Do Olympijského parku s vybavením od Jiroutů

28. 07. 2016

Navštívíte Olympijský park Pardubice? Pak nepřehlédněte naši nabídku vybavení a suvenýrů s motivy Olympijského parku, jemuž jsme se stali obchodním partnerem zodpovědným za výrobu a distribuci.

Do Olympijského parku s vybavením od Jiroutů

Pro pardubický Olympijský park vyrábíme a prodáváme reklamní předměty a suvenýry s logem či symboly parku. V naší nabídce najdete jak praktické součásti vybavení návštěvníků – trička, čepice, sluneční brýle, sportovní vaky, ručníky a deky, tak drobné upomínkové předměty, jakými jsou placky, náramky, plyšoví medvídci a další.

Pokud si chcete zboží s motivy Olympijského parku Pardubice předem prohlédnout, je Vám k dispozici internetový katalog ParkPardubice. Nakupovat můžete od 6. 8. v našem stánku umístěném u vchodu Olympijského parku v pardubickém parku Na Špici.

Jen pro nás ctí podílet se na jedné z nejvýznamnějších pardubických akcí tohoto roku. Připojte se i vy a fanděte českým olympionikům stylově – fanděte ve výbavě Olympijského parku Pardubice 2016.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje