Reklamní hrnky a šálky na kávu s potiskem

Také jste si vypěstovali závislost na ranní kávě nebo čaji? Navrhneme a vyrobíme pro Vás úžasné hrnky s logem Vaší společnosti na míru a podle Vaší představy. Nelimituje nás „takřka“ žádná barva či zpracování loga.

E-SHOP s reklamními předměty

Široká nabídka, přehledně členěné kategorie a snadné nakupování.

PŘEJÍT DO E-SHOPU
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít

 

Vybereme pro Vás ten správný typ a navrhneme kreativní design. Hrnek od nás bude perfektní součástí Vaší firemní identity a pro klienty či zaměstnance vítaným dárkem, který rozhodně potěší a neskončí na hromadě dalších dárků. Buďte nezapomenutelní s našimi reklamními hrnky. Kompletní nabídku naleznete v našem eshopu.

E-SHOP s reklamními předměty

Široká nabídka, přehledně členěné kategorie a snadné nakupování.

PŘEJÍT DO E-SHOPU

Technologie potisku hrnků

Hydroglazura Pískování Sítotisk Kombinace sítotisku a digitálu

 

Hydroglazura - barva

Hrnky české výroby (porcelánka THUN) jsou v základu BÍLÉ v provedení LESK jakékoliv značení hrnků tedy probíhá potiskem.

Hrnky se glazurou stříkají ručně či poloautomaticky speciální barvou s označením HYDROGLAZURA. Jedná se o vodou (jak název napovídá) ředitelnou organickou barvu, která obsahuje teplem vytvrzované pryskyřice. Po nástřiku barvou se hrnky vkládají do pece, kde při teplotách 200 C dochází k vypařování vody a ustálení barvy na porcelánovém podkladu hrnku. Barvy mají chemickou odolnost. Garantujeme cca 250 - 300 mycích cyklů v myčce, což odpovídá cca 1,5 - 2 roky mytí v myčce. Pokud Vás právě napadla otázka, jak je to s mechanickou odolností potisku, věřte, že pokud s hrnek budete zacházet jako s nádobím a nebude docházet k mechanickému opotřebení např. o kovové části, tak by potisk měl vydržet stejný počet mytí.

Použití v mikrovlné troubě lze také bez problémů, pouze u STŘÍBRNÉ a ZLATÉ barvy opravdu nedoporučujeme umisťovat hrnky do mikrovlnné trouby.

Dobrá zpráva pro všechny majitele netradičních barevných log je, že nejsme omezeni takřka žádnými barvami. Hydroglazurové barvy mícháme dle pantone odstínu, který v tuto chvíli zahrnuje cca 1500 barev.

Problematické jsou pouze neonové barvy (růžová, oranžová, žlutá a zelená) u těchto odstínů nejsme schopni garantovat jednotný odstín na celé ploše, a tak Vám to raději nenabízíme :-).

Minimální množství pro zakázku je 50 ks.

 

Speciální glazury

Mimo škálu pantone odstínů můžeme nabídnout také ZLATOU a STŘÍBRNOU barvu, která je v základu v matném provedení s jemnou na dotek příjemnou hrubostí (opravdu jemnou). Takto upravené hrnky nedoporučujeme používat v mikrovlnné troubě!

Speciální glazury

 

Magická termo glazura

Jedná se o další úpravu, která v kombinaci s klasickou barevnou glazurou nabízí efektní zobrazení loga na hrnku. Na část hrnku se aplikuje logo či nápis (potiskem, laserovém frézováním) a následně se uvedený motiv překryje termobarvou. Po zalití hrknu horkou vodou zmizí krycí termobarva a zobrazí se logo či nápis v požadovaném provedení (barevně tištěné, nebo odfrézované do bíla, či odfrézované a překryté barvou). Tento efekt je patrný a především opravdu funkční při použití tmavých barev jako je černá, tmavě modrá, šedá, hnědá.

Oblíbenou kombinací je provedení:

  • celoplošná černá glazura v lesku či v matu
  • odfrézování loga v černé glazuře do porcelánu (bílý povrch) nebo zalití barvou
  • následné zalití loga černou termobarvou
     

Magická termo glazura


Pískování

Jedná se o “nezničitelnou” technologii reklamního značení (pouze rozbitý hrnek je problém).

U tohoto typu úpravy se opravdu nemusíte obávat o trvanlivost loga. Logo je odfrézováno do hloubky materiálu hrnku a nesmyje se. Technologicky se jedná o tryskání jemného písku přes šablonu nalepenou na hrnku či skleničce. Oblíbenou variantou provedení hrnku je: hrnek BÍLÝ v LESKU (základ z výroby) a odpískované logo, které je díky pískování MATNÉ.

PÍSKOVÁNÍM lze docílit efekty loga:


Sítotisk - dekorativní obtisky

Technologie potisku je jednoduchá. Jakýkoliv motiv, který si vymyslíte (fotka, obrázek... ) vytiskneme na vypalovací folii (tiskne se CMYK nebo přímé barvy), kterou následně vypalujeme na teploty 200°C, cca 600°C / a 800°C.


Kombinace sítotisku a digitálního cmyku

I když se ve výše uvedeném článku holedbáme tím, že vytiskneme jakýkoliv motiv na folii, kterou následně aplikujeme na hrnek s následným vypálením v peci, najdou se případy, kdy je nutné sáhnout po něčem speciálním. Tím je kombinace barev a technologie sítotisku s digitálním tiskem. Všechny použité barvy samozřejmě splňují atesty a jejich složení je založeno na vodní bázi.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje