Kreativní grafika pro kompletní marketing - loga, obaly, tiskoviny, weby, auta

Kdysi, je to už dlouho, dalo by se říct,  léta páně 1999  (bože můj) jsem grafiku a design dělala v téhle firmě já (doteď nechápu, jak je možné, že jsme to přežili). Žádné strachy, ta doba je pryč a nyní na grafice pro Vaše zakázky pracují profesionálové v čele s Ivem Benešem.  (pod mým přísným dohledem :) 
Jsou skvělí, někdy nejlepší, někdy mají své dny a nesejdeme se,  ale týmová snaha je - odvést tu nejlepší práci, co umíme.
Vytvoříme Vám kompletní design pro vaše tiskoviny a obaly, celopolepy aut, webové aplikace, weby, newslettery, loga nebo celé korporátní designy. Máte-li zájem, napište nám. Ozveme se obratema  domluvíme si schůzku. Děkuji. Gábina Jiroutová

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje