Akceptujeme platby kartou

26. 08. 2016

Zadáváte či přebíráte své objednávky osobně v naší pardubické kanceláři? Zapomeňte na hotovost v kapse, na hledání nejbližšího bankomatu. Od pondělí 5. září u nás můžete zaplatit platební kartou. Akceptujeme karty Visa, MasterCard, Maestro, Diners Club/Discover a JCB.

Akceptujeme platby kartou

Dlouhodobě se snažíme vycházet vstříc Vašim požadavkům, přáním a potřebám. Aby byla úhrada za naše produkty a služby ještě jednodušší a bezpečnější, nabízíme od pondělí 5. září možnost platby kartou. Platební terminál je umístěn v naší pardubické kanceláři, platbu můžete provést v rámci vyřizování objednávky. Přijímáme karty všech v ČR významněji rozšířených platebních asociací. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje