3, 2, 1… měříme!

31. 10. 2017

Firma Register System Metrology (RSM) přichází s cloudovým řešením pro evidenci měřidel a my pro ně navrhli grafickou identitu a společnými silami jsme ji zkalibrovali do dokonalosti.

3, 2, 1… měříme!

(ufff .. to trochu zavání samochválou). A nebyli bychom to my, kdybychom k logu a printové grafice nepřidali i jaksepatří vydařený a vyměřený web https://www.rsmetrology.cz/.

Spolupráce s majiteli firmy Radkem Škorpilem a Rudolfem Šindelářem byla pro nás opravdu potěšením. A tak jsme finální dokončení všech prací pojali tak trochu slavnostně a připili si se všemi zúčastněnými na zdařilou spolupráci a samozřejmě na zdraví :). Navíc jsme od pánů Radka a Rudolfa dostali lahvinky výborného vínečka, no co víc si přát, když Vám ještě klient donese pozornost. Radkovi a Rudolfovi přejeme, aby se jim v podnikání dařilo a posouvali svůj business správým směrem kupředu.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje