Dietní marketing od A do Z

22. 09. 2016

Pokud našim klientům nabízíme kompletní reklamní servis, nevede nás pouze snaha získat zakázku v maximálním rozsahu. Naši motivaci posiluje i praxí prověřená zkušenost, že je podstatně jednodušší udržet jednotný styl kreativy a grafiky u projektů, v nichž na návrhu celého spektra marketingových prvků pracuje jediný tým. Jak to vypadá v praxi? Podívejte se na naše služby pro společnost KetoDiet CZ.

Dietní marketing od A do Z

Vizitky, vouchery, bloky, informační letáky, katalogy, potištěné hrnky, termolahve, velkoplošná reklama, celopolepy automobilů, webové stránky a další marketingové služby. V jednotném vizuálním stylu, s kompletním servisem od grafického návrhu přes výrobu až po instalaci. Reklamu KetoDiet poznáte na první pohled, ať se jedná o malý poznámkový bloček, osobní automobil či internetovou stránku.


Jak vlastně vzniká takto rozsáhlý soubor marketingových prvků? V našich produktech a službách můžete vybírat jako v obchodním domě. Přijdete se seznamem konkrétních položek a neurčitou představou, že by Váš marketing „potřeboval něčím oživit“. My Vám předložíme naše katalogy a doporučíme reklamní prvky vhodné pro Vaši společnost. Je pouze na Vás, zda naše návrhy akceptujete, nebo si v katalozích vyberete právě to, co Vás zaujalo. Naše klienty často překvapí, co vše dokážeme potisknout či jinak přetavit do atraktivních reklamních předmětů. Zastavte se u nás, rádi Vám představíme novinky v naší nabídce.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje