Celopolep formule Marek Novák Racing

11. 02. 2024

celopolep aut, celopolep závodní formule

Celopolep formule Marek Novák Racing

Zažijte rychlost a eleganci naší práce!

Jsme nadšeni, že jsme mohli přispět k tomu, aby naše vášeň pro perfektně odvedenou prádci udělala radost a vyvolala nadšení u zadavatele. Nedávno nás oslovil Marek Novák z Marek Novák Racing Team s požadavkem na design a polep jejich závodního vozu formule Gloria. 

Grafici i tým polepářů, všichni aktéři, se snažili, aby každý detail byl proveden s precizností a pečlivostí. Výsledkem je design a polep, který odráží závodní ducha a špičkovou technologii závodního vozu. 

Díky této práci jsme se na chvíli "ochutnali" nadšení a zrušující adrenalinové emoce spojené s motosportem. 

https://www.facebook.com/reel/293017013467600

#Formule #Polepaut #ProfesionálníPráce #Kvalita #celopolepyaut #carwraping

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje