Reklamní plachty

Velkoformátové reklamní plachty jsou využívaným a oblíbeným reklamním sdělením, díky kterému budete opravdu vidět. Reklamní plachta s atraktivním a zajímavým designem výborně zviditelní vaší firmu, nové výrobky či služby. Oslovte díky reklamním plachtám - bannerům širokou veřejnost, která se může stát vaší klientelou!

Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít

 

Naše reklamní studio nabízí výrobu reklamních bannerů výhodně a kvalitně. Díky našim dlouholetým zkušenostem s výrobou reklamních bannerů vám můžeme nabídnout jen ty nejlepší služby. Zajistíme kompletní služby - od kreativního grafického návrhu, přes výrobu až po samotnou instalaci reklamní plachty.

Využijte předností, které vám reklamní plachty nabízejí

Reklamní plachty lze používat jako jednorázovou reklamu na kulturní, sportovní či jiné akce, plachty na ploty, plachty pro autobazary apod., nebo jako dlouhodobou instalaci na fasádách domů či billboardy.


Materiály pro výrobu reklamních plachet

 

Klasický PVC banner

  • nejčastěji realizovná gramáž banneru - 510g, dále je možnost pro levné jednorázové akce použít gramáž 440g nebo  380g
  • realizace tisku: velkooplošný digitální tisk
  • standardní barva banneru: bílá

Mesh banner - děrovaná plachta

  • Tento materiál se velmi často využívá pro výrobu velkoplošných reklam na fasády domů. Díky děrovanému materiálu lze reklamy umisťovat i na části fasád s okny. Materiál propouští denní světlo.
  • Další aplikací pro tento druh materiálu jsou bannery a billboardy na billboardy a kovové konstrukce v prostoru (při nepříznivých povětrnostních podmínkách nedochází k poničení plachty - vzduch prochází bannerem)
  • Gramáž materiálu 440g

Blockout banner

  • Jedná se o silný banner s vnitřním černým jádrem. Primárně je tento materiál určen pro tisk oboustranných bannerů. Díky vnitřnímu černému probarvení jsou obě tištěné plochy jasné a bez narušení zadní stranou.
  • Materiál je vhodný pro venkovní i vnitřní použití (vnitřní závěsné bannery do shopping center, venkovní velkoplošné bannery apod.).
  • Gramáž materiálu je 600g a více

Formáty plachet


Konfekce - výroba plachet

plachty pro dlouhotrvající aplikaci jsou vyráběny v provedení:

plachty pro jednorázové akce a plachty malých rozměrů se často vyrábějí v provedení:


Instalace, uchycení bannerů

Plachty se nejčastěji vypínají gumolany, elektrikářskými sponkami nebo se navrtávají šrouby do fasád.


Trvanlivost barev na bannerech

Při standardních podmínkách je to 3 - 5 let. Je nutné počítat s tím, že pokud je banner vystaven celodennímu intenzivnímu slunečnímu svitu, je trvanlivost nižší než u banneru, který je ve stínu nebo na něj svítí slunce z úhlu  (zní to sice amatérsky, ale je to tak).

Zastavte se na úvodní konzultaci

Domluvte si s námi první schůzku. Představíme Vám aktuální trendy a optimální strategii pro nejvhodnější řešení Vašich potřeb.

Kontaktujte nás
Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje