Výstavní stánky, prezentační pulty

Výstavní stánky nebo expozice představují účinnou a úspěšnou formu marketingové komunikace firem. Díky stánkům můžete dále rozšiřovat povědomí o Vaší firmě, oslovit a zaujmout potenciální klienty a tím budovat nové obchodní vztahy. Nabízíme Vám kompletní realizace výstavních, veletržních či prodejních stánků - od grafického návrhu, přes výrobu až po výlednou montáž stánku.

Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít

 

Vždy se snažíme vytvořit originální a zajímavý návrh výstavní expozice či stánku, který návštěvníci nepřehlédnou, zároveň bude plně korespondovat s Vaší značkou. Výstavní a veletržní stánky a expozice rovněž vynikají snadnou a rychlou instalací výbornou stabilitou. Kvalitní hliníkové příhradové konstrukce umožňují sestavit jakýkoliv rozměr výstavního stánku a zkombinovat reklamní plochy dle potřeb klienta. 
 

Nezůstávejte pozadu za konkurencí a využijte našich služeb realizace a návrhu stánků a expozic pro výstavu, veletrhy nebo promo akce. 

Zastavte se na úvodní konzultaci

Domluvte si s námi první schůzku. Představíme Vám aktuální trendy a optimální strategii pro nejvhodnější řešení Vašich potřeb.

 

Kontaktujte nás
Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje