Značky reklamního textilu

Představujeme Vám přední značky reklamního textilu, které máme v nabídce. 

James and Nicholson

Značka James and Nicholson produkuje velmi kvalitní textil za příjemné ceny. Jde o německou značku, která šije oblečení jak pro sportovce, tak pro byznysmeny. Společnost si zakládá na kvalitě materiálu i důkladnosti střihu. 

Logo James & Nicholson

JN nabízí široký sortiment oblečení pro různorodé využití: 

 

Fruit of the loom

Prověřená a oblíbená značka kvalitního textilu za zajímavé ceny. Fruit of the loom je známá svým ekologickým zaměřením, které se promítá jak v barvách textilu, tak v užitých materiálech. Na celkovou výrobu jsou kladeny vysoké nároky s ohledem na životní prostředí.

Logo Fruit of the Loom

Adler

Značka Adler si v rámci svého sortimentu zakládá na jednoduchém a pohodlném střihu. Oblečení je v základních barvách a působí lehce nadčasovým dojmem. Šijí vše od triček až po bundy, od kraťas až po tepláky. Oblečení značky Adler využijete do práce i ve volném čase.

Logo Adler


 

Elevate

Kanadská značka Elevate se zaměřuje na luxusní outdoorový a volnočasový textil. Pyšní se jako partnerská značka olympijských her ve Vancouveru. Své outdoorové zaměření ladně propojuje s městským stylem. Je certifikovaná jako výrobce zdravotně nezávadných materiálů.

Logo Elevate

Myrtle Beach

Značka Myrtle Beach je proslulá jako výrobce módních pokrývek hlavy, sportovních čepic i šál s přívětivými cenami. V jejich sortimentu však najdete i župany. Myrtle Beach bedlivě sleduje nejnovější módní trendy, které zapracovává do svých produktů.

Logo Myrtle beach


 

Slazenger

Britská značka Slazenger patří mezi nejznámější a nejstarší svého druhu. Byla založena v roce 1881. Zaměřuje se na sportovní oblečení a potřeby především v oblasti tenisu a kriketu. Pyšně ji nosívali nejznámější sportovci těchto odvětví.

Logo Slazenger

Flex Fit

Jde o moderní značku čepic, kšiltovek a jiných pokrývek hlavy. Vyrábí čepice pro některé z nejuznávanějších značek v oblasti sportu i městské módy. Do svého sortimentu vrhají produkty, které mají stejného ducha jako jejich první navržená čepice, a vyznávají neochvějnou oddanost kvalitě.

Logo Flexfit


 

Tee Jays

Tee Jays patří mužům i ženám, kteří dbají na originální styl. Značka si potrpí na luxusní materiály a zakládá si i na sebemenších detailech. Oblečení je zároveň pohodlné a ideální do města. Tee Jays chytá inspirace ve všech koutech světa.

Logo Tee Jays

Payper

Italská značka pracovních i volnočasových oděvů Payper vyznává moderní design i vysokou kvalitu použitých materiálů. Myslí i na nadměrné velikosti typu 4XL a 5XL, přičemž cena není úměrná velikosti. Vybírejte ze slušivých triček, kalhot, bund i spolehlivých pracovních vest nebo mikin. 

Logo Payper

Zastavte se na úvodní konzultaci

Domluvte si s námi první schůzku. Představíme Vám aktuální trendy a optimální strategii pro nejvhodnější řešení Vašich potřeb.

Kontaktujte nás
Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje