Igelitky s novou tváří

13. 10. 2016

Zdánlivě obyčejná igelitová taška může významně rozšířit dosah marketingové kampaně Vaší společnosti. Stačí svěřit potisk tašky do rukou našich profesionálů – kreativních grafiků a zkušených tiskařů. Změníme Vaši igelitku v nepřehlédnutelný designový skvost, jenž zaujme nejen majitele tašky, ale i jeho okolí.

Igelitky s novou tváří

Potřebuje Vaše společnost originální reklamní igelitky? Popište nám svoji základní představu, jak by měly Vaše tašky vypadat, vše ostatní zařídíme my. Připravíme grafický návrh, potiskneme igelitky a dodáme je na sjednané místo. Vybírat můžete ze dvou základních velikostí tašky – 35 × 50 cm a 25 × 40 cm. Minimální odběr je stanoven na 100 kusů, přičemž s rostoucí objednávkou významně klesá cena za jeden kus. Termín expedice standardně nepřesahuje 15 dnů od okamžiku, kdy potvrdíte finální verzi designu.

Další informace včetně ceníku naleznete v našem newsletteru.

Chcete dostávat informační newslettery s našimi aktuálními nabídkami a akčními slevami? Napište nám na obchod@jirout.com, rádi Vám nabídneme naše služby a produkty.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje