Letní víno se svěží etiketou

12. 06. 2018

LETNÍ CUVEE. Název úžasně lehkého a přitom plného vína, které pro letošní dlouhé a teplé léto připravil tým našeho klienta Víno Kamelot.

Letní víno se svěží etiketou

Naše reklamní agentura, konkrétně kolega Martin Štěpánek, stojí za kompletním designem etikety a všech marketingových materiálů k propagaci vína u partnerských prodejců a restaurací.

K designu jsme přistupovali tak, abychom již etiketou, vyvolali v zákazníkovi ty pravé letní emoce a aby obal odrážel původní myšlenku pánů z Vína Kamelot. Užít si léto se skvělým vínem.

  • Žlutá barva patří samozřejmě slunci, které nám často nedá oddechnout.
  • Červená barva zastupuje západ slunce, který přímo vybízí k nalití sklenky a relaxaci
  • Modrá je jasným zrcadlem vodního živlu. Ten pocit, když se ponoříte do chladné vody lze přirovnat k prvnímu doušku nachlazeného “Letního cuveé”
  • Oranžová barva symbolizuje  úrodnost naší moravské půdy, kde se zrodily hrozny pro toto víno.Jmenovitě to byly odrůdy  Chardonnay a Muškátu moravského ze samého srdce Slovácka

přejeme Vám všem krásné léto a užijte si ho plnými doušky, Gábina Jiroutová

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje