Designové mikroweby pro Veloservis Pešek & syn

30. 08. 2016

Výjimečné nabídky zasluhují výjimečnou internetovou prezentaci. Pro společnost Veloservis Pešek & syn jsme připravili dvě microsite věnované značkovým cyklotretrám Lake a elektrokolům.

Designové mikroweby pro Veloservis Pešek & syn

Microsite Elektrokola Pešek je součástí reklamní kampaně Elektrifikujeme Česko. Designově propracovaná stránka představuje elektrokola potenciálním zákazníkům, popisuje klíčové výhody nové generace bicyklů a je přímo propojena s e-shopem společnosti Veloservis Pešek & syn. Na jediné stránce se tak návštěvník dozví všechny důležité informace, obdrží odpovědi na často pokládané otázky a je naveden přímo na prodejní stránky e-shopu.

Analogickým způsobem je řešena microsite treter Lake. Nikoli pouhý stručný text a standardní výzva k akci (nákupu), ale podrobný popis klíčových prvků obuvi doplněný kvalitní grafikou, neboť zákazníci kupující špičkové produkty si za své peníze zaslouží nadstandardní servis. Naší prací bylo zajištění těchto služeb v prostředí internetu, o výsledku se můžete přesvědčit sami.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje