Kariéra

Dlouhodobě rosteme rozsahem zakázek, obratem i počty pracovníků. Náš tým proto průběžně rozšiřujeme o ty, kdo mají zájem a schopnosti obstát v reklamní branži. Hledáme zkušené profesionály i ty, kteří sice nemají tolik znalostí, ale jsou ochotni se dlouhodobě vzdělávat v novém oboru.

Patříme mezi největší východočeské reklamní agentury. Každý rok vytiskneme pro naše klienty statisíce letáků a vizitek, desítky tisíc stran katalogů, tisíce billboardů a velkoplošných plakátů, polepíme stovky osobních a nákladních automobilů, navrhneme, vyrobíme a spustíme řadu webů.

Zájem našich klientů dlouhodobě roste, proto do našich řad průběžně přijímáme nové kolegyně a kolegy.

Pracovník administrace, expedice zboží

Administrace, expedice zboží

do naší firmy JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA hledáme nového kolegu, kolegyni na pozici expedice zakázek 

Hledáme zodpovědného posla mezi skladem a výrobou a expedičními přepravci, který dohlédne na to co se kam posílá a vyřeší jakékoliv problémy spojené s expedicí. 


 

Náplň práce

 

 

Požadavky


 

Nabízíme

 

Pokud Vás nabídka oslovila a splňujete uvedené požadavky, zašlete nám Váš životopis na kariera@jirout.com


 

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje