Katalog Eurona v jarním kabátu

01. 03. 2018

Jaro nám sice ještě zdaleka na dveře neťuká, ale katalog z dílny našeho grafické studia právě míří do schránek zákazníků našeho klienta, společnosti EURONA s.r.o. 

Katalog Eurona v jarním kabátu

Není to první a doufám, že ani poslední katalog, který jsme pro Euronu připravili. Námi navržený design se opět nese v duchu svěžích, intenzivních barev a mnoha produktových novinek. Zákazníky určitě zaujme nová řada dětské kosmetiky Pure Mimi, která je zaměřená na péči o miminka. Design těchto obalů, stejně jako dalších 17 produktových novinek je opět dílem našich grafiků. (tímto je chválím, vypadá to všechno skvěle)

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZLPoL5FjIuo

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje