Hledáte zdroj nekonečné zábavy pro rozvoj kreativity a motoriky Vašich dětí?

20. 11. 2017

Máte doma malíře či malířku, jejichž kresby stojí za to vystavit světu na obdiv?

Hledáte zdroj nekonečné zábavy pro rozvoj kreativity a motoriky Vašich dětí?

Pro našeho klienta, společnost Centropen, jsme právě spustili „vybarvený“ web http://www.foukaci-fixy.cz/ plný perfektních nápadů pro tvoření nejrůznějších obrázků pomocí speciálních foukacích fixů http://www.foukaci-fixy.cz/blo-pens-fixy/ se kterými lze „foukat“ nejen na papír, ale také na textil. Fantazii při kreativním „foukání“ se meze nekladou a inspiraci můžete hledat ve videích s praktickými návody pro kreativní postupy při tvorbě jednoduchých i složitějších obrázků.

Web je plně responzivní, originální šablony s různými motivy, video návody a spousty kreativních nápadů, lze tak prohlížet nejen z počítače, ale také z mobilu či tabletu. Dětská fantazie dokáže vykouzlit zázraky a povedený obrázek lze vystavit ve webové galerii.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje