PPC reklama

Zvolte efektivní nástroj online marketingu, který je v dnešní době nejpoužívanější a lze jej uplatnit pro jakýkoliv business. Díky PPC (Pay Per Click = Platba za proklik) můžete téměř okamžitě přivést na svůj web relevantní návštěvníky. Zajistíme pro Vás inzerci v reklamních systémech AdWords (Google) a Sklik (Seznam).

Abychom PPC kampaně nastavili co nejlépe, detailně zanalyzujeme Váš obor podnikání a následně si stanovíme komplexní PPC strategii:

Zastavte se na úvodní konzultaci

Domluvte si s námi první schůzku. Představíme Vám aktuální trendy a optimální strategii pro nejvhodnější řešení Vašich potřeb.

Kontaktujte nás

Výhody PPC

 

Cílení

Oslovení pouze těch uživatelů, kteří Vás přímo hledají, zajímají se o Vaši službu, nebo produkty.

Cena

Platíte pouze za skutečné prokliky na reklamu směřující na Vaše webové stránky. Výše prokliku se odvozuje od míry konkurence a tématu oboru podnikání.

Efektivita

Oslovení pouze těch, u kterých se předpokládá, že je reklama zaujme.


 

Flexibilita

Snadno a rychle provedeme změnu textace inzerátů propagující Vaše produkty nebo služby.

Měřitelné výsledky

Lze snadno určit úspěšnost kampaní a vyhodnotit tak jejich přínos vzhledem ke stanovenému cíli v počátku tvorby PPC kampaní.

Konkurenceschopnost

Inzeruje konkurence a vy zatím ne? Pomůžeme Vám dosáhnout minimálně stejných pozic jako vaše konkurence.

Při správném pochopení oboru podnikání klienta a nastavení kampaní získáte reklamy s vysokou mírou návratnosti investic. PPC reklama umožňuje přesné zacílení, rychlé nastavení, spuštění a následné vyhodnocení úspěšnosti.

Během relativně krátké doby Vás zákazníci mohou nalézt na předních místech výsledků vyhledávání.

Co si představit pod PPC reklamou?

 

Grafické bannery

Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje