Nezapomněli jste na firemní dárky?

02. 11. 2016

Listopad je posledním vhodným termínem na objednání firemních vánočních dárků pro Vaše obchodní partnery, klienty či zaměstnance. Ještě jste si nevybrali? V naší nabídce najdete široké spektrum reklamních předmětů v cenových hladinách od několikakorunových položek až po luxusní dárky. Pokud si s výběrem nejste jisti, rádi Vám poradíme.

Nezapomněli jste na firemní dárky?

Ještě nemáte firemní dárky pro letošní Vánoce? Nedokážete si vybrat, chybí Vám přehled v aktuální nabídce reklamních dárků? Zatelefonujte nám, prohlédněte si náš e-shop nebo se u nás rovnou zastavte. Pomůžeme Vám v širokém spektru reklamních předmětů vybrat ideální kombinaci dárků pro všechny, jimž chcete udělat radost. Efektní a praktické dárky pro Vaše zaměstnance, jednoduché, ale atraktivní dárky pro drobné odběratele, luxusní pozornosti pro VIP klienty, originální dárky pro Vaše dodavatele.

Samozřejmostí je výběr dárků v barvách Vaší společnosti a potisk nebo polep logem, přáním či dalším obsahem podle Vašeho výběru. Pokud bude Váš vánoční dárek používán v prostředí s mimořádnými nároky na odolnost potisku či polepu, využijeme naše speciální technologie zajišťující zvýšenou otěruvzdornost, voděodolnost či zachování plných barev i při intenzivním působení tepelného a světelného záření. Chcete mít skutečně originální dárky? Co třeba lahve vína s etiketami obsahujícími Vaše osobní věnování?

Dárky pro Vaše blízké můžete nakoupit v prosinci, čas na firemní dárky nachází právě teď. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje