Grafické studio

Jsme týmem špičkových grafiků specializovaných na DTP, grafiku pro internetové služby a interiérovou a exteriérovou reklamu. Vytvoříme Vám kompletní spektrum reklamních a marketingových prvků, od drobných symbolů pro potisk přes plakáty, polepy a webové šablony až po loga, logotypy, design manuály a firemní identitu.

Grafické studio
Webové stránky

Zaměřujeme se na tvorbu mikrostránek, osobních i firemních webových prezentací a jednoduchých katalogových řešení v responzivním designu. Zajistíme pro Vás redesign webových stránek, včetně grafické úpravy šablony krabicového řešení jak pro webové prezentace, tak pro e-shopy. V rámci návrhu a tvorby webu dbáme na individuální přístup, pochopení požadavků klienta a budování vzájemné spolupráce. Naše klienty od počátku zapojujeme do samotného vývoje a mají tak možnost ovlivnit jednotlivé fáze procesu tvorby webu. Pro správu a editaci obsahu webových stránek poskytujeme uživatelsky přívětivý a snadno ovladatelný redakční systém WEBmanager.

Webové stránky
Online marketing

Zaměřujeme se na výkonnostní marketing, což je skvělý způsob, jak oslovit potencionální zákazníky na internetu. Náš tým navrhne a vytvoří webové bannery v souladu s Vaší identitou, optimalizuje Vaše stránky tak, aby byly snadno nalezitelné (SEO), připraví PPC kampaně pro inzertní systémy, napíše přesvědčivé texty a pomůže oslovit Vaše zákazníky pomocí rozesílky newsletterů.

Online marketing
Reklamní předměty

Potěšte své zákazníky, obchodní partnery i zaměstnance reklamními dárky s logem či grafikou Vaší společnosti. Zajišťujeme kompletní služby od grafického návrhu přes potisk, gravírování či výšivku až po doručení na Vaši adresu.

Reklamní předměty
Reklamní textil

Dodáváme tisíce variant reklamního textilu. Zajistíme výšivku či špičkový potisk digitálními technologiemi a sítotiskem. V naší nabídce naleznete oblíbená reklamní trička, polokošile, pracovní oděvy a čepice, ale také mikiny, vesty, sportovní oblečení, kalhoty či ručníky. Nezapomínáme ani na reklamní textil pro děti. U nás si vybere každý.

Reklamní textil
Tiskoviny

Reklamní tiskoviny vytváříme od A do Z. Od perfektního grafického návrhu, připraveného v našem grafickém studiu, přes výrobu ve vlastním tiskovém centru vybaveném moderními technologiemi, a to zejména v oblasti digitálního tisku, až po doručení, distribuci či instalaci velkoformátových reklam.

Tiskoviny
Velkoplošný tisk

Zaměřujeme se na velkoformátový digitální tisk reklamních plachet, samolepek, billboardů, fotografií a dalších. S digitálním velkoplošným tiskem máme mnoho leté zkušenosti a to v širokém spektru různých zakázek od malých samolepek, plakátů, přes bannery, billboardy až po vývěsní štíty, prodejní plachty nebo velké prodejny.

Velkoplošný tisk
Polepy a celopolepy

Polepili jsme tisíce aut, stovky prodejen a jejich výloh, desítky autobusů a dalších dopravních prostředků. Nezastaví nás ani atypicky tvarované plochy, dokonale polepíme obliny, prolisy i drobné prvky. Naše polepy Vám zajistí efektivní reklamu na plochách, jež denně zhlédnou tisíce lidí.

Polepy a celopolepy
Venkovní reklama

Venkovní neboli outdoorová reklama je v dnešní době stále velmi účinný nástroj, jak zaujmout potencionální zákazníky. Specializujeme se na výrobu polepů prodejen a kanceláří, které je možno doplnit světelnou 3D reklamou či vlajkami a mušími křídly. Navrhneme a vyrobíme reklamní plachty a cedule, vytiskneme billboardy, které můžeme umístit i na naše vlastní reklamní plochy nebo vyrobit jejich mobilní konstrukce. V neposlední řadě zajistíme instalaci reklamy.

Venkovní reklama
Interiérová reklama

Chcete prezentovat svou značku, produkty či si zútulnit interiér kanceláře? Zvolte možnosti interiérové reklamy. Navrhneme a vyrobíme roll up bannery, orientační systémy budov a kanceláří, výstavní stránky a expozice. Interiér kanceláře můžete projasnit tapetami s vlastním motivem doplněné o plastická 3D loga.

Interiérová reklama

Kapesníky s potiskem

Papírové kapesníky fungují jako skvělý nosič reklamního sdělení ... možná si klepete na čelo, ale kdo z nás je nemá v kabelce, na stole, v autě, doma (všude možně) Papírové kapesníky v pěkném obalu rozhodně nikdo nevyhodí. Tento typ dárku neskončí zastrčený v šuflíku, to nám můžete věřit. Benefitem je i jedinečnost a smysluplnost papírových kapesníků. V neposlední řadě je to samozřejmě skvělý nosič reklamy s velkou reklamní plochou, kterou má spotřebitel stále na očích.

Domek kapesníčky

Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky Domek kapesníčky
 • Nahoru
  Zavřít
  Nahoru
  Zavřít
  Nahoru
  Zavřít
  Nahoru
  Zavřít
  Nahoru
  Zavřít
  Nahoru
  Zavřít
  Nahoru
  Zavřít
  Nahoru
  Zavřít
  Nahoru
  Zavřít
  Nahoru
  Zavřít
  Nahoru
  Zavřít
  Nahoru
  Zavřít

  Naše nabídka papírových kapesníků s potiskem

  Typy krabiček

  Kostka 50

  Kostka 50
  100 x 100 x 100 mm 

  Kostka 100

  Kostka 100
  120 x 120 x 120 mm

  Kvádr 50

  Kvádr 50
  205x115x35 mm


   

  Kostka 100

  Kvádr 100
  205 x 115 x 50 mm 

  pyramida 50

  Pyramida 50
  145 x 145 x 191 mm  

  Hexagonal 50

  Hexagonal 50
  70 x 140 x 62 mm  

  Vyzkoušejte originální a zároveň praktický dárek!

  Domluvte si termín schůzky, nebo nám napište. 

  Kontaktujte nás

  Papírové kapesníky v krabičce mají své místo na pracovním stole, aby byly v dosahu a dohledu. Povrch krabičky představuje dostatečně velký prostor vhodný k firemní komunikaci - vytištění Vašeho loga, umístění reklamního sdělení a díky tomu mohou kapesníčky získat další rozměr Vaší marketingové komunikace.

  Krabici s papírovými kapesníčky lze využít nejen pro praktické účely, ale výborně může posloužit také jako designový doplněk interiéru např. v ordinacích lekařů, v hotelových pokojích nebo ve Vaší kanceláři.

  Stále jsme Vás nepřesvědčili? Představte si kancelář (dílnu, halu...) s 10 výkonnými pracanty , kdy se jeden vrátí z lyží plný zážitků a rýmy. Prská a nakazí polovinu kolektivu. Pro nikoho z vás to asi není pěkná představa, ale my máme radost, znamená to, že nás a naše kapesníky nutně potřebujete. A to nezmiňujeme jaro nebo léto se sennou rýmou a sychravý podzim s vlezlou rýmou. Jak sami vidíte, není úniku, firemní kapesníky pro vaši firmu prostě musíte mít.

  Papírové kapesníčky s potiskem

  Výseky papírových kapesníků ke stažení

  Soubory ke stažení
  • papirove_kapesniky_kostka_50.pdf [ PDF 31.31 kB ] Stáhnout
  • papirove_kapesniky_kostka_100.pdf [ PDF 31.35 kB ] Stáhnout
  • papirove_kapesniky_kvadr_50.pdf [ PDF 30.44 kB ] Stáhnout
  • papirove_kapesniky_kvadr_100.pdf [ PDF 29.42 kB ] Stáhnout
  • papirove_kapesniky_hexagonal_MALÝ.pdf [ PDF 36.83 kB ] Stáhnout
  • papirove_kapesniky_pyramida_MALÁ.pdf [ PDF 46.00 kB ] Stáhnout
  • papirove_kapesniky_pyramida_VELKA.pdf [ PDF 37.19 kB ] Stáhnout
  • papirove_kapesniky_DOMEK.pdf [ PDF 34.77 kB ] Stáhnout
  Zavřít

  Domluvte si
  s námi schůzku :)

  Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
  Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.

  * povinné údaje
  Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace