5 % z hodnoty zakázek věnováno projektu DOBRÝ ANDĚL

17. 03. 2016

5 % z hodnoty objednaných zakázek ze dne 18. 3. bude věnováno projektu DOBRÝ ANDĚL v rámci Mezinárodního dne štěstí.

5 % z hodnoty zakázek věnováno projektu DOBRÝ ANDĚL

Je to 2 dny, kdy jsem zjistila, že 20. březen je oficiální Mezinárodní den štěstí. V letošním roce vychází tento den na neděli a to, jak doufám, budete ve společnosti svých blízkých a ne v pracovním procesu, takže si dovolím popřát Vám za naši firmu již dnes.

Jsou však mezi námi i lidé, kterým se štěstí vyhýbá obloukem a těm je potřeba pomoci. Trochu narychlo jsme se tedy rozhodli, že z hodnoty každé zakázky objednané v pátek 18. března půjde 5% na podporu projektu DOBRÝ ANDĚLhttps://www.dobryandel.cz/

Určitě si všichni uvědomujeme to štěstí, které máme, že jsme my a naši blízcí zdraví a že můžeme řešit triviální starosti. Pojďme podpořit ty, kteří řeší ŽIVOTNĚ DŮLEŽITÉ SITUACE. Pravidla jsou jednoduchá - bez výjimky COKOLIV objednáte v pátek 18. března u naší společnosti - mailem u obchodníků či přes naše reklamní weby a e-shop:

http://www.darkyproreklamu.cz 
http://www.trikaproreklamu.cz   
http://www.reklamnisnurky.cz 
http://www.reklamnimlsani.cz   
http://www.hrnkyspotiskem.cz   
http://www.papirovekapesnikyspotiskem.cz 

bude na konci sečteno a 5 % z celkové hodnoty půjde na DOBRÉHO ANDĚLA.

Kontakty na naše obchodníky najdete zde.

Předem děkuji a mějte krásný den.

Vaše Gábina Jiroutová
JIROUT REKLAMY s. r. o.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje