tisk

+420 778 750 510 formankova@jirout.com
Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.

* povinné údaje
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace