Grafické studio

Jsme týmem špičkových grafiků specializovaných na DTP, grafiku pro internetové služby a interiérovou a exteriérovou reklamu. Vytvoříme Vám kompletní spektrum reklamních a marketingových prvků, od drobných symbolů pro potisk přes plakáty, polepy a webové šablony až po loga, logotypy, design manuály a firemní identitu.

Grafické studio
Webové stránky

Zaměřujeme se na tvorbu mikrostránek, osobních i firemních webových prezentací a jednoduchých katalogových řešení v responzivním designu. Zajistíme pro Vás redesign webových stránek, včetně grafické úpravy šablony krabicového řešení jak pro webové prezentace, tak pro e-shopy. V rámci návrhu a tvorby webu dbáme na individuální přístup, pochopení požadavků klienta a budování vzájemné spolupráce. Naše klienty od počátku zapojujeme do samotného vývoje a mají tak možnost ovlivnit jednotlivé fáze procesu tvorby webu. Pro správu a editaci obsahu webových stránek poskytujeme uživatelsky přívětivý a snadno ovladatelný redakční systém WEBmanager.

Webové stránky
Online marketing

Zaměřujeme se na výkonnostní marketing, což je skvělý způsob, jak oslovit potencionální zákazníky na internetu. Náš tým navrhne a vytvoří webové bannery v souladu s Vaší identitou, optimalizuje Vaše stránky tak, aby byly snadno nalezitelné (SEO), připraví PPC kampaně pro inzertní systémy, napíše přesvědčivé texty a pomůže oslovit Vaše zákazníky pomocí rozesílky newsletterů.

Online marketing
Reklamní předměty

Potěšte své zákazníky, obchodní partnery i zaměstnance reklamními dárky s logem či grafikou Vaší společnosti. Zajišťujeme kompletní služby od grafického návrhu přes potisk, gravírování či výšivku až po doručení na Vaši adresu.

Reklamní předměty
Reklamní textil

Dodáváme tisíce variant reklamního textilu. Zajistíme výšivku či špičkový potisk digitálními technologiemi a sítotiskem. V naší nabídce naleznete oblíbená reklamní trička, polokošile, pracovní oděvy a čepice, ale také mikiny, vesty, sportovní oblečení, kalhoty či ručníky. Nezapomínáme ani na reklamní textil pro děti. U nás si vybere každý.

Reklamní textil
Tiskoviny

Reklamní tiskoviny vytváříme od A do Z. Od perfektního grafického návrhu, připraveného v našem grafickém studiu, přes výrobu ve vlastním tiskovém centru vybaveném moderními technologiemi, a to zejména v oblasti digitálního tisku, až po doručení, distribuci či instalaci velkoformátových reklam.

Tiskoviny
Velkoplošný tisk

Zaměřujeme se na velkoformátový digitální tisk reklamních plachet, samolepek, billboardů, fotografií a dalších. S digitálním velkoplošným tiskem máme mnoho leté zkušenosti a to v širokém spektru různých zakázek od malých samolepek, plakátů, přes bannery, billboardy až po vývěsní štíty, prodejní plachty nebo velké prodejny.

Velkoplošný tisk
Polepy a celopolepy

Polepili jsme tisíce aut, stovky prodejen a jejich výloh, desítky autobusů a dalších dopravních prostředků. Nezastaví nás ani atypicky tvarované plochy, dokonale polepíme obliny, prolisy i drobné prvky. Naše polepy Vám zajistí efektivní reklamu na plochách, jež denně zhlédnou tisíce lidí.

Polepy a celopolepy
Venkovní reklama

Venkovní neboli outdoorová reklama je v dnešní době stále velmi účinný nástroj, jak zaujmout potencionální zákazníky. Specializujeme se na výrobu polepů prodejen a kanceláří, které je možno doplnit světelnou 3D reklamou či vlajkami a mušími křídly. Navrhneme a vyrobíme reklamní plachty a cedule, vytiskneme billboardy, které můžeme umístit i na naše vlastní reklamní plochy nebo vyrobit jejich mobilní konstrukce. V neposlední řadě zajistíme instalaci reklamy.

Venkovní reklama
Interiérová reklama

Chcete prezentovat svou značku, produkty či si zútulnit interiér kanceláře? Zvolte možnosti interiérové reklamy. Navrhneme a vyrobíme roll up bannery, orientační systémy budov a kanceláří, výstavní stránky a expozice. Interiér kanceláře můžete projasnit tapetami s vlastním motivem doplněné o plastická 3D loga.

Interiérová reklama

Webová grafika (webdesign)

Připravujeme kreativní grafické návrhy pro weby, portály, e-shopy, mikrostránky a internetovou reklamu. Přizpůsobujeme firemní design potřebám internetu, navrhujeme jednotný grafický styl pro všechny weby Vaší společnosti.

Ukázka naší práce

Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít

Naše weby nepřehlédnete

Poznejte novou tvář svého webu!

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci. Představíme Vám možnosti grafického řešení Vašeho webu.

Kontaktujte nás

Tvoříme grafické návrhy respektující nejnovější trendy internetových prezentací. Dbáme na to, aby Vaše stránky byly nejen atraktivní, ale také přístupné a snadno ovladatelné. V grafice respektujeme pravidla stanovená design manuálem Vaší společnosti.

 

Dáváme webům atraktivní tvář

 • Navrhujeme přehledné a funkční webové stránky poskytující uživatelům skvělý vizuální zážitek spolu s intuitivně přístupným obsahem.
 • Připravujeme webový design splňující požadavky responzivních zobrazení perfektně využitelných ve všech rozlišeních obrazovky.
 • Aplikujeme v grafice pravidla přístupnosti tak, aby naše weby byly bezbariérové a snadno dostupné.
 • Vytváříme webdesign tak, aby grafika stránek odpovídala poslání a cílům celého webu.
 • Dodržujeme kontinuitu grafiky i při pozdějších aktualizacích stránek, při tvorbě bannerů, karuselů a dalších reklamních prvků.

webdesign

 

Webdesign špičkové kvality

 • Připravíme pro Váš web originální grafiku respektující design manuál Vaší společnosti. Pokud manuál nebo firemní identitu dosud nemáte, vytvoříme design webu odpovídající dalším marketingovým materiálům či kampaním.
 • Zajistíme Vašim stránkám atraktivní vizuální podobu, jež návštěvníky na první pohled zaujme a udrží tak na webu maximum nových uživatelů.
 • Vytvoříme webdesign respektující Vaše přání a potřeby, plnící Vaše obchodní a marketingové požadavky, navazující na Vaše reklamní kampaně.
 • Splníme v našich grafických návrzích všechny požadavky nutné pro vytvoření responzivního webu, dostupného a použitelného jak na displejích s velkým rozlišením, tak na tabletech a mobilních telefonech.

Excelentní vzhled stránek

 • Atraktivní, přehledný a intuitivně srozumitelný vzhled stránek upoutává pozornost návštěvníků a je prvním krokem dokladujícím kvalitu a serióznost nabídky, kterou web uživatelům předkládá.
 • Grafické návrhy procházejí naším interním testováním, které včas identifikuje běžné chyby, např. nedostatečný barevný odstup překrývajících se prvků.
 • Podrobná analýza konkurenčních stránek zaručí Vašemu webu originální design nezaměnitelný s jinými stránkami ve stejném oboru.
 • Kvalitní grafika zajistí Vašemu webu nejen skvělý vzhled, ale výrazně přispěje rovněž k provedení požadovaných akcí – nákupů, objednávek, registrací, vyplnění dotazníků či zanechání kontaktních údajů.

 

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.

* povinné údaje
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace