Pište si s námi – propisky s laserem v říjnu za akční cenu

04. 10. 2016

Oblíbený, praktický a především univerzální dárek – reklamní propiska. Výběr z tisíců variant, nízká cena a jistota, že jméno Vaší firmy bude majitel tužky vídat další týdny a měsíce. V říjnu pro Vás máme exkluzivní nabídku – kovové propisky se špičkovým laserovým gravírováním za akční ceny a s grafickou přípravou zcela zdarma.

Pište si s námi – propisky s laserem v říjnu za akční cenu

Po celý měsíc říjen můžete objednávat kovové propisky s laserovým popisem za výjimečně nízké ceny. Laserové gravírování je moderní technologií nahrazující mechanické rytí do kovového povrchu. Laser je oproti klasickému ručnímu nebo strojovému rytí přesnější a umožňuje na malých plochách vytvářit komplikované obrazce za velmi nízké ceny.


Využijte nabídku akčních cen a doplňte marketingovou výbavu Vaší společnosti o elegantní kovové propisky s efektním laserovým popisem. Nabídka snížených cen platí do konce října.


Těšíme se na Vaši návštěvu, telefonát či e-mail.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje