Naši práci děti nepřehlédnou

13. 09. 2016

Máte doma dítě školou povinné? A víte, čím psalo, píše nebo bude psát svá první písmenka a slova? Většina tuzemských rodičů odpoví okamžitě: Tornádo. Pokud jste i Vy svému dítěti kupovali pera Centropen TORNADO, drželi jste v ruce naši grafiku.

Naši práci děti nepřehlédnou

Pro společnost Centropen jsme v našem grafickém studiu připravili obalový design vybraných produktů. Grafika obalů na straně jedné respektuje korporátní design společnosti Centropen, na straně druhé je přizpůsobena zákazníkům – dětem a jejich rodičům. Centropen námi navržené obaly využívá pro své produkty a my občas zažijeme situaci, kdy v obchodech nacházíme a kupujeme výrobky s naší prací. Upřímně řečeno – je to velmi příjemný pocit.


 

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje