Jsme na mistrovství světa!

09. 06. 2017

Fandíte na hokejbalovém mistrovství světa? V tom případě jste se určitě setkali s propagačními předměty šampionátu.

Jsme na mistrovství světa!

Možná ale nevíte, že stylové dresy, trička, šály, čepice, ručníky, fandicí tyče a další předměty jsou naším dílem. Zajistili jsme kompletní proces přípravy, od grafických návrhů přes výrobu a potisk až po dodání. Fandíte hokejbalu? Pak fandíte s námi.

Příprava rozsáhlé sady reklamních předmětů není tak jednoduchou záležitostí, jak by se mohlo zdát. Grafický návrh musí respektovat parametry všech použitých předmětů, vyhovovat jejich tvarům, musí udržet dobrou viditelnost a čitelnost textů a všech dalších klíčových prvků. Náš specializovaný grafický tým dokázal připravit návrhy všech reklamních předmětů k plné spokojenosti pořadatelů šampionátu, ale také v souladu s technologickými možnostmi.

Potisk, polep či výšivka totiž mají své výrobní limity a sebedokonalejší grafický návrh je zbytečný, pokud tato omezení nerespektuje. Budiž našim grafikům, tiskařům a všem ostatním, kdo se na projektu podíleli, připsáno ke cti, že hokejbalové reklamní předměty a textil vznikly bez výraznějších problémů a v požadované kvalitě.

Suvenýry z mistrovství světa možná máte doma nebo s nimi fandíte na obou stadionech, kde se zápasy odehrávají. Ať vám slouží i dlouho po skončení šampionátu.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje