Grafické studio

Jsme týmem špičkových grafiků specializovaných na DTP, grafiku pro internetové služby a interiérovou a exteriérovou reklamu. Vytvoříme Vám kompletní spektrum reklamních a marketingových prvků, od drobných symbolů pro potisk přes plakáty, polepy a webové šablony až po loga, logotypy, design manuály a firemní identitu.

Grafické studio
Webové stránky

Zaměřujeme se na tvorbu mikrostránek, osobních i firemních webových prezentací a jednoduchých katalogových řešení v responzivním designu. Zajistíme pro Vás redesign webových stránek, včetně grafické úpravy šablony krabicového řešení jak pro webové prezentace, tak pro e-shopy. V rámci návrhu a tvorby webu dbáme na individuální přístup, pochopení požadavků klienta a budování vzájemné spolupráce. Naše klienty od počátku zapojujeme do samotného vývoje a mají tak možnost ovlivnit jednotlivé fáze procesu tvorby webu. Pro správu a editaci obsahu webových stránek poskytujeme uživatelsky přívětivý a snadno ovladatelný redakční systém WEBmanager.

Webové stránky
Online marketing

Zaměřujeme se na výkonnostní marketing, což je skvělý způsob, jak oslovit potencionální zákazníky na internetu. Náš tým navrhne a vytvoří webové bannery v souladu s Vaší identitou, optimalizuje Vaše stránky tak, aby byly snadno nalezitelné (SEO), připraví PPC kampaně pro inzertní systémy, napíše přesvědčivé texty a pomůže oslovit Vaše zákazníky pomocí rozesílky newsletterů.

Online marketing
Reklamní předměty

Potěšte své zákazníky, obchodní partnery i zaměstnance reklamními dárky s logem či grafikou Vaší společnosti. Zajišťujeme kompletní služby od grafického návrhu přes potisk, gravírování či výšivku až po doručení na Vaši adresu.

Reklamní předměty
Reklamní textil

Dodáváme tisíce variant reklamního textilu. Zajistíme výšivku či špičkový potisk digitálními technologiemi a sítotiskem. V naší nabídce naleznete oblíbená reklamní trička, polokošile, pracovní oděvy a čepice, ale také mikiny, vesty, sportovní oblečení, kalhoty či ručníky. Nezapomínáme ani na reklamní textil pro děti. U nás si vybere každý.

Reklamní textil
Tiskoviny

Reklamní tiskoviny vytváříme od A do Z. Od perfektního grafického návrhu, připraveného v našem grafickém studiu, přes výrobu ve vlastním tiskovém centru vybaveném moderními technologiemi, a to zejména v oblasti digitálního tisku, až po doručení, distribuci či instalaci velkoformátových reklam.

Tiskoviny
Velkoplošný tisk

Zaměřujeme se na velkoformátový digitální tisk reklamních plachet, samolepek, billboardů, fotografií a dalších. S digitálním velkoplošným tiskem máme mnoho leté zkušenosti a to v širokém spektru různých zakázek od malých samolepek, plakátů, přes bannery, billboardy až po vývěsní štíty, prodejní plachty nebo velké prodejny.

Velkoplošný tisk
Polepy a celopolepy

Polepili jsme tisíce aut, stovky prodejen a jejich výloh, desítky autobusů a dalších dopravních prostředků. Nezastaví nás ani atypicky tvarované plochy, dokonale polepíme obliny, prolisy i drobné prvky. Naše polepy Vám zajistí efektivní reklamu na plochách, jež denně zhlédnou tisíce lidí.

Polepy a celopolepy
Venkovní reklama

Venkovní neboli outdoorová reklama je v dnešní době stále velmi účinný nástroj, jak zaujmout potencionální zákazníky. Specializujeme se na výrobu polepů prodejen a kanceláří, které je možno doplnit světelnou 3D reklamou či vlajkami a mušími křídly. Navrhneme a vyrobíme reklamní plachty a cedule, vytiskneme billboardy, které můžeme umístit i na naše vlastní reklamní plochy nebo vyrobit jejich mobilní konstrukce. V neposlední řadě zajistíme instalaci reklamy.

Venkovní reklama
Interiérová reklama

Chcete prezentovat svou značku, produkty či si zútulnit interiér kanceláře? Zvolte možnosti interiérové reklamy. Navrhneme a vyrobíme roll up bannery, orientační systémy budov a kanceláří, výstavní stránky a expozice. Interiér kanceláře můžete projasnit tapetami s vlastním motivem doplněné o plastická 3D loga.

Interiérová reklama

Hrnky s potiskem

Také jste si vypěstovali závislost na ranní kávě nebo čaji? Navrhneme a vyrobíme pro Vás úžasné hrnky s logem Vaší společnosti na míru a podle Vaší představy. Nelimituje nás „takřka“ žádná barva či zpracování loga.

Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít

 

Vybereme pro Vás ten správný typ a navrhneme kreativní design. Hrnek od nás bude perfektní součástí Vaší firemní identity a pro klienty či zaměstnance vítaným dárkem, který rozhodně potěší a neskončí na hromadě dalších dárků. Buďte nezapomenutelní s našimi reklamními hrnky. Kompletní nabídku naleznete v našem eshopu.

Vyberte své firmě nejkrásnější hrnek!

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci. Představíme Vám technologii potisků a navrhneme hrnek na míru potřebám Vaší společnosti.

Kontaktujte nás

Technologie potisku hrnků

Hydroglazura Pískování Sítotisk Kombinace sítotisku a digitálu

 

Hydroglazura - barva

Hrnky české výroby (porcelánka THUN) jsou v základu BÍLÉ v provedení LESK jakékoliv značení hrnků tedy probíhá potiskem.

Hrnky se glazurou stříkají ručně či poloautomaticky speciální barvou s označením HYDROGLAZURA. Jedná se o vodou (jak název napovídá) ředitelnou organickou barvu, která obsahuje teplem vytvrzované pryskyřice. Po nástřiku barvou se hrnky vkládají do pece, kde při teplotách 200 C dochází k vypařování vody a ustálení barvy na porcelánovém podkladu hrnku. Barvy mají chemickou odolnost. Garantujeme cca 250 - 300 mycích cyklů v myčce, což odpovídá cca 1,5 - 2 roky mytí v myčce. Pokud Vás právě napadla otázka, jak je to s mechanickou odolností potisku, věřte, že pokud s hrnek budete zacházet jako s nádobím a nebude docházet k mechanickému opotřebení např. o kovové části, tak by potisk měl vydržet stejný počet mytí.

Použití v mikrovlné troubě lze také bez problémů, pouze u STŘÍBRNÉ a ZLATÉ barvy opravdu nedoporučujeme umisťovat hrnky do mikrovlnné trouby.

Dobrá zpráva pro všechny majitele netradičních barevných log je, že nejsme omezeni takřka žádnými barvami. Hydroglazurové barvy mícháme dle pantone odstínu, který v tuto chvíli zahrnuje cca 1500 barev.

Problematické jsou pouze neonové barvy (růžová, oranžová, žlutá a zelená) u těchto odstínů nejsme schopni garantovat jednotný odstín na celé ploše, a tak Vám to raději nenabízíme :-).

Minimální množství pro zakázku je 50 ks.

 

Speciální glazury

Mimo škálu pantone odstínů můžeme nabídnout také ZLATOU a STŘÍBRNOU barvu, která je v základu v matném provedení s jemnou na dotek příjemnou hrubostí (opravdu jemnou). Takto upravené hrnky nedoporučujeme používat v mikrovlnné troubě!

Speciální glazury

 

Magická termo glazura

Jedná se o další úpravu, která v kombinaci s klasickou barevnou glazurou nabízí efektní zobrazení loga na hrnku. Na část hrnku se aplikuje logo či nápis (potiskem, laserovém frézováním) a následně se uvedený motiv překryje termobarvou. Po zalití hrknu horkou vodou zmizí krycí termobarva a zobrazí se logo či nápis v požadovaném provedení (barevně tištěné, nebo odfrézované do bíla, či odfrézované a překryté barvou). Tento efekt je patrný a především opravdu funkční při použití tmavých barev jako je černá, tmavě modrá, šedá, hnědá.

Oblíbenou kombinací je provedení:

  • celoplošná černá glazura v lesku či v matu
  • odfrézování loga v černé glazuře do porcelánu (bílý povrch) nebo zalití barvou
  • následné zalití loga černou termobarvou
     

Magická termo glazura


Pískování

Jedná se o “nezničitelnou” technologii reklamního značení (pouze rozbitý hrnek je problém).

U tohoto typu úpravy se opravdu nemusíte obávat o trvanlivost loga. Logo je odfrézováno do hloubky materiálu hrnku a nesmyje se. Technologicky se jedná o tryskání jemného písku přes šablonu nalepenou na hrnku či skleničce. Oblíbenou variantou provedení hrnku je: hrnek BÍLÝ v LESKU (základ z výroby) a odpískované logo, které je díky pískování MATNÉ.

PÍSKOVÁNÍM lze docílit efekty loga:


Sítotisk - dekorativní obtisky

Technologie potisku je jednoduchá. Jakýkoliv motiv, který si vymyslíte (fotka, obrázek... ) vytiskneme na vypalovací folii (tiskne se CMYK nebo přímé barvy), kterou následně vypalujeme na teploty 200°C, cca 600°C / a 800°C.


Kombinace sítotisku a digitálního cmyku

I když se ve výše uvedeném článku holedbáme tím, že vytiskneme jakýkoliv motiv na folii, kterou následně aplikujeme na hrnek s následným vypálením v peci, najdou se případy, kdy je nutné sáhnout po něčem speciálním. Tím je kombinace barev a technologie sítotisku s digitálním tiskem. Všechny použité barvy samozřejmě splňují atesty a jejich složení je založeno na vodní bázi.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.

* povinné údaje
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace