Centropen ANTI-STRESS BLACK s designem od JIROUTů

25. 04. 2018

Pokud nás pravidelně sledujete, jistě Vám neuniklo, že v našem grafickém oddělení vznikají i návrhy obalů pro společnost CENTROPEN.

Centropen ANTI-STRESS BLACK s designem od JIROUTů

Dnes Vám přinášíme ochutnávku z toho nejnovějšího - kompletní design obalu pro edici ANTI-STRESS BLACK.

Tento prémiový výrobek dokonale poslouží pro chvíle relaxace, obrázky předtištěné trasparentním lakem na luxusním černém papíru můžete rozzářit metalickými popisovači.
Kreativitě se meze nekladou.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje