Pardubický vinařský půlmaraton 2024

01. 05. 2024

Pardubický vinařský půlmaraton 2024

18. dubna ve 12.15 hod. jsme se postavili na start Kiekert 10 km v rámci tradičního Pardubického vinařského půlmaratonu, který pořádá náš klient, p. Bujnoch.
Ráno jsme postavili startovní brány a podium, pověsili reklamní bannery a místo oběda si to hromadně odběhli. Někteří z nás velmi úspěšně a někteří z nás jsou rádi, že přežili, ale celkově to byla skvělá akce, a i když jsme tvrdili (chvíli po proběhnutí cílové rovinky), že už nikdy ... tak to možná přehodnotíme a v roce 2025 se asi znovu postavíme na start, když už máme ty super trička.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje