Webová grafika (webdesign)

Připravujeme kreativní grafické návrhy pro weby, portály, e-shopy, mikrostránky a internetovou reklamu. Přizpůsobujeme firemní design potřebám internetu, navrhujeme jednotný grafický styl pro všechny weby Vaší společnosti.

Ukázka naší práce

Aquacentrum Pardubice

www.aquapce.cz

Nahoru
Zavřít

C9 international

www.c9-group.com

Nahoru
Zavřít

VMP stavební technika

www.vmphk.cz

Nahoru
Zavřít

Včelařství Babákov

www.babakov.cz

Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít

Naše weby nepřehlédnete

Poznejte novou tvář svého webu!

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci. Představíme Vám možnosti grafického řešení Vašeho webu.

Kontaktujte nás

Tvoříme grafické návrhy respektující nejnovější trendy internetových prezentací. Dbáme na to, aby Vaše stránky byly nejen atraktivní, ale také přístupné a snadno ovladatelné. V grafice respektujeme pravidla stanovená design manuálem Vaší společnosti.

 

Dáváme webům atraktivní tvář

 • Navrhujeme přehledné a funkční webové stránky poskytující uživatelům skvělý vizuální zážitek spolu s intuitivně přístupným obsahem.
 • Připravujeme webový design splňující požadavky responzivních zobrazení perfektně využitelných ve všech rozlišeních obrazovky.
 • Aplikujeme v grafice pravidla přístupnosti tak, aby naše weby byly bezbariérové a snadno dostupné.
 • Vytváříme webdesign tak, aby grafika stránek odpovídala poslání a cílům celého webu.
 • Dodržujeme kontinuitu grafiky i při pozdějších aktualizacích stránek, při tvorbě bannerů, karuselů a dalších reklamních prvků.

webdesign

 

Webdesign špičkové kvality

 • Připravíme pro Váš web originální grafiku respektující design manuál Vaší společnosti. Pokud manuál nebo firemní identitu dosud nemáte, vytvoříme design webu odpovídající dalším marketingovým materiálům či kampaním.
 • Zajistíme Vašim stránkám atraktivní vizuální podobu, jež návštěvníky na první pohled zaujme a udrží tak na webu maximum nových uživatelů.
 • Vytvoříme webdesign respektující Vaše přání a potřeby, plnící Vaše obchodní a marketingové požadavky, navazující na Vaše reklamní kampaně.
 • Splníme v našich grafických návrzích všechny požadavky nutné pro vytvoření responzivního webu, dostupného a použitelného jak na displejích s velkým rozlišením, tak na tabletech a mobilních telefonech.

Excelentní vzhled stránek

 • Atraktivní, přehledný a intuitivně srozumitelný vzhled stránek upoutává pozornost návštěvníků a je prvním krokem dokladujícím kvalitu a serióznost nabídky, kterou web uživatelům předkládá.
 • Grafické návrhy procházejí naším interním testováním, které včas identifikuje běžné chyby, např. nedostatečný barevný odstup překrývajících se prvků.
 • Podrobná analýza konkurenčních stránek zaručí Vašemu webu originální design nezaměnitelný s jinými stránkami ve stejném oboru.
 • Kvalitní grafika zajistí Vašemu webu nejen skvělý vzhled, ale výrazně přispěje rovněž k provedení požadovaných akcí – nákupů, objednávek, registrací, vyplnění dotazníků či zanechání kontaktních údajů.

 

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje