Grafické studio

Jsme týmem špičkových grafiků specializovaných na DTP, grafiku pro internetové služby a interiérovou a exteriérovou reklamu. Vytvoříme Vám kompletní spektrum reklamních a marketingových prvků, od drobných symbolů pro potisk přes plakáty, polepy a webové šablony až po loga, logotypy, design manuály a firemní identitu.

Webové stránky

Zaměřujeme se na tvorbu mikrostránek, osobních i firemních webových prezentací a jednoduchých katalogových řešení v responzivním designu. Zajistíme pro Vás redesign webových stránek, včetně grafické úpravy šablony krabicového řešení jak pro webové prezentace, tak pro e-shopy. V rámci návrhu a tvorby webu dbáme na individuální přístup, pochopení požadavků klienta a budování vzájemné spolupráce. Naše klienty od počátku zapojujeme do samotného vývoje a mají tak možnost ovlivnit jednotlivé fáze procesu tvorby webu. Pro správu a editaci obsahu webových stránek poskytujeme uživatelsky přívětivý a snadno ovladatelný redakční systém WEBmanager.

Online marketing

Zaměřujeme se na výkonnostní marketing, což je skvělý způsob, jak oslovit potencionální zákazníky na internetu. Náš tým navrhne a vytvoří webové bannery v souladu s Vaší identitou, optimalizuje Vaše stránky tak, aby byly snadno nalezitelné (SEO), připraví PPC kampaně pro inzertní systémy, napíše přesvědčivé texty a pomůže oslovit Vaše zákazníky pomocí rozesílky newsletterů.

Reklamní předměty

Potěšte své zákazníky, obchodní partnery i zaměstnance reklamními dárky s logem či grafikou Vaší společnosti. Zajišťujeme kompletní služby od grafického návrhu přes potisk, gravírování či výšivku až po doručení na Vaši adresu.

Reklamní textil

Dodáváme tisíce variant reklamního textilu. Zajistíme výšivku či špičkový potisk digitálními technologiemi a sítotiskem. V naší nabídce naleznete oblíbená reklamní trička, polokošile, pracovní oděvy a čepice, ale také mikiny, vesty, sportovní oblečení, kalhoty či ručníky. Nezapomínáme ani na reklamní textil pro děti. U nás si vybere každý.

Tiskoviny

Reklamní tiskoviny vytváříme od A do Z. Od perfektního grafického návrhu, připraveného v našem grafickém studiu, přes výrobu ve vlastním tiskovém centru vybaveném moderními technologiemi, a to zejména v oblasti digitálního tisku, až po doručení, distribuci či instalaci velkoformátových reklam.

Tiskoviny
Velkoplošný tisk

Zaměřujeme se na velkoformátový digitální tisk reklamních plachet, samolepek, billboardů, fotografií a dalších. S digitálním velkoplošným tiskem máme mnoho leté zkušenosti a to v širokém spektru různých zakázek od malých samolepek, plakátů, přes bannery, billboardy až po vývěsní štíty, prodejní plachty nebo velké prodejny.

Polepy a celopolepy

Polepili jsme tisíce aut, stovky prodejen a jejich výloh, desítky autobusů a dalších dopravních prostředků. Nezastaví nás ani atypicky tvarované plochy, dokonale polepíme obliny, prolisy i drobné prvky. Naše polepy Vám zajistí efektivní reklamu na plochách, jež denně zhlédnou tisíce lidí.

Venkovní reklama

Venkovní neboli outdoorová reklama je v dnešní době stále velmi účinný nástroj, jak zaujmout potencionální zákazníky. Specializujeme se na výrobu polepů prodejen a kanceláří, které je možno doplnit světelnou 3D reklamou či vlajkami a mušími křídly. Navrhneme a vyrobíme reklamní plachty a cedule, vytiskneme billboardy, které můžeme umístit i na naše vlastní reklamní plochy nebo vyrobit jejich mobilní konstrukce. V neposlední řadě zajistíme instalaci reklamy.

Interiérová reklama

Chcete prezentovat svou značku, produkty či si zútulnit interiér kanceláře? Zvolte možnosti interiérové reklamy. Navrhneme a vyrobíme roll up bannery, orientační systémy budov a kanceláří, výstavní stránky a expozice. Interiér kanceláře můžete projasnit tapetami s vlastním motivem doplněné o plastická 3D loga.

Kariéra

Dlouhodobě rosteme rozsahem zakázek, obratem i počty pracovníků. Náš tým proto průběžně rozšiřujeme o ty, kdo mají zájem a schopnosti obstát v reklamní branži. Hledáme zkušené profesionály i ty, kteří sice nemají tolik znalostí, ale jsou ochotni se dlouhodobě vzdělávat v novém oboru.

Patříme mezi největší východočeské reklamní agentury. Každý rok vytiskneme pro naše klienty statisíce letáků a vizitek, desítky tisíc stran katalogů, tisíce billboardů a velkoplošných plakátů, polepíme stovky osobních a nákladních automobilů, navrhneme, vyrobíme a spustíme řadu webů.

Zájem našich klientů dlouhodobě roste, proto do našich řad průběžně přijímáme nové kolegyně a kolegy.

Chceš být jedním z nás, ale Tvoje pozice aktuálně není v nabídce? Nevadí, pro šikovné lidi se u nás místo najde. Pošli svůj životopis a portfolio na e-mail kariera@jirout.com, buď se rovnou ozveme s nabídkou místa, anebo životopis zařadíme do naší databáze a jakmile budeme otevírat vhodnou pozici, ozveme se Ti.

Aktuálně hledáme nové posily na tyto pozice:

ACCOUNT MANAGER

Zajímá tě tvorba webových stránek? Chceš se přímo podílet na realizaci webových projektů?

Pokud pro tebe není problém jednat s klienty i kolegy, vymyslet a také si obhájit vlastní postup, tak hledáme právě tebe!

Náplň práce

Vyřizování poptávek klientů, vedení obchodních schůzek, příprava cenových nabídek a komunikace s klienty. Koordinace výrobního týmu v rámci tvorby webů, vedení jednorázových i dlouhodobých zakázek. V budoucnu oslovení klientů z naší databáze s nabídkou dalších služeb.

Co budeš dělat

  • Řídit vývojový tým.
  • Získávat, analyzovat, vyhodnocovat a zpracovávat požadavky ze strany klienta.
  • Testovat a kontrolovat průběžné a finální práce na jednotlivých zakázkách.
  • Řešit změnové požadavky jak ze strany klienta, tak ze strany vývojového týmu.
  • Dohlížet na to, aby byly úkoly a projekty doručeny včas, za domluvenou cenu a v požadované kvalitě.
  • Pracovat v našem vlastním CMS pro správu a editaci webových projektů.

Od nového člověka požadujeme

  • Velmi dobré komunikační schopnosti a zkušenosti s jednáním s klienty,
  • praxi ze společnosti nebo pozice zaměřené na tvorbu webových stránek, webdesign, internetový marketing apod.,
  • vysoké pracovní nasazení, flexibilitu a odolnost vůči stresu,
  • zájem rozvíjet sebe sama, svěřené projekty i vztah s klienty,
  • samostatnost, precizní přístup a ochotu vzít na sebe zodpovědnost,
  • přehled v oblasti tvorby webů, internetového marketingu a dalších souvisejících témat (SEO, PPC, Copywriting, UX, Analytika, Emailing apod.).

Naoplátku nabízíme

  • Po dohodě možnost pružné pracovní doby,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • zaměstnanecké výhody (mobil, příspěvek na sport, firemní akce, káva, čaj, sladkosti, ovoce,...),
  • možnosti sebevzdělávání (školení, konference, kurzy, semináře, workshopy apod.),
  • prostor pro seberealizaci - nové nápady a vlastní iniciativa jsou u nás vítány,
  • přátelskou atmosféru v menším neformálním kolektivu (jsme rodinná firma),
  • v budoucnu možnost podílet se na rozvoji interních projektů.

Místo pracoviště: Pardubice, Černá za Bory.

Nástup možný ihned.

CV + průvodní dopis zasílejte na kariera@jirout.com.

Kreativní grafik - senior

Jsme jednou z největších reklamních agentur ve východních Čechách. Ročně vypouštíme do světa tisíce stran katalogů a letáků, v naší dílně polepíme stovky aut a v regálech obchodů najdeš na spoustě zboží naše obaly. To všechno se samo neudělá, takže je jasné, proč našich 9 grafiků potřebuje tvoji pomoc. Zkrátka hledáme přesně tebe!

Pokud perfektně zvládáš Photoshop a InDesign, pošli nám svůj životopis spolu s grafickým portfoliem na e-mail kariera@jirout.com.

Co bys měl(a) umět a znát:

  • rutinní znalost Adobe InDesign a Photoshop,

  • znalost Corel Draw výhodou,

  • znalost předtiskové přípravy,

  • cit pro grafický design, kreativní myšlení, pečlivost.

Co budeš dělat:

  • zpracování zejména tištěné reklamy - katalogy, letáky, inzerce,

  • návrhy polepů prodejen, vozidel, velkoformátová reklama,

  • spolupráce na dalších firemních projektech.

Nabízíme:

  • nadprůměrné platové ohodnocení,

  • přátelský kolektiv v rodinné firmě,

  • příjemné pracovní prostředí v nových moderních prostorách,

  • práci na plný úvazek,

  • benefity: příspěvek na sport (chceme, abyste byli zdraví a happy), po celý týden neomezený přísun ovoce, kávy, čaje a sladkostí.

  • Chceš na školení? Stačí říct!

Místo pracoviště: Pardubice, Černá za Bory.

CV + portfolio zasílejte na kariera@jirout.com.

Junior grafik

Zvládáš dobře Photoshop, InDesign, případně Corel? Pošli nám životopis s grafickým portfoliem na: kariera@jirout.com.

  • znalost Adobe InDesign a Photoshop,

  • příprava potisku reklamních předmětů a textilu,
  • návrhy tiskovin, jako jsou vizitky, pozvánky, letáčky a inzerce,
  • DTP sazba,
  • ořezy a retuše fotografií,

Nabízíme:

CV + portfolio zasílejte na kariera@jirout.com.

Lepič polepů vozidel

Co byste měl(a) umět a znát:

  • zkušenosti s lepením samolepících fólií,
  • praxe s výrobou reklam a polepů,
  • zodpovědnost,
  • spolehlivost,
  • řidičský průkaz skupiny B.

Co budete dělat:

  • příprava a výroba reklam (převážně polepů vozidel).

Nabízíme:

  • práci v úspěšné agentuře s dlouholetou tradicí,
  • dobré platové ohodnocení,
  • moderně vybavené pracoviště.

CV zasílejte na kariera@jirout.com.

Tiskař / operátor výroby

Nemusíte všechno ovládat dokonale, očekáváme ale dostatečnou praxi a zkušenosti, a především ochotu se naučit vše, co z práce s moderními tiskřskými stroji zatím neznáte.

Co bys měl(a) umět a znát:

  • zkušenosti s obsluhou PC a digitálních tiskových strojů,
  • vedení lidí,

  • obsluha tiskových a řezacích plotrů,
  • příprava a výroba reklam a celopolepů vozidel.

Nabízíme:

  • nejmodernější technické vybavení,
  • dobré platové ohodnocení.

Důležité: Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů po zaslání Vašeho životopisu, je velmi pravděpodobné, že Váš profil neodpovídá našim požadavkům a nepostoupili jste do dalších kol výběrového řízení na uvedenou pozici. Nejsme však administrativně schopni reagovat na všechna zaslaná CV. Děkujeme za pochopení.

Ochrana osobních dat: Zasláním Vašeho životopisu do společnosti JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA s.r.o,  dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.

* povinné údaje