Chcete začít stavět, stavíte?

13. 09. 2017

Nevíte co je potřeba před stavbou, jaká potřebujete povolení, jaké jsou lhůty, kolik Vás to bude stát? Napadají Vás další otázky, ale nevíte na koho se obrátit?

Chcete začít stavět, stavíte?

Nedávno jsme spustili zbrusu nový web stavebního inženýra Petra Musílka (https://www.pik-pce.cz/), který Vám rád odpoví na všechny otázky ke stavbě Vašeho záměru. Pan Musílek je autorizovaným inženýrem, jenž od roku 2002 pracuje ve stavebnictví jako nezávislýprojektant a později také jako technický dozor staveb. 

Nový web je plně responzivní, konzultaci tak můžete domluvit nejen ze svého počítače, ale i z mobilu či tabletu. Pokud řešíte otázky kolem stavby domu, je stavební poradenství od pana Musílka určeno přesně pro Vás.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje