Jednorázové kelímky na kávu s potiskem

16. 07. 2018

Jednorázové kelímky na kávu s potiskem

V posledních týdnech další téma k diskuzi. Úplně nevím, zda patřím se svými (odhadem) 2 kelímky měsíčně k velkým producentům tohoto typu odpadů (sedím pořád v kanceláři a piju z firemního hrnečku a když nesedím v kanceláři tak se za něčím nebo někým ženu a čas na kafe rozhodně nemám.) 

Věřím však, že je hodně lidí, kteří ve svém pracovním i soukromém životě spotřebují mnohem více jednorázových hrnečků na kávu. Nechci situaci kolem odpadů zlehčovat, naopak. Mám částečné řešení i když rozhodně není "the best". PLASTOVÉ KELÍMKY (já vííím, plast) do kterých si necháte udělat kafe opakovaně. Jednoduše ho umyjete, strčíte do kabelky, nebo ho máte v autě a používáte ho na cestách. 

Kelímky lze brandovat vaším firemním logem a lze si je barevně namixovat dle firemních barev. 

V případě, že budete mít zájem, neváhejte nás kontaktovat na mailu: darky@jirout.com 

Další informace a fotky najdete také na webu 

Více o hrnečcích na kávu

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje