Grafické studio

Jsme týmem špičkových grafiků specializovaných na DTP, grafiku pro internetové služby a interiérovou a exteriérovou reklamu. Vytvoříme Vám kompletní spektrum reklamních a marketingových prvků, od drobných symbolů pro potisk přes plakáty, polepy a webové šablony až po loga, logotypy, design manuály a firemní identitu.

Grafické studio
Webové stránky

Zaměřujeme se na tvorbu mikrostránek, osobních i firemních webových prezentací a jednoduchých katalogových řešení v responzivním designu. Zajistíme pro Vás redesign webových stránek, včetně grafické úpravy šablony krabicového řešení jak pro webové prezentace, tak pro e-shopy. V rámci návrhu a tvorby webu dbáme na individuální přístup, pochopení požadavků klienta a budování vzájemné spolupráce. Naše klienty od počátku zapojujeme do samotného vývoje a mají tak možnost ovlivnit jednotlivé fáze procesu tvorby webu. Pro správu a editaci obsahu webových stránek poskytujeme uživatelsky přívětivý a snadno ovladatelný redakční systém WEBmanager.

Webové stránky
Online marketing

Zaměřujeme se na výkonnostní marketing, což je skvělý způsob, jak oslovit potencionální zákazníky na internetu. Náš tým navrhne a vytvoří webové bannery v souladu s Vaší identitou, optimalizuje Vaše stránky tak, aby byly snadno nalezitelné (SEO), připraví PPC kampaně pro inzertní systémy, napíše přesvědčivé texty a pomůže oslovit Vaše zákazníky pomocí rozesílky newsletterů.

Online marketing
Reklamní předměty

Potěšte své zákazníky, obchodní partnery i zaměstnance reklamními dárky s logem či grafikou Vaší společnosti. Zajišťujeme kompletní služby od grafického návrhu přes potisk, gravírování či výšivku až po doručení na Vaši adresu.

Reklamní předměty
Reklamní textil

Dodáváme tisíce variant reklamního textilu. Zajistíme výšivku či špičkový potisk digitálními technologiemi a sítotiskem. V naší nabídce naleznete oblíbená reklamní trička, polokošile, pracovní oděvy a čepice, ale také mikiny, vesty, sportovní oblečení, kalhoty či ručníky. Nezapomínáme ani na reklamní textil pro děti. U nás si vybere každý.

Reklamní textil
Tiskoviny

Reklamní tiskoviny vytváříme od A do Z. Od perfektního grafického návrhu, připraveného v našem grafickém studiu, přes výrobu ve vlastním tiskovém centru vybaveném moderními technologiemi, a to zejména v oblasti digitálního tisku, až po doručení, distribuci či instalaci velkoformátových reklam.

Tiskoviny
Velkoplošný tisk

Zaměřujeme se na velkoformátový digitální tisk reklamních plachet, samolepek, billboardů, fotografií a dalších. S digitálním velkoplošným tiskem máme mnoho leté zkušenosti a to v širokém spektru různých zakázek od malých samolepek, plakátů, přes bannery, billboardy až po vývěsní štíty, prodejní plachty nebo velké prodejny.

Velkoplošný tisk
Polepy a celopolepy

Polepili jsme tisíce aut, stovky prodejen a jejich výloh, desítky autobusů a dalších dopravních prostředků. Nezastaví nás ani atypicky tvarované plochy, dokonale polepíme obliny, prolisy i drobné prvky. Naše polepy Vám zajistí efektivní reklamu na plochách, jež denně zhlédnou tisíce lidí.

Polepy a celopolepy
Venkovní reklama

Venkovní neboli outdoorová reklama je v dnešní době stále velmi účinný nástroj, jak zaujmout potencionální zákazníky. Specializujeme se na výrobu polepů prodejen a kanceláří, které je možno doplnit světelnou 3D reklamou či vlajkami a mušími křídly. Navrhneme a vyrobíme reklamní plachty a cedule, vytiskneme billboardy, které můžeme umístit i na naše vlastní reklamní plochy nebo vyrobit jejich mobilní konstrukce. V neposlední řadě zajistíme instalaci reklamy.

Venkovní reklama
Interiérová reklama

Chcete prezentovat svou značku, produkty či si zútulnit interiér kanceláře? Zvolte možnosti interiérové reklamy. Navrhneme a vyrobíme roll up bannery, orientační systémy budov a kanceláří, výstavní stránky a expozice. Interiér kanceláře můžete projasnit tapetami s vlastním motivem doplněné o plastická 3D loga.

Interiérová reklama

Obalový design

Oslovte zákazníky vizuálně atraktivními obaly, získejte jejich pozornost originálními grafickými prvky. Navrhneme pro Vaše produkty moderní obalový design, vytvořený podle požadavků a preferencí zákazníků, v souladu s Vaším design manuálem, v návaznosti na marketingovou strategii.

Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít

S našimi obaly Vaše výrobky nikdo nepřehlédne

Objevte exkluzivní obalový design svých produktů!

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci. Představíme Vám dostupné technologie, formáty a řešení Vašeho obalového designu.

Kontaktujte nás

Při výběru ze široké nabídky konkurenčních výrobků je atraktivní design obalu klíčovým předpokladem úspěchu Vašich produktů. Profesionálně navržený a vyrobený obal výrazně zvyšuje Vaše šance na obchodní úspěch, neboť v široké nabídce zákazníci primárně vybírají očima a jejich volba je v mnoha případech spíše výběrem obalu, nikoli produktu v něm uloženého.

 

Respektujeme Vaše potřeby

 • Analyzujeme Vaše požadavky, obchodní projekty a marketingové plány a zohledňujeme je v koncepci nového obalového designu.
 • Vyhodnocujeme a naší grafice akcentujeme chování a nároky Vašich nejvýznamnějších zákaznických segmentů – na jaké grafické motivy a marketingové podněty nejčastěji reagují.
 • Připravujeme kvalitní design obalů Vašeho zboží v našem specializovaném grafickém studiu.
 • Využíváme zkušenosti z naší dlouholeté praxe v návrzích obalovém designu a reklamní grafice.

Obalový design

 

Kreativně, originálně, precizně

 • Poskytujeme komplexní služby, od úvodní konzultace přes detailní grafický návrh, doporučení vhodných materiálů a tiskových technologií až po výrobu a dodání v rozsahu dle Vašich potřeb.
 • Testujeme své návrhy v našem tiskařském provozu, abychom naše návrhy hodnotili v reálné podobě, nikoli pouze na displejích počítačů.
 • Zajišťujeme Vašim výrobkům kvalitní a originální obaly libovolné velikosti a formátu -  zabalíme Vám cokoli od jehly po osobní automobil.
 • Respektujeme v designu obalů použitý materiál a způsob nakládání se zbožím. U obalů se zvýšeným rizikem poškození (např. odření) při manipulaci eliminujeme rizika ztráty důležitých informací jejich umístěním mimo nejohroženější plochy.

Přizpůsobíme obaly zákazníkům

 • Volíme grafiku odpovídající technologickým postupům vhodným pro prostředí, v němž budou obaly používány. Čím náročnější podmínky, tím odolnější polep nebo potisk a tomu odpovídající grafický design.
 • Tvoříme obalový design přizpůsobený cílovým skupinám, podle věku, pohlaví, odborné specializace či koníčků, a to včetně více variant pro jeden typ výrobků.
 • Navrhujeme obalový design jako standardní součást corporate identity (firemní identity) zahrnující veškerou firemní grafiku – od loga přes design webových stránek, tiskoviny, potisky a etikety produktových obalů, design interiérů, bannery a velkoplošné reklamy až po polep firemních automobilů.
Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.

* povinné údaje
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace