Služby a produkty

Za 20 let, co jsme na trhu, jsme se toho docela hodně naučili. Rozrostli jsme se do úctyhodného počtu něco málo kolem 25 -30 lidí, které baví všechen ten kreativní a trochu hektický mumraj kolem reklamy.  Vymýšlíme grafiky, kodujeme weby, tiskneme snad na všechny materiály, které si umíte představit. Polepili jsme už více jak 3500 aut a v reklamních předmětech a textilu s potiskem jsme takřka nedostižní.
Opravdu se snažíme se být alespoň o krok napřed před kolegy z branže a především se snažíme, být PROFESIONÁLNÍM A SPOLEHLIVÝM PARTNEREM PRO VÁS!  PRO NAŠE KLIENTY. Žádná zakázka není malá a vážíme si každé, protože díky nim jsme tam, kde jsme :) Takže děkuji všem a doufám, že najdete co hledáte. Pokud ne, napište mi, ráda Vám poradím. Gábina Jiroutová 

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje