Jak pozvednout IQ rychle a efektivně?

05. 10. 2016

Firemní design je vizitkou společnosti. Představuje první seznámení potenciálního zákazníka s dodavatelem produktů a služeb. Seznámení, jež může skončit rychlým rozchodem, je-li první dojem více než rozpačitý. Anebo, pokud je firemní design atraktivní, může být přetaveno v obchodní vztah. I proto jsou ve firemním designu brány kreativity otevřeny grafikům dokořán...

Jak pozvednout IQ rychle a efektivně?

Málokdy je obchodní jméno našeho klienta tak krátké, aby je bylo možno použít v pozici dominantního prvku grafického designu. V případě Reality IQ jsme tuto vzácnou příležitost získali a využili při návrhu a realizaci celopolepů osobních automobilů. Vozidla realitní kanceláře budí pozornost osobitou symbolikou písmen druhé části jména společnosti a v kombinaci s výraznou oranžovou barvou jsou nepřehlédnutelným reklamním prvkem, který denně zhlédnou tisíce řidičů, cestujících hromadné dopravy a chodců.

Celopolepy automobilů však nejsou jedinými marketingovými prvky, jež pro Reality IQ připravujeme. V segmentu outdoorové reklamy navrhujeme, vyrábíme a instalujeme polepy a světelné panely na pobočky, velkoplošné bannery a muší křídla, v segmentu tiskovin jsme dodavatelem vizitek, propagačních letáků, firemních bloků, desek a katalogů. Důležitou součástí naší spolupráce s Reality IQ jsou rovněž reklamní a dárkové předměty, od těch nejjednodušších, jakými jsou propisky s potiskem či  šňůrky na krk až po reprezentativní diáře s raženým logem a vizitkáře či kovové propisky s laserovým potiskem.

Formujeme realitní kanceláři Reality IQ marketingovou tvář a věříme, že přispěje k jejím obchodním úspěchům.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje