Celopolep Škody Superb pro Nemovitosti SEVER

13. 06. 2018

V pátek 8. června jsem polepili další firemní auto pro makléře z realitní skupiny NEMOVITOSTI SEVER.

Celopolep Škody Superb pro Nemovitosti SEVER

Grafická podoba i následná výroba je naší prací. Použili jsme výrazné barvy, které však v navrženém designu působí elegantně a zároveň přitáhují pozornost. Logo na boku je přehledné a informace v něm je jasně identifikovatelná.

Opravdu si vážíme každého klienta, který s námi rád spolupracuje a u společnosti NEMOVITOSTI SEVER i navíc toho, že za námi váží cestu až z Mostu. Ještě jednou, díky za vše a přejeme vám všem ten správný směr ve vašem podnikání a hodně spokojených klientů :-)

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje